• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@haninkat 4 mesiac s clostilbegytom+duph. predtym 2 mesiace len tak bez nicoho, len ja som mala vzdy nepravidelny menzes, tak preto te tabletky a bud. tyzden ide moj priatel na spg.. vy ste kolko skusali? :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka 21.7.2011 :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no prvy mesiac som vobec nesledovala ovulaciu takze to an neratam, zhruba dva mesiace kedy som ovulaciu sledovala ale to som si myslela ze som ju ten druhy mesiac uz nestihla a bola som uplne prekvapena ze sa nam podarilo, vobec sme to necakali :fearful: myslim ze je v tom fakt nieco pravda, ze ked to nebudes cakat tak sa pritrafi :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no pol roka, to je este ok, hovori sa ze do roka skusanie je normalne :slight_smile: aj ked viem ze je to tazke... hlavne ked mas nepravidelny menzel to sa asi tazko zistuje ovulacia ze?
26. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat podla poslednej ms ci ovulacie? :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka rata sa to od poslednej ms :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ale to je podla mna blbost..lebo keby som sa mala riadit podla poslednej ms tak mi meska 6dni no a podla ovulacie som 13dpo...a to by som nemohla byt v 5tt
26. nov 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no pekne teda :slight_smile: ako sa vam zadarilo :slight_smile:. u mna je to tazke ze nemysliet na to, lebo ked mam presne napisane 5 dni tabletky clostyl, potom kedy su asi plodne dni, potom duphaston...vies, je to tazke nemysliet na to :(. pred tym, pred tymi 4 mesiacmi,ked sme isli len tak, tak som asi nemavala ani ovulaciu....ja som ani nikdy nevedela, kedy mam presne dostat, vzdy len podla toho, ked ma zacalo bolet brucho...aj sa snazim a hovorim si, nemysli na to, ale nejde to proste :(. to mame v hlave my :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ms je menstruacia hej? aby som bola na tom cisto :grinning:
26. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ano :slight_smile: no lebo poslednej ms mam termin na 30.7. a podla ovu na 2.8. tak neviem ze ci jul ci august ale kazdopadne leto :grinning:
26. nov 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis to chapem, ja som tiez na to myslela stale, jediny krat som na to nemyslela ked sme splodili lebo som si myslela ze uz je aj tak neskoro tak som to z hlavy uplne vyhodila a len som si to uzivala :wink: .. ale uplne ta chapem, najhorsie je ked ti ludia hovoria nemysli na to, ale ja som povedala ze pride to ked to mozno nebudes cakat :wink: , ale urcite sa plno ludom podarilo aj ked to cakali :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat
@minis ano aj ja sa pridavam k tomu ze ked to budes najmenej cakat tak sa to podari..my sme sa ani nesnazili bohvie ako cez ovu tak normalne nechapem :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no urcite sa to pocita od poslednej menstruacie, chod na tuto stranku a tam as ti to vyrata http://tehotenstvo.academy.sk/ a aj moja doktorka ked som jej oznamila ze som tehotna mi to ratala od prveho dna poslednej menstruacie :slight_smile:, dokonca aj na ultrazvuku sa ma pytali od prveho dna poslednej menstruacie tak to asi tak bude... no aspom sa zhodneme ze rodime v lete :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ved uvidime aj tak to neni este konecny termin :slight_smile: nooo leto to bude hruza rodit v 30.st horucavach :angry:
26. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no ja zijem v skotsku, takze 30 stupnove horucavy tu nehrozia :slight_smile: .. presne ako hovoris, aj tak tam je rozmer nejakych dvoch tyzdnov a tak, toto je len kalkulacny vypocet porodov :grinning:
26. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat @solinkarka no tak nebudem na to myslet hihi-laho sa mi hovori, ale budem sa snazit nemysliet :slight_smile: a tiez si to teda len uzivat :slight_smile: budem teda drzat ale potom nohy hore atd :slight_smile:)))
baby, davate mi optimizmus :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no na to sme su aby sme si jeden druhej poradili, pomohli :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ale apson sa nemusim brodit snehom ked pojdeme s kocikom na prechadzku :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka presne, vo vsetkom su vyhody :wink:
26. nov 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ale aj nevyhody..a uz viete ake mena date? :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis to e dobre, pozitivne myslenie je zakladom pre splodenie babanka, mozno sa ani nenazdas a bude to tu :wink: a kolko mas rokov ak sa smiem spytat :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no mne sa paci pre dievcatko angelika ale nad chlapcom som nepremyslala este, a manzelovi sa paci sean pre chlapca (ako sean connery) tak ked bude dievcatko asi rozhodnem ja, ked chlapec on :slight_smile: ak sa tam dopracujeme :slight_smile: a co vy?
26. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat nooo my sme sa zhodli pre Kristiana a Wivien :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jej to je mile, ze to mate uz rozhodnute. velmi pekne mena :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat chceli sme nieco netradicne bo tie klasicke mena sa nam nepacia..my chceme byt originalny :slight_smile: :grinning:
26. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no s wivien urcite budete :slight_smile:
26. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Stalo sa uz, stalo, ze neviete ako? Naco si mu dala ...(zena) vecer buchty s makom. Radsej si mu mala naliat trocha vínka, nech pri Tebe ... (muz) nepohnuto spinká. Naco by Ti ale zavadzat mal v duchnách? Chlap, co iba chrápe, zaslúzi si buchnát. Keby bol zadriemal o minútu predtým, neboli by tu dnes tieto krásne deti. Ked budete tlacit sirokánsky kocík, dovol ze mu obcas na pohárik skocit. Nech pri malom pive odporucí chlapom: "Aj vy chcete synov? Jedzte buchty s makom!" :grinning:
26. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to som nasla na nete..sa trosku aspon pobavym :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no veru a co porabas ked si takto doma? neni ti dlho? :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok