• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga ja si nadeje vobec nerobim lebo vtedy sme sa moc nesnazili :unamused: ale uvidime v stredu rano
22. nov 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ach moja keby si tak mala pravdu ale citim, ze z toho asi nic nebude :cry: :frowning2: :frowning2:
22. nov 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja sa citim tak isto lebo si sama neverim :unamused:
22. nov 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka nic ine nam nezostava len cakat... a uz ako bude..nechame sa prekvapit....
22. nov 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ved to aj keby to nevyslo tak nevadi, hlavu hore a ideme dalej :slight_smile:
22. nov 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka hm asi tak ... nic ine nam nezostane len ist dalej...
22. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a ako si na tom z BT??
22. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he, @solinkarka, holky nestvite ma :angry: ... potrebujeme dalsie tehulky, nech to tu trochu povznesie naladu , tak sa predcasne nevzdavajte ... aj ked viem, ze si musite spravit pancier :pensive:
no nic, proste drzim palce, aby ste boli nasledujuce dni najstastnejsimi "pod slnkom" a aby sme sa mohli tesit s vami ...dufam, ze to tak bude :slight_smile:
22. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: mas pravdu a pridavam sa k tebe!
baby hlavky hore a uvidite, ze sa o par dni budete tesit z malinkych fazuliek :wink: :dizzy_face:
juj, nech je tu uz ta dalsia vlna!!! Aspon vy to rozbehnite, ked uz mne sa to znova nepodarilo...
22. nov 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose ach jaj baby Vam sa to povie...to cakanie je neskutocne.ale kazdopadne dakujeme za povbudive slova nech to dopadne akokolvek :slight_smile:
22. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , viem, vsetci tu stale na nieco (furt to iste) cakame ....
@blackrose :unamused: ... ach, je mi to luto u teba - vela sil dalej :wink: .... ako ste dohodnuti s dr. teraz?
22. nov 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nemusi ti to byt luto, ked to ani mne nie je :wink: teda mozno v kutiku duse ano, ale snazim sa to neriesit...
mam prist a uvidime co povie, asi ma posle na tu genetiku... ale podla mna uz nema co velmi riesit... :confounded:
22. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka moja ja si uz teplotu nemeriam cca od januara t.r.... :wink: ale keby som si ju zmerala verim tomu, ze ju mam 37,2 alebo 37,3... (ja som dokonca pri takychto teplotach dostala menzes.. raz rano som taku to teplotu namerala a o 2-3 hodky dosla mrcha svina :angry: )
22. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ale musi, hlavne ma to skor hneva - ale mas pravdu - zbytocne to netreba riesit ... este by si chodila na folikulometriu, keby ti pove?
22. nov 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a tebe uz skoncila mrcha? teraz cakate na schvalenie ziadosti? alebo ako to je u vas?
22. nov 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no ja pri mojich extra nizkych hodnotak sa to konecne uz vyse tyzdna pohybuje okolo 36,6 a teraz posledne dva dni 36,7 tak neviem ci je to dobre
@luga asi ano... aj ked viem, ze je to zbytocne... ale chcela by som este zistit, ci fakt ovulujem len z jedneho vajecnika, kedze teraz 2x po sebe to bol stale pravy... uvidim co navrhne...
@solinkarka keby si merala o siestej, tak mas minimalne 36,9 a to je pekna teplota :wink: len nech sa drzi, kym je teplota hore, tak je nizka sanca na mrchu (aj ked vynimky sa stavaju ako aj pri katke)
22. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka hlavne ze sa drzi hore teplotka :wink:

@blackrose ja som sama o sebe vynimka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , mhm, som 9DC , zachvilu ovu - rozmyslam, ze zacnem merat bt len kvoli tomu, aby som vedela, kedy mi zacne novy cyklus , kedy mam pocitat s ivf ...hej, hej, cakame na schvalenie ziadosti
@solinkarka , ja nemavam 36,7 aj ked meriam o pol siedmej - takze dobra teplota :grinning:
@blackrose , aha :confused: , ved keby to je nahodou len jeden, nevadi, hlavne ze ovulujes :sweat_smile:
22. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak to som rada..som zvedava kolko mi to vydrzi
22. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcance sa to tu neskutocne zaseklo s tym tehulkovanim naozaj... do kelu... solinkarke drzim ti palce..ty mas najvacsiu sancu byt tehu... tak to uz tu rozbehni..no a potom nech som konecne tehu aj ja :grinning: :grinning: :grinning: bo ma trafi slak :grinning:
22. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nemas taku teplotu ani pred ms? :unamused:
22. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , pre mna je to vysoka teplota - vacsinou mam max. 36,6 - len obcas 36,7 (hlavne v "zimnom case" :grinning: )
@katka.he , ved haninka zacala teraz dalsie tehulkovske kolo, tak vy sa musite teraz popridavat a ostatne postupne dalej :wink:
22. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved hej, hlavne ze ovulujem... :wink: len aby som zrovna ten vajcovod nemala nepriechodny... :pensive: :zipper_mouth:

@katka.he ja fakt verim, ze to tu so @solinkarka rozbehnete :slight_smile: a v decembri sa k vam pridam aj ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga inak je zaujimave, ze napriek tomu, ze bol posun casu, tak mam tento mesiac nizsie teploty ako minuly...
22. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja a to si ako prisla na to ze mam najvacsiu sancu? :unamused:
22. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , nevtipkuj :wink: to by uz bola aka hnusna nahoda :angry: ... ja neviem, ake mam teploty, ale cez "letny cas" som zaznamenala nizsie (hodina skor)
ja sa pridavam v januari :slight_smile:
22. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved prave, ze by som v letnom case mala mat nizsie a pritom mam nizsie teploty teraz... :confused:
ok, uz nevtipkujem :wink:
22. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak to je samozrejmost :wink: ..inak som si vsimla ze do tejto temy chodia stale zakaznicky :grinning:
22. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok