• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
@solinkarka , ahoj, tak ako t?
@haninkat , z teba srsi tolko pozit. energie dnes :slight_smile:
11. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved treba sa vzajomne povzbudzovat nie? :wink:
11. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , jasne a je to super, ze vzdy sa najde niekto, kto je "nabity" :wink:
11. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to co aj posledne tri dni :unamused:
11. nov 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no jasne, mozno je tam vzdy :wink: laparoskopia je prefuk vajcovodou a skontrolovanie, ci nie su zrasty atd. pomocou troch dierok do brucha :wink:

@luga no napisal si to do karty a povedal, ze na buduce, tak neviem, ze ci buducu kontorlu ked mi dojde ms, tak nas posle... uvidim, ale vravel o tom ako o hotovom a ze posle nas oboch
11. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a aku mas tu teplotu??? neskusis mi napisat ake si mala vsetky namerane teploty??
11. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aha, asi je to velmi dobre pre vajecniky. No snad to nebudes potrebovat :wink: ..
11. nov 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , aha, tak asi po ms
@solinkarka, nemas zaseknuty teplomer? :confused: :sweat_smile:
11. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga haha hej, no keby mi to nevyslo a kramy sa dostavili tak snad tu najdem niekoho nabiteho tiez na rozveselenie :grinning:
11. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vcera som to pisala luga :slight_smile:
11. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ma nestras ale asi nie :slight_smile:
11. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babule... tak co ... ktora je uz tehotna????????.... do kelu uz by sa to tu mohlo rozhybat konecne lebo uz prestavam byt trpezliva aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babule... tak co ... ktora je uz tehotna????????.... do kelu uz by sa to tu mohlo rozhybat konecne lebo uz prestavam byt trpezliva aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , najdes, neboj - ja teraz nemam dovod depkovat, takze ta povzbudim - na oplatku :wink:
@solinkarka , nestrasim :grinning:
@katka.he, ty provokater :wink:
11. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj katka a co ty?ako sa dari?
11. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ha ha super, mozno uz vyuzijem tvoje sluzby zajtra :grinning:
11. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj vies co o 10 dni ti poviem :slight_smile: duufam ze moja nepriatelka nedorazi :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze ked uz mam po ovu uz nemame snazilkovat? :wink:
11. nov 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , ale nie, ja verim, ze nas potesis :slight_smile:
@solinkarka, to vam ja nemozem "ordinovat" :grinning: ... ked sa vam nechce, tak nesnazilkujte :wink:
11. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule.. ja som cca 3DPO ..takze aj ja tak o 2 tyzdne uvidim, ci to uz konecne vyslo :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka mojko a kedy bola ovu? prepac... necitala som dozadu co je noveho...
11. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja by som povedala, ze snazilkovat mozte hockedy...len tak pre potesenie si to nacvicovat, keby to zasa bolo dakedy treba :sweat_smile:

ahojte babulky, ako sa vam dari? nam po starom...stale cakame a cakame..a snad sa raz dockame :wink:
@solinkarka ja by som povedala, ze snazilkovat mozte hockedy...len tak pre potesenie si to nacvicovat, keby to zasa bolo dakedy treba :sweat_smile:

ahojte babulky, ako sa vam dari? nam po starom...stale cakame a cakame..a snad sa raz dockame :wink:
@luga ale nemyslela som to doslovne :slight_smile: len tak ze vlastne ked ta ovu uz neni tak to je aj zbytocne nie? :D
@katka.he zevraj pred 3dnami...neviem ja sa v tom nevyznam a ani moje teploty tomu nenasvedcovali tak neviem :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , oknosmas to dobre napisala :wink: .... ahoj, maji :slight_smile: - same vecne cakatelky :wink:
11. nov 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , a napisala si black tie teploty - celkom by ma zaujimalo, aky nazor ma na to ona :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@solinkarka ... skus mi len tak pre info napisat teploty 3 dni dozadu... ale snazilkujte o 106 mojenko drahe....

@oknosmas ahoj vcerajsia oslavenkyna... tymto ti takto verejne gtaulujem k tej tvojej "18stke" :grinning: :grinning: :grinning: ... mladica nasa
11. nov 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no ked ti ovu uz prejde tak otehotniet nemozes, v tom mas pravdu :slight_smile: takze po tom uz to neni snazilkovanie ale vychutnavanie :wink:
@luga nepisala kedze som to pisala teba a navyse to teraz nemam pri sebe :slight_smile:
@luga asi premenujeme temu na ..verné čakanky :grinning:
11. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moment mam to vlastne v odoslanych spravach tak ti to poslem...ale nezabudni ze meram o 4 rano :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok