• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
@luga asi viem co myslis lebo ja som mala vzdy tieto hlieny a nidky som nevedela co to je :fearful: ale nerobila som si z toho nic, tapa sprosta som si to mohla vystudovat uz davno.... :slight_smile: no a ked sme sa vratili zo svadobky tak skoro nic takze to bolo velmi tazke odhadnut (asi lebo som bola v inej krajine, ine prostredie, vzduch, more etc...) takze skoro tiez ziadny hlien ale poslednu ovulku sa to zase dalo do poriadku tak som bola rada.. tak podla coho vies ze mas ovulku, kupujes si nejake ovulacne testy?
12. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no mozno by si mala skusit ten zakaleny :wink: a to je velke pozitivum ze nemavas ziadne zapaly :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he to fakt kto???????????????????
12. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 haninkat :grinning: je v tom
12. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je nova tehulka?????????
12. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj, tak to ti nezavidim - tak dlho trcat v praci :unamused: ...a chodis autom?
@puska16 , ahoj, po starom
@haninkat , naco by si si to studovala predtym, ked ti to nebolo treba .... ja nekupujem ani testy-ovulku som si potvrdzovala baz. teplotou a tak cca viem, kedy ju cakat a napoveda mi aj pocit "mokra" (len to je niekedy dost subjektivne)
12. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nie autobusom a metrom, trva mi to asi 15min domov, ale aj tak vies tak po nociach chodit to je brutal :rolling_eyes:
12. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , no ved prave - ja by som sama v noci metrom nesla
12. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he jej to fakt????

@haninkat tak gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@majuska7979 ahoooooj viem o com hovoris, taktiez som chodila metrom a busom po nociach...a je to dost neprijemne...dokonca aj rano som isla najskor peso pol hodku na stanicu cez cele mesto...a poviem ti ze som sa bala ako mala...ale vies rano o pol 6 a ziaden clovek na ulici...dost huste :sweat_smile:

Inak babule, akurat som bola na pohovore do prace, povedala som si, ze ked sa nedari a mm chce cakat a nechce este riesit car, tak si budem hladat novy dobry job, a tak som si ajnasla, ale akurat teraz na pohovore mi sef povedal ze nechce aby som bola ihned tehu alebo nie tak skoro... :unamused: tak neviem ci to mam zobrat... :confused: :frowning2:
12. nov 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 , :unamused: tazke rozhodnutie - ja "bojujem" s niecim opacnym a to, ci nezmenit pracu za menej stresujucu - mozno by sa mi lahsie otehu
12. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 moc dakujem :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 ty brdo to teraz normalne sa take nico hovori na pohovoroch ze nechcu aby si bola v tehu? to je fakt sila...
12. nov 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nieje to take zle, lebo na letisku je 11 hodina ked vacsina ludi konci takze vsetci v metre su v uniformach atd, a no nebyvam tak daleko od zastavky mam domov mozno 20krokov :grinning: takze sa citim bezpecne :dizzy_face:
@puska16 nieje to az take zle moja, neviem ale citim sa bezpecne :confused: :grinning:
12. nov 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ked idete viaceri, tak to sa da :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no v podstate tu by nemali ani pravo sa spytat ci planujeme dieta, ale vies kazdy si vie vyratat 2+2 a uz predsa mi je 30 tak je to tazke.... :astonished:

luga ano tazke rozhodnutie, ale bojim sa ze ho raz budem lutovat, a zase sa bojim, ze pak to zrovna vyjde...tak fakt neviem :rolling_eyes:
12. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 , a co ti mozu, ked otehotnies?
12. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v podstate nic to je jasne...ale vies, ani ja by som sa necitila cestne keby som take nieco spravila.. :slight_smile: zial to mi ostala moja cestna povaha zo sk :grinning:
12. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 ,mmm, to svedomie :sweat_smile:
12. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: asi tak....prosto niekto ti da sancu asi 1 z miliona a ja jednoducho bych urobila toto?? nie to nie som ja :pensive:
12. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 :unamused: tazko radit, musis sa rozhodnut sama ... ja by som do toho asi sla
12. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Dakujem ti :slight_smile: ano sama sa musim rozhodnut, mam cas vikend o tom porozmyslat a uvidim...rozhodnem sa pocitovo :dizzy_face:
12. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 , nepochybujem a nech je to rozhodnutie spravne :slight_smile:
12. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga DAKUJEM :grinning:
12. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vcera som sa v praci vazila a skoro mi oci vypadli :sweat_smile: uz som pribrala 13kg
12. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem, tak si uz mozes hodit odratavanie, teraz si teda 5tt :wink: a z alkoholu si nic nerob, ja ked som bola uz tehotna, ale samozrejme nevedela o tom, tak som si tiez raz vypila a mala je v pohode, to kym nemas s babom este prepojeny krvny obeh to je v pohode, nemusis sa bat :wink:
12. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 coze??? fuuuha, ani to na tebe nikde nevidno... ja som zatial pribrala 7kg, ale este 4 som niekde nechcene nabrala pred tehu, tak to mozem automaticky ratat k tomu, ze aj to bude musiet ist dolu :sweat_smile:
12. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky.chcem sa vas spytat neskusala ste niektora pani anežku z kosic?zarucujem 100 % vysledky.
12. nov 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja som tiez asi v tu dobu mala statnice, a dala som si pred skuskou na chodbe slivovice, a je vsetko ok, nebojkaj aj u teba je vsetko ok
12. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haninkat gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne nova tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj aby ich bola teraz kopa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby dala som foto do albumiku a myslim ze teraz uz vidno tych 13kg :grinning:
12. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok