• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@solinkarka šak dobre ale aby boli dobre vnútri tak to stačí podľa mňa nie? Aj tak to začína potom zo mna vytekať.
26. nov 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 zo mna to nevyka, teda az rano ked idem cikat ale to len vtedy ked nejak silno tlacim..ale ked su velky bojovnici tak sa udrzia za akychkolvek podmienok :slight_smile:
26. nov 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka správne :slight_smile: Šak uvidíme no kedy sa nám zadarí
26. nov 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 drzim palce nech je to cim skor :wink:
26. nov 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ďakujeme, lebo to očakávanie je hrozné
26. nov 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanynka76 musime cakat, verit, dufat :slight_smile:
26. nov 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 počuj kukala som aké vecičky má nakúpené ale šak ty si si istá, že to bude syn či?
26. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no tak tak :slight_smile:
26. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jeeeej, uz augustove babence su na ceste, ako ten cas letiiiii :dizzy_face:
inak baby: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak sikovno dalsie tehule nech su tu :dizzy_face:
26. nov 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly nooo vidis nenazdas sa a uz budeme rodit :grinning: inak ty si uz vybavujes tie papierovacky a to? ja mam z toho strach bo mi nema kto poradit a tak :frowning2:
26. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ktore papierovacky teraz myslis? nastup na MD a tak? zatial ja osobne nic nevybavujem take, to potom mi da gynekologicka papiere a s tym pojdem na urady kam ma posle, inak si lamem hlavu len nad takymi papiermi co do porodnice potrebujem :wink: takze casu dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a co treba do porodnice?
26. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka kopiu sobasneho listu a nejaky papier ohladom mena dietata podpisany oboma rodicmi s dievcenskou aj chlapcenskou alternativou, inak len take samozrejme ako tehu knizku, ale nad tym si ty este dlho hlavu lamat nemusis :wink:
26. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a ten papier mi da kto :confounded: a ked nie sme vzaty?
26. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka aha... no ked nie ste vzati, tak aj nejake prehlasenie o otcovi, alebo co a papier ti da na konci tehu gynekolog, ani ja ho este nemam, takze vazne nic teraz neries, staci ked sa budes tesit z tehotenstva... a ohladom otcovstva si to potom zisti
26. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no jo...a ta materska ci ten rodicovsky prispevok to sa vybavuje na socialke?
26. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka to veru neviem, preto ti vravim, ze mas na to cas, podklady dostanes pred nastupom na MD a to ti gynekolog povie kam s tym, ale tak predpokladam, ze na socialku :wink:
26. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak super ze to aspon povie bo uz ma to teraz stve ze to nezvladnem :unamused:
26. nov 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ale prosim ta, zbytocne sa zatazujes volovinami :wink: uzivaj si, staci co budes musiet mysliet na to ked pojdes na krv a nejake testy ta budu cakat :wink:
26. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly testy? ako cukrovka a to?
26. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile: joj vcera mi nejako bolo zle moc, aj som si poplakala lebo som sa tak bala :frowning2: , celu noc som nemohla spat koli roznym bolestiam a o stvrtej rano mi to preslo ale zrazu ma chytil taky hlad, manzel mi musel robit nieco na jest o tej rannej hodine :grinning: , no dnes je zase lepsie, tak snad maly alebo mala bojuje o sto sest, drzte mi palceky nech je to babo silne a nech silno bojuje :slight_smile:
26. nov 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat velmi drzim palce moja.... nech ti to vsetko dobre dopadne..
26. nov 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dik moja, uz to nechavam na panu Bohu, on asi vie co robi :slight_smile: .. no a co ty? ako sa dnes mas?
26. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mam uz aj potvrdene z krv. testov...negativne.... :(
26. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ahoj..nebojkaj vsetko bude ok, a v ktorom si vlastne tt? :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka dik moja, siesty tyzden teraz... tak to ide pomalicky, tento tyzden ma zacat bit srdiecko :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no nevadi, ide sa dalej do boja, skusaj dalej, mozno sa este podari pred vianocami :wink:
26. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat noooo, ved nam nic ine ani neostava.... :slight_smile: ide sa dalej a ododnes po "tom", mam nohy hore, zadok na vankusi a budem tak cucat hodinu chichi :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis he he, no to nie je zly napad, vsetko treba vyskusat :wink: , ako dlho skusate?
26. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat jeeej to je krasne :slight_smile: a kedy ti vychadza termin? :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok