• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@oknosmas asi tak :grinning: , pa a nech uz dlho necakas :wink:
23. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj tebe..a dako to tam vydrz..paaa
23. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tpms je pms - predmens. syndrom (bol to preklep) :wink: :grinning:

@oknosmas ahoj :slight_smile:
23. nov 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj black...som tu uz len skok, kozne vybavene...dostanem dalsie dve masticky naviac..stery urobene, vraj by to mohol byt roztoc... :unamused: a na krv a pecenove testy som objednana.. :wink: nuz krasny den za nami a ci este aj pred nami? o chvilku idem cvicit..
23. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dievcence ideme do dalsieho boja... vysledky su negativne.... :pensive: .......ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
23. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa idem domkov dievcence
23. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 drzim palce, ja som sa sem tiez pridala po troch neuspesnych cykloch a po troch dalsich sa konecne zadarilo, treba byt len trpezlivy a neupinat sa na to, lebo vela robi psychika, nam sa podarilo, ked sme sa na to uz vybodli a mysleli sme si, ze niekde bude urcite problem :wink:
23. nov 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky..tak konecne som sa dostala na net :slight_smile:
23. nov 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :frowning2: dokelu ...vela sil do dalsieho boja teda :sweat_smile:
23. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko holky...tak robila som test a uz tam neni duch ale salbucka ciarocka ale normalne okom viditelna :astonished: ...juuuj sa testim :slight_smile: dam aj foto
@katka.he juj moja to mi je luto :frowning2:
24. nov 2010 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka kraaaaaaaaaaasa moja zlata ... ako prevelmi sa tesim tfuj tfuj tfuj ...nech len krasne dalej tmavne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak konecne mame dalsiu tehulku.... tak sa tesiiiiiiiim :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnieckove ranko prajem :slight_smile:
@katka.he :angry: :angry: :angry: ja som tak verila... do kelu...
@solinkarka tak aspon tvoj testik nas nesklamal, tesim sa a blahozelaaaaaaaaaaaaam ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dufam, ze si nase dobre znamenie a rozbehnes nam dalsiu tehulkovsku vlnu :slight_smile:
@oknosmas tolko trapenia este popri tomto nasom snazeni... nech si rychlo vyliecena
24. nov 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vy mate slniecko moja? my tu na vychode mame pod mrakom.... nevadi moja neuspech ma nezlomi... uz je rozhodnute ze u nas inac ako bez IVF to nepojde... takze budeme sa orientovat uz len tym smerom...a ty si na tom ako?
24. nov 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he u nas krasne svieti slniecko :slight_smile: tak vam trosku posielam :dizzy_face:
hej, my sme uz asi odolne voci neuspechu :frowning2: ja som na tom dobre... dnes som 2dc
inak vcera som sa mm pytala, ci si este veri, ze niekedy otehu prirodzene a on mi povedal, ze v to veri :slight_smile: zlaticko moje
24. nov 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose čau
aj moj mm v to verí
on o tom nikdy ani nepochyboval!
24. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@kamilkka ... moj by aj veril keby som este verila ja :grinning:
24. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ani moj :wink: sice vravel, ze aj ked nam to bude dlho trvat, tak veri, ze to pride, lebo pozna vela ludi vo svojom okoli, ktori otehu az po dvoch rokoch...
24. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :grinning: :grinning: :grinning: ja sa tiez cudujem, ze aj ten moj stale veri pri mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslim si ze vsetci muzi veria... azda by nepovedali alebo nevyslovili ze to nepojde prirodzene... to by urazili svoje ego... (myslim to v dobrom)
24. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale ja už tomu trocha verím tiež
škoda že len trocha :grinning:
24. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka comu moja? :wink: .... ze to pojde prirodzene? jasne ze v to treba verit.. to len ja som taky neveriaci Tomas :grinning: .. alebo skor kruta realistka? neviem :grinning: :wink: :slight_smile:
24. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tomu....
no ono za každych okolnosti je to možne
len škoda že neviem či sa ten zazrak bude tykať aj nas :grinning:

moj doki mi vravel že jedna jeho pacientka bola 3x na ivf - neuspešne
raz dokonca v prahe
problem bol na oboch stranach
a potom otehotnela prirodzene
24. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka konecne dalsia tehulka, juchuuuuuuuuu, gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka hej take zazraky sa stavaju, ale ja by som bola radsej ta, ktora otehu aj bez zazraku :wink: lebo vacsinou tie so zazrakom sa viac trapia... a mne sa fakt nechce podstupovat 3x IVF :frowning2:
24. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym babam co mi napisali..velmi si to vazim... :slight_smile:
24. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ako sa citis?? citis aj nejake priznaky?? Ci vobec nic??
24. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vies co vsimla som si uz vcera ze mam take ine prsia..nie ze by ma boleli ale zdaju sa mi take plnsie a vacsie :grinning: no a nic take..snad este to ze dnes mi v autobuse prislo tak nevolno :unamused: a ked som sa najedla uz bolo dobre :slight_smile:
24. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka juuuuj, takze si isto iste na milion percent tehulkaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem ti krasne zdrave babatko na konci 9 mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ja neviem..este budem testovat v piatok aby som videla ci ciarocka tmavne....dufam ze bude :unamused:
24. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka neboj urcite bude :slight_smile:, moc gratulujem :wink: ..
24. nov 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok