• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@michaella86 no šak som pozerala tvoj album, že tam máš výbavičku :slight_smile:ale tak to nie je na škodu zas na druhej strane. No ja sa snažím tiež už nato nemyslieť povedala som si, že budeme sa snažiť cca každý druhý deň a mali by sme sa trafiť. Tak uvidíme no :(
23. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 , nedepkuj - na to mas este cas :wink: ... drzim palce, aby bol tento cyklus tym uspesnym (mozno ta chce "zivot" potesit na Vianoce :wink: )- sup, sup, snazilkovat :slight_smile:
@michaella86, ved jasne, doporucuje sa po roku snazenia zacat behat po vysetreniach, tak este mate mesiac cas a hadam nebude u viac treba :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 to iste praktizujem aj ja, cca kazdy druhy den, obcas sa podari aj tri dni po sebe, ale to len vynimocne :slight_smile: ... hlavne nechod do postele s tym, ze ides robit mimi, to tam ani ist nemusis :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 ale tak no :slight_smile: svoje budeš mať !!! aká adopcia :slight_smile: a máš nejaké problémy? Myslím zdravotné?
23. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uvidim, mozno to snazenie este potiahnem .... vy ste zistovali kde je problem?
23. nov 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 neviem o nich, bola som na dvoch prehliadkach a vsetko je ok, tak snad sa nic neobjavi
23. nov 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no kiež by si mala pravdu ja by som sa zbláznila od radosti len to na človeka tak doľahne no. A teraz to je ako vírus všetci ostávajú tehotní :slight_smile:
@michaella86 no vidíš :slight_smile: tak sme na tom rovnako musíme snažilkovať o dušu :slight_smile:
@nanynka76 nie, ja sa uz o dusu nebudem snazit, prestavam na to mysliet, necham to na osud :wink: teraz chcem zacat chodit na brusne tance aby som prisla na ine myslienky :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 , jasne, mm ma oligoastenoteratozoospermiu (oat) - mala sanca na prirodzene tehu
23. nov 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 , to je dobre, aspon sa skor nakazis :wink:
23. nov 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no šak aj kamarátka je tehotná za mesiac rodí tak keby to tak chcelo aj na mna preskočiť :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga cozeee? to je co prosim ta? :frowning2:
23. nov 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 :grinning: ... ma malo spermii, malo sa ich pohybuje - aj to pomaly a zle a okrem toho ich ma aj vela morfolog. zlych
@nanynka76 , budes jej pokracovatelka, neboj :wink:
23. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :slight_smile: moc si to prajem
23. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze umele oplodnenie len pripada do uvahy?
23. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 , najskor uo ... je sanca aj prirodzene - ale to by sme sa asi nacakali a aj nedockali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..ako sa vam dari? Ja si opat vysedavam miesto u lekara. Uz od leta ma trapi daky vysyp na tvari,tak som sa rozhodla to uz konecne riesit..fuuuj,na koznom som uz davno nebola..mam pocit,ze neviem byt tyzden bez dakeho vysetrenia ci co..uz mi to lezie na nervy..asi pojdem byvat niekam do hor,budem sa zivit plodmi zeme a neriesit tieto hluposti..a urcite budem zdravsia ako teraz..hm
Ahojte..ako sa vam dari? Ja si opat vysedavam miesto u lekara. Uz od leta ma trapi daky vysyp na tvari,tak som sa rozhodla to uz konecne riesit..fuuuj,na koznom som uz davno nebola..mam pocit,ze neviem byt tyzden bez dakeho vysetrenia ci co..uz mi to lezie na nervy..asi pojdem byvat niekam do hor,budem sa zivit plodmi zeme a neriesit tieto hluposti..a urcite budem zdravsia ako teraz..hm
@luga no teraz rozmyslam, ci sa to nemoze tykat aj toho mojho ... ale ved ja este pockam do toho januara a potom ho poslem na vysetrenie
23. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj :wink:
maš pravdu, tie hory zneju dobre, bereš ma so sebou?
navarím ti kapustnicu :wink:
23. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ahoj ... nezavidim ...inak ja sa tiez uz niekedy tak citim - tiez stale niekde v cakarni drepim - akurat dnes som si vybavovala spirometriu, ale sa mi nepodarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ma vezmite so sebou aj s kami :slight_smile:
@michaella86 , jasne, uvidis potom :wink:
23. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, ale musis vediet zalozit ohen bez zapaliek a vziat daky kotlik..a tu kapustnicu..dam si rada,este ze som vcera jednu navarila,tak nam to vydrzi chvilku,kym si dopestujeme daku kapusticku :slight_smile:
23. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved jasne ... drim palce, aby sa cim skor podarilo tebe :wink:
23. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim,ze v tej hore bude o chvilku rusno..
23. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 , dakujem , verim, ze ano :slight_smile:
@oknosmas , ja budem tichucko, slubujem, ani o mne nebudete vediet :sunglasses: :grinning:
@luga spokojne mozes sa aj hybat a rozpravat ci spievat, budem rada.. :D
23. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , tomu spevu asi nebudes rada :grinning:
23. nov 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no,ved aspon poplasis divu zver..:grinning:
23. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu pracovat (opat) ... pekny zvysok dna :slight_smile:
23. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok