• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
@luga aaale, tak az take strasne stavenisko to podla mna nebude, preraba sa casom vsade, takze pohoda, ked som byvala este u nasich, tak boli tiez vzdy kazdy rok nejake prerabky, aj ked po kuskoch, ale vzdy nieco a to sa nejak predsa zvlada :slight_smile:
nooo, mm sa mi uz dnes vybavil u urologa, ma nejaky zapal prostaty chudacik... a omylom som otvorila sms co mu dnes dosla na cesky telefon (kedze samozrejme sa v jeho telefonoch dobre nevyznam :grinning: ) a som sa dozvedela, ze dnes v noci sa jeho kolegovi narodila dcerka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , u nas bude, kedze treba vymenit vsetko (okna,rozvody, omietky, podlahy...) a este k tomu chceme zmenit aj dispoziciu :unamused: ...ale ja to nevidim na nejaky skory termin
18. nov 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej hej leti to juj
ani sa nenazdam a budem pri vas v marci :D joj
luga drzim palce nech dobre vsetko dopadne..a nech to vyjde cmuk :wink:
18. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...co nove? :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga u nas nabytok, tapety, okna su v dobrom stave, ale aspon namalovat ich bude treba a ja by som mala este taky sen, ze nova kuchynska linka aj s umyvackou riadu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: na detsku izbu peniazky mame, ale to budeme robit az ked sa mala narodi, ostatne musi pockat
18. nov 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , ahoj, dakujem :slight_smile:
@solinkarka , ahoj :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga cawko :slight_smile: nieco nove kym som tu nebola? :wink:
18. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ajoj :slight_smile: ty uz tahas 30tt? fuuha to ale leti :slight_smile: ako sa citis? :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , nemyslim, akurat som sa vyspala a skoncila mi ms, takze hura do snazenia :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@isabella_fly , tak to mate super - skoro hotove byvanie :wink:
18. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka nooo, uz by som rada tahala aj dalej, kedze malicka je akasi sikovnejsia, ale inak v pohode, az na zahu, sem tam bolavy chrbat celkom zvladam... ale to utieklo odkedy som len zistila, ze som 5tt :dizzy_face:
18. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to ano a dufam ze uz uuspesne :wink: mne ma prist za 3 dni tak uvidim :slight_smile: alebo nepride uz :wink:
@luga hej, skoro hotove, ono je to viac menej len o tej estetickej stranke a o tom ako by sa to zrovna mne pacilo, takze pohodka :slight_smile:
@isabella_fly no tak to je potom dobre neboj zachvilu bude Martinka pri tebe :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , snad ti nepride, ved ste makali o sto-tristo :wink: ... zeby uspesne u nas? asi nie, ani to velmi nebudem nahanat - zbytocne stresy :sunglasses:
@isabella_fly , to uz su skor prijemne zariadovacky :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to mas pravdu, len treba na to nasetrit, potom je to uz len radost :slight_smile:
18. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja neviem...skusala si zistit tehu ovulacnym testom? zevraj to funguje :slight_smile: ...je tu aj taka tema
18. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , mmm, len to musis viac dni po sebe zistovat - ciarka by mala silniet ... ci naco si prisla? t este merias?
18. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja som dnes 29dc robila ovu testik a vysiel pozitivny..tak neviem ci sa da tomu verit..hodim aj foto
18. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a tehu testy nemas po ruke? na ktory dc zvycajne dostavas mrchu?
18. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly za tri dni ju cakam cize 31dc v nedelu ale ak nepride do soboty tak nestnem aj v sobotu :slight_smile:
18. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka toto este nevyzera ako pozit. ovu test velmi - testovacia ciarka nie je rovnako silna ako kontrolna - ak je teda T ciarka na foto nalavo - kazdopadne to vobec nic neznamena a dzim palce :slight_smile:
18. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v skutocnosti su rovnako silne len je to asi zle odfotene
18. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no ja sa k tym ovu testom vobec vyjadrit neviem, ale pockaj tych par dni a skus normalne tehu test ked mrcha nepride :wink:
18. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , aha , tak som zvedava - a ides aj zajtra robit ovu test?
18. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ved jsne tak to mam v plane ja som len tak sa informovala :slight_smile: este tri teda dva dni v napeti :slight_smile:
18. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja neviem asi v piatok ovu test a v sobotu-ak do vtedy mrcha nedojde asi teho test
18. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
18. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no veru netreba nic zakriknut, vlastne este neni ani co ale nadej umiera posledna..nech uz je sobotaaaaa :slight_smile:
18. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok