• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@majuska7979 , aha, tak preto tie tocenia hlavy :unamused:
@stanca22 , takze ste na tom podobne ako my - tiez zly spg. - zistilasom, ze centrum je asi najspravnejsie riesenie v tomto pripade ... do ktoreho CARu by ste chceli ist?
17. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ako myslíš v meste?
17. nov 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 , konkretne centrum - nazov - ci este nie ste rozhodnuti?
17. nov 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@luga ešte nie sme rozhodnutý, neviem ktoré je najlepšie a vy kam?
17. nov 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 , my sme zacali chodit do Ferticentu v BA - rozhodnutie dost tazke, lebo o kazdom najdes pozitivne aj negativne informacie :unamused:
17. nov 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm to veru hej a odkial vy ste? my by sme z pb mali daleko do ba asik do martina by sme šli
17. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 , byvame v Bratislave, takze preto sme si vybrali aj centrum v BA -hoci povodne som chcela ist do Piestan -len ho zrusili :sweat_smile: ...ale teraz som si uvedomila, ze takto je to lepsie, lebo neviem, neviem, ci by sa mi chcelo cestovat tolko - som asi pohodlna :slight_smile:
martinske centra maju asi lepsie referencie :wink:
17. nov 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dík, no uvidíme ... ale kamka bola tiež v ba a teraz je spokojná :grinning: už má totižto malého Alexa :slight_smile:
17. nov 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 :grinning: ...super, dufam, ze ju budeme nasledovat :wink:
17. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga No kiežby a čo najrýchlejšie :grinning:
17. nov 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..co tu nove? :slight_smile:
17. nov 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ja som strasne unavena, dnes sme totiz mali taky den s rodicmi a detmi v skole. rodicia boli s triednymi ucitelmi a mali rozne aktivity a ja s kolegom sme sa starali zatial o ich deti a mali karneval s nimi. som ako vypluta a normalne rozmyslam, ci chcem ja deti, ved to bol des.. vsetci boli po akcii taki nadseni a vyteseni, ze to cele dobre dopadlo, len mi s kolegom sme si povedali, ze nikdy viac... oni stastni a my uplne demotivovani... no, ale to je jedno..
videli ste uz toto? mate niektora nebodaj aj skusenost? to som len teraz zahliadla.. http://www.prirodna-lekaren.sk/StaminoGro
17. nov 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ahoj :grinning: ved nebudes mat patdesiat deti, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ked som tu ja tak tu nik neni :unamused:
17. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , ahoj, ja tu tak furt-obcas som :wink: ...ako?
17. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale nic moc...dnes mi bolo cely den a este aj je na zvracanie a o bolesti hlavy ani nehovorim..asi je nieco vo vzduchu :angry: ty ako?
17. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , tak si mala nanic volny den - a uz je lepsie? tieto stavy poznam :confounded:
ja v pohodke, nic zvlastne - bola som v praci, potom som trochu poupratovala a inak len oddychujem
17. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hlava uz menej ale nevolno mi je stale...ani obsluzit ma nema kto, ked polovicka isla na nocnu :slight_smile: a tak snad do zajtra bude dobre.
17. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vrabcek154 ahoj, no ja ho nemam a vobec ho nepostradam, mozno sa treba opytat niekoho, kto ho ma a je spokojny,ze naco to vlastne je... Moj maly papa najradsej poleziacky,takze my to nepotrebujeme a v tehotenstve sa mi spalo dobre aj bez toho... :wink: :wink:
17. nov 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak ako sa ma adulka?? Pisala sem uz od porodu,ze ako sa maju??
17. nov 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko vsetkym
18. nov 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja len na skok :slight_smile:
18. nov 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to tu nik? :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
adul, pochval sa, ako sa vam dari :wink: - aj ninka bola zvedava
18. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj, ako sa dari s terezkou? :slight_smile:

@luga dobre ranko, co nove? :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Ninke som uz IP pisala.... :slight_smile: dari sa nam dobre, vcera som sa musela rehotat, ked mala na supermana zaspala.... ruka hore.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty ako?
18. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , ahoj :slight_smile:
@aduliak :grinning: zlata ...inak sranda, ako tie deticky dokazu zaspat - Vaneska bezne spi s predpazenymi rukami :grinning:
nic nove, cakame, cakame :sunglasses:
18. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly
@luga dala som aspon 2 fotecky do albumu...to su este z nemocky...teraz sa mi zda strasne velka oproti nim :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to som zaregistrovala, ze cakate na poistovnu....tak drzim palce, nech je to co najrychlejsie!!! a kedy vidis tak realne, ze by ste mohli absolvovat IVF?
18. nov 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , urcite rastie ako z mliecka :wink: ... a naozaj sa vam podarila - chutnucke babo :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok