• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@oknosmas , raz za pat tyzdnov ano- bohuzial, je to o hubu - ale verim, ze to uz dlho nepotrva :dizzy_face:
dohodnute :slight_smile: (len neviem, kedy sa ja do bb dostanem :grinning: )
13. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no, pozriet ti autobus? alebo vlak? koncis v pondelok vecer, cize v utorok mas volno... cize... prepocitavam... prepocitavam... o chvilu ti vygeneruje trasu.... :wink:
to nie dlho myslis, ze tam uz nebudes pracovat, ze budes dom na materskej, alebo zmenis pred tym este pracu???
13. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , brzdi, ja nemam volno v utorok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dufam, ze na materskej :wink:
13. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj, to hadam nepracujes... no, tak v stredu, je statny sviatok, ok, dohodnute..pridem po teba na stanicu :sunglasses:
13. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :grinning: :grinning: ani to nepude - robim az do vikendu :wink:
13. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga chudiatko.... :frowning2:
13. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga oky...tak snad pride ten spravny cas :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , prosim, nehovor mi, ze som chudatko, lebo to prestanem zvladat :grinning:
snad ano ... neprides ty skor do ba? :wink: :grinning:
13. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja dnes asi pojdem... prajem vam pekny vecer.. a este krajsiu noc.. :wink:
13. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mate tam dobru hulirnu? zatial sa nechystam, ale ked pojdem, dam ti vediet...
a to chudiatko, to bol viac zart... viem, ze si silna zena... :wink:
13. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , dobru :slight_smile:
ok, ok :wink:
13. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga paaaaaa
13. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no len vacsinou ze vraj sa tie zmrazene neujmu :frowning2:
13. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prajem vam krasnu slnecnu nedelu :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@oknosmas hej, uz sa mi zostatnicovava :pensive: ja som sa s uplne takym "buzerantom" nestretla, ak aj nebol dobry profesor, tak skor len nespravodlivy pri skuske, ale nie taketo nieco... na stastie. A teraz v poslednom rocniku su ku nam vsetci hrozne mili a snazia sa, aby sme to vsetci v pohode zvladli. Fakt je ta skola uplne uzasna!
Verim, ze po statniciach mi aj chybat bude :sweat_smile: hlavne to mesto :slight_smile:

@luga ja si to tiez myslim, asi mu poviem, ze sa mi laparoskopia este nechce podstupit, ked tak, az ked pojdem na IVF alebo keby sa nahodou nezadarilo pri 1. Dufam, ze az tak daleko sa ale nedostanem....
14. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vy ste tu riadne toho popisali za tie dva dni co som tu nebola :slight_smile:
14. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulka777
Ahoj
ak mas zaujem mam kontakt ako pomoct, ozvi sa na na mobil 0904 234 977.
14. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulka777
Ahoj
ak mas zaujem mam kontakt ako pomoct, ozvi sa na na mobil 0904 234 977.
14. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bol den na odstrelenie (a este neskoncil) ... a aj ms zacina - po 23-dnovom cykle :angry: :angry: :angry: :frowning2:
14. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to co tak skoro?
15. nov 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem prijemne dobre rano vsetkym :slight_smile:
15. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....ste tu niektora? Terezka mi zaspala, ako dobre, tak som vas pozriet prisla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak krasne ranko adi... tak ako si zvykas na rolu matky? prve 2 tyzdne su vraj najtazsie..aspon to tak vravia viacere maminy.. ty to ako zvladas?
15. nov 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no....este nemame za sebou dva tyzdne, ale poviem ti, niekedy je to tazke....ked place a ja neviem prist na to preco :frowning2: vtedy by som sa najradsej rozplakala s nou :frowning2:
15. nov 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@aduliak ahoj :slight_smile: neboj, o chvilu to prejde a ty budes vediet ako jej pomoct a deticky niekedy placu aj ked same nevedia preco... oni sa tak proste vyjadruju... (viem, lahko sa mi to hovori :wink:) drzim paste, ty to vsetko zvladnes :slight_smile:
15. nov 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak adi..vraj je to normalne... skoro kazda mamina place minimalne prve 2-3 tyzdne spolu s dietatkom..pretoze je to veeelmi narocne a tazke a nech mi nikto nevravi, ze to vsetko zvlada hned lavou zadnou...ano mozno pri 2-3 4 atd dietatku... neviem... to si myslem len ja... vraj ked sa vytvori aky taky navyk, aky taky denny rezim, tak je to troska lepsie..ale zaciatky su stale tazke... ja sama si ani neviem predstavit to nocne vstavanie a budenie... ale to asi vsetko pride casom...hlavne nech ste zdravucke...
15. nov 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoooj.....mas krasny grafik, drzim palce! :slight_smile:
ja viem, ze mozu plakat aj pre nic za nic...ale drasa mi to srdce....inak vacsinu dna je dobrucka, krasne buva, uplne ako anjelik vyzera :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dakujem za povzbudenie.... :slight_smile: uz sa tesim na to, ze budeme mat nejaky rezim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes chceme prvykrat s kocikom von na chvilku....sa tesim :slight_smile:
15. nov 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he
@blackrose baby, dufam,ze virusy aj od netehulky maminky sa rataju a nakazim vas.....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
15. nov 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem za virusy :dizzy_face: :dizzy_face: potrebujeme ich stale a myslim si, ze sa rataju aj taketo :wink:
ja si tiez myslim, ze s tym, ked si upravite rezim a zvyknete si na toto vsetko nove, tak to bude lepsie... to su aj hormony a vsetko mozne... hlavne aby si mala pri sebe niekoho, kto ta uchlacholi v tej chvili...
15. nov 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem... uz aby sa nam to splnilo.. viem ze to nebude jednoduche..ale iste je to krasne byt mamou :dizzy_face: ... a mozno uz len jediny usmev tvojho dietatka, ti doda viac energie ako nejaky energeticky napoj :slight_smile: ... a predstav si, ze mi vykvitka doma kala (kvet)... a su 2 v jednom... v jednom kalisku je este jedna taka malinka kala....nadhera..aj som si to odfotila ale neviem to dat do PC, pretoze nemam kabel.... :grinning:
15. nov 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok