• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahoj Luga, ponala si to poeticky :slight_smile: ja oslavujem velmi dostojne ... slavnostnym pochodom so psom po poliach nasej drahej slobodnej radoby kapitalistickej vlasti
17. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a premyslam nad niakym vecernym menu , mam tvaroch hmmm tak mozno zapekane palacinky
17. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé, mony a ktoré polia brázdiš? a akého máš havina?

ja oslavujem prácou :unamused: :angry:
17. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ...nadherna oslava, menila by som s tebou, ja sa snazim prehovorit mangela tiez na nejaku prechadzku, ale zatial sa nechyta, inak mrkame superstar - rozhodnutie ... no a samozrejme oslavovali sme hlavne pracou - treba drzat vlast nad vodou :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, vitaj v klube ... este dlho budes?
17. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame labradora a brazdim polia okolo BA :slight_smile: (teda trosku dalej od BA :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tu bolo dnes velmi prijemne pocasie, tak som nacerpala energiu
17. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, no jasne, vzdy musis merat v rovnaku teplotu za rovnakych podmienok a pred tym musi predchadzat aspon 6 hodinovy spanok. A nemozes pred tym vstat z postele. Ak toto neurobis, tak je graf uplne iny. A vdaka meraniu nezistis kedy bude ovu, mozes len vidiet, ze sa blizi, ak ti klesaju teploty, ale ani to nemusi byt vzdy. Vdaka meraniu zistis, ze ovu bola :wink:

ja pozeram cesku klasiku Cerni baroni... ktoru som este nikdy nevidela a teraz to mam prikazom od mm :grinning: vraj je to ako zakladne vzdelanie, ktore musis mat :grinning: tak pozeram :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony a na ktoru stranu od BA?? Labrador je krasny psik :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, labradory su zlatucki, my mame tiez retrievra, ale teda todo zlateho ...
black, uz ti je lepsie ? ... ciernych baronov som ani ja asi nevidela :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smer Senec Blaky
17. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ešte tak 2 hod.. a letim domov :grinning:

mony, tak to sa pekne prejdeš, kým ho vyvetráš :grinning:

black toto všetko dodržiavam, teda až na ten spánok, dnes to bolo len 5,30 hod :unamused: a vačšinou to mám tak na 2 merania, lebo meriam o 4,30 a to skoro vždy zaspím aj s teplomerom, tak pre istotu meram ešte raz:grinning: :grinning: :grinning: a tak si aspoň upresním, či je ovulka tak, ako som si vždy myslela, čo tiež nie je zlé :grinning:
17. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony,aj ja venčím, ale okolo Dunaja :grinning:
17. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si moc chora Blaky ? ja som dnes volala so sestrou a predstavte si ze 10 rocna neter dostala taku reakciu na ockovanie TBC ze mala 40 horucky , vraj ruska vakcina trosku znecistena ! a ked nedas zaockovat dostanes pokutu
17. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu, balambi, to este dost dlho, tak nech ti rychlo ubieha a ty mas akeho hafca?
17. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, tak ja som na druhu stranu od BA :slight_smile:

luga, uz trocha hej, vcera som mala asi najvacsiu krizu, ale to asi preto, ze som bola do obeda v praci a vecera na oslave u mamy. Dnes cely den lezim. Aj dutiny uz nemam take upchate. A hlava uz takmer neboli. Ale rozmyslam, ze zajtra este radsej zostanem doma, aby sa mi to nevratilo a nezhorsilo.

balambi, 5 a pol hodiny by nemalo urobit velky skok. Hlavne aby si merala v rovnakom case, vraj odchylka moze byt tak +- do 30 min.
17. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, len prechladnuta, a mam len nadchu, trosinku kaslem, tak 2x za den :grinning: ale ta nadcha je hrozna a vcera mi hlava skoro pukla :unamused: chripka to na stastie nie je.
17. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veru, asi by bolo fakt lepsie to vylezat ... aj ked ja nie som zrovna dobry priklad - vacsinou chodim do prace aj chora - nebyvam sice vela a casto, ale nevylezim :unamused:
17. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ze nie chripka Blaky, to by bolo horsie, ale aj nadcha vie potrapit
17. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no teraz sa to snazim vylezat, lebo nechcem mat chripku. Papam vsetky mozne vitaminy, pijem cajik s medom a citronom a paralen :slight_smile: len aby som bola rychlo fit.
Ja som chripku nemala uz ani nepamatam. Ja mam vzdy len chytene priedusky a nadchu. A od kedy nemam mandle (skoro rok) tak mam len nadchu. A naozaj, ta ma vie vzdy poriadne potrapit :confounded: ako keby som mala 40-tky teploty :grinning: :unamused:
17. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi kde okolo dunaja , nie nahodou samorin ?
17. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, je to ozaj teraz nebezpecne, ked tu sarapati taky virus, dobre robis, ked sa da, treba lezat ...
inak ja tiez len nadchu a hrdlo vacsinou, napr. atb som brala naposledy na prvom stupni zs (klop-klop na drevo :slight_smile: )
17. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak tomu sa hovori imunita, to je super .
17. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne daval dr. atb hlavne kvoli zapalenemu hrdlu, ale na to, ze ich potrebujem vybrat som musela prist az ja sama :angry: a od vtedy (klop-klop-klop) nic...
17. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, imunita dobra - az prilis- brani sa aj pelom - alergia jak bic :grinning: ... ale nie, nemozem sa stazovat
proti zapalenemu hrdlu mne pomaha slana voda :wink:
17. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, a baroni bavia ?
17. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, popravde viac vnimam internet ako baronov :grinning: ale su tam dobre hlasky a samu ma to velmi nebavi sa smiat :confounded: ale inak su dobri :slight_smile:
17. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a muzicka nemas doma? ti pustil film a odisiel? nenosi cajik? :wink: :slight_smile:
17. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no damy tak moje zapekane palacinky vyzeraju vyborne, keby sa dalo tak vam poslem :slight_smile:
17. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, si sikulka a rychla ...viem si predstavit a aj ta vona musi byt bajecna :slight_smile:
dobru chut :slight_smile:
17. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale, robi parkety :frowning2: v zlom obdobi som ochorela.... ale uz sa nam konecne rysuje obyvacka :slight_smile: je vymalovane, parkety na polovicu polozene a idu sa montovat zasuvky-zastrcky ci ako sa to vola... a potom uz "len" zariadenie :grinning:
mony, keby sa dalo, tak sa takym palacinkam veeeeeeelmi potesim :slight_smile: my sme tieto dni na chlebe :wink: ja nevarim lebo som chora a mm nevari, lebo pracuje :sweat_smile: ale obcas aj dobry chlebik je dobry :grinning:
17. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok