• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
mony a na slano si robila???
hmmm, ja mam taku chut na palacinky, ze keby som doma mala mlieko, tak ich idem hned robit :grinning: choroba-nechoroba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies pre 2 ludi netreba vela vypekat, ale kludne by som radsej varila pre 5
17. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sladko, plnene tvarohom....ale musim niekedy skusit aj slane, s maskom a syrom
17. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky tak mas sikovneho muzicka, my tiez takto fungujeme, ale nastastie uz mame co to zariadene.
17. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az sa mi zbiehaju slinky :slight_smile: ...na slano som este ani nejedla ...
a vy v tom byte, co ho prerabate aj byvate, black? ... nas caka tiez prerabka - mame jednoizbak, ale v pd, len to bude podla mna stavba storocia :slight_smile:
17. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: tak dnes sme skoncili v praci uz o pol 3 :grinning: takze zajtra sa leti,
robite chutky s tymi palacinkami, ale neviem ci nieco dam do uz, ja mam vzdy stresy den pred letom :sweat_smile:
17. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugy ja mam 2 rocne skusenosti s byvanim v rekonstruovanom objekte :slight_smile: je to jedinecny zazitok :grinning: , hlavne ked rekonstruujes totalne vsetko :sunglasses:
17. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska, co nase vesmirne dvojcata :grinning: ?
17. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byvame tu uz skoro 5 rokov a tak sme sa rozdhodli, ze nadisiel cas, si to prerobit. Zacali sme na jar, prirobili sme si izbicku (byvame totiz v podkrovi, vsetko bolo do teraz otvorene) a teraz si prerabame obyvacku, kde mame vlastne aj spalnu. Vsetko komplet nove...
No a teraz "vybavame" v tej novej jednej izbe a ostatne mame prach a bordel :grinning: no proste hroza. Hlavne to strasne dlho trva, kedze to robi mm vsetko sam a nema dovolenku, tak to robi len cez vikendy a nieco malo aj po robote. Takze uz to mame rozbite mesiac a este zhruba mesiac kym to bude uplne komplet. Ale to uz len zariadovacky. Napr. na tapetu mame vraj cakat mesiac!!! Co som nechapala :confused:
Ale volali, nam ze uz prisla nova postel :grinning: tak sa tesiiiiiim :slight_smile: uz len matrace kupit a moze sa zacat plodit :grinning:
17. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska, tak sa tesis, vsak :slight_smile:

mony 2 roky???? mne hrabe, z toho, ze prerabame po roka aj to s letnou pauzickou :sweat_smile:
17. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, majuska ... prajem prijemny let a nadherne stravenu dovolenku, oddychnite si, uzivajte :slight_smile: ... to len keby ta tu nahodou uz nezastihnem- konecne sa mangelik rozhybal a ideme sa vyluftovat :slight_smile:
mony, ja by som sa zblaznila takro byvat, mam dost, ked sa len nieco rekonstruuje a musi sa na takom mieste zit, mas moj obdiv
tak zatial pa :slight_smile:
black, uvidis ze co sa stane, otehotnies ked vsetko bude urobene, kamoska z prace mi vravela, ze jej kolegyna sa snazili o babatko asi 2 roky, ale namali vlastny bytik, potom kupili a ked sa nastahovali prisla na to ze je tehotna :grinning: moze byt tvoj pripad, proste vsetko bude novucke a prerobene a sup dup budes v tom :dizzy_face:
majuska, no ja sa spolieham na tu novu postel :wink: :sweat_smile: tak uvidime, ci sa spermijkam bude pacit :slight_smile:
17. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga dakujem, dufam ze to prezijem, asi let prespim, to bude to najlepsie, neznnnnaaaasam lietanie :confounded: a kto by to bol namna povedal :unamused:
blaky, vies ako sa tesim, mooooooccc, :dizzy_face: :dizzy_face: volala som s mm ten je uz myslami doma :grinning: :grinning: nemoze sa koncentrovat na pracu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiez velmi neoblubujem lietanie, ale nepracujem na letisku :wink: ja mam hlavne panicky strach z lietadla, ked ho pocujem nad hlavou... mam pocit, ze ide padnut :grinning: ja by som rozhodne na letisku pracovat nemohla :sweat_smile: v lietadle to sice zvladam v pohode, ale to som lietala len vramci europy a to je v pohode.

uzi si to a nech ti ten cas na SK leti pomaly :slight_smile:
17. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska to by bolo vyborne, my sme to teraz na jesen tiez konecne zmakli, takze podla tvojho scenara by nam do vianoc mali vybavit objednavku v bambulkove :grinning:
17. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko budete dovolenkovat ?
17. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no dufam ze cas sa bude vliect slimacim tempom, ale ako poznam zivot , preleti nam to a zas budeme spat :frowning2: ale teraz to myslim iba na to ako idem a tesim sa ako blcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj mony :D tak to dufam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budeme dovolenkovat 12 dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony tak to vam drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska, tak naozaj si to uzite. Viem si predstavit ake vam to musi byt vzacne . Ale potom daj vediet co robi grafik :grinning:
17. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule. neviem,kde som sa do teraz pozerala, ale nejako som si tuto temu este nevsimla. vyzera celkom pozitivne, tak dufam, ze sa mozem pridat :sweat_smile:
17. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Makda , srsime tu jedine pozitivnou energiou :slight_smile: a mozem povedat za seba ( hoci som tu pomerne kratko ...) ze mi to velmi velmi pomaha v cakani za vybavenie objednavky
17. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, treba sa podporovat a pozitivne mysliet. dobre, ze tuto temu niekto zalozil :slight_smile:. a su tu vsetko len snazilky, alebo uz aj nejake tehu za ten cas, co sa to zalozilo?
17. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj makda :slight_smile: nech sa ti u nas zadari :slight_smile:
a ano, jedna tehulka tu uz je a dokonca zakladatelka temy :grinning:
17. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze uz mame 2 tehulky, ale neviem ci mam aktualny prehlad, nestiham sem zajst kazdy den
17. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackhorse dakujem :slight_smile:. tak to by sme mali asi kazda zalozit nejaku temu, pokial to prinesie tehotenstvo zo sebou :grinning: :wink:
17. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, musim ta sklamat, ale dnes som nemerala, mozno este zajtra pred odletom odmeram, :grinning: a dovolenka bude bez merania :grinning: budem si ju naplno uzivat :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji tak test to istiiii :sunglasses:
17. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony preco ze test to isti??? :confused:
17. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked nebude teplotka, tak testik ( if applicable :slight_smile: a ja pevne verim ze ano )
17. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok