• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@haninkat jasne, ze sa mozes, vo febr. mam 28....a priatel v janu. 31. bud. rok nejako na jeen by sme sa chceli zobrat :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka vivien je krasne ;)
26. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis aha tak vy sa snazite o babo predtym nez sa zoberiete? Dobry napad :slight_smile: , keby sme to aj my spravili vtedy som este asi nemala taketo zdravotne problemy a vsetko by islo lahsie :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat a mozno ze to u nas pride pred svadbou tesne, alebo po :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no vela bab to tak spravili a nacasovalo sa to uplne perfektne, takze urcite to bude ako to ma byt :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat nechame sa prekvapkat :slight_smile:)
26. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat veru aj je..by som sa sla niekam prijist len musim pockat na draheho kym pride z prace :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis je je aj my este nie sme vzaty :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a nemozes sa prejst sama?
26. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ci koli tomu aby si mala prechadzku s drahym ? :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to ma nebavy :slight_smile: juj uz aby sme mali pekne bruska, aby sme ich mohli ukazovat :slight_smile:
26. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a planujete svadbu? a kedy? :slight_smile:
26. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis no moj priatel chce 7.maja ale ja chcem az ked sa to male narodi :slight_smile:
26. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja keby som na tvojom mieste, tak pred narodenim ;)
26. nov 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis lenze ja chcem aby aj ono bolo na nasih svadobnych fotkach :slight_smile:
26. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka aj cukrovka, aj geneticke testy a podobne
26. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly hmm to vtedy to uz bude zaujimave :slight_smile:
26. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka sak by bolo ale v brusku chi chi :slight_smile:... jaaaj, ty chces,aby vam hadzala mala vivien lupene z bielych ruzi :wink:
26. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis tak to neviem ci bude uz schopna ale bolo by to pekne :slight_smile:
26. nov 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby zdravim..som pridala do albumu nove fotky...tak kuk..som dala aj nejake ziadosti o priatelstvo tak ma potvrdte xi xi
a co noveho nejaka tehulka?
solinkarka..pozeram ze ty tak blahozelam...ja mam teraz do marca "nutenu" pauzu v snazeni a uz ani nepoznam polovicku bab co tu prisli xi tak blahozelam este raz.. :slight_smile:
27. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa bavite o menach ..tak ja dam isto Izabela sa mi velmi pacilo to meno stale alebo alexandru chcem ale saška ju budem volat a chalanske neviem xi :D tak sa hadam raz dockame no
ale chalan asi karol bo muzik chce aby bolo po nom :D
27. nov 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj Zoja je pekne ale zojku uz mam macku xi
27. nov 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj dakujem za gratulaciu :slight_smile:
27. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :slight_smile: tu je ale ticho ....ako ste vikendovali?
ja po ovu - o den neskor, ako ff zaznacil ... http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
29. nov 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
tu je fakt nejako ticho dnes :confused:
@luga a ty uz po ovu??? Ja som este ani merat nezacala... no pekne si sa posunula tymi kratkymi cyklami...
29. nov 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, nooo, nikde nikto, vsetci asi pilne pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vidis, dvadsattridnovy cyklus je predsalen dost kratky :unamused:
a vies, co sa mi prave stalo? otvorila som si aplikaciu -ze ake meno dat mojmu dietatu a tam sa my ako blesk objavila odpoved, ze "ty deti mat nebudes" :confused: :pensive: ...teda viem, ze je to nahoda a "sranda", ale s takou odpovedou som neratala pri takejto otazke ... (tak mi treba, nemam citat blbosti :frowning2: )
29. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aaaaaaach jaj :frowning2: je to blbost, ale aj takato blbost pichne pri srdiecku... kasli na to... ty budes uz v januari tehulka a v septembri - oktobri mamicka :slight_smile:
hej aj ja mam toho v poslednej dobe vela... :unamused: blizi sa koniec roka a vo firmach maju vsetci veeeeeeela prace :frowning2:
29. nov 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , pichne, veru :angry: ... no, ale vyzera to zatial tak, ze asi nezacnem v jan. so stimulaciou, lebo dr. ma pravdepodobne dovolenku do nejakeho desiateho a mne zacne cyklus tretieho (ak budem mat v dec. zase 23 dni - co je taky predpoklad) ...tak uvidime, ci sa to neposunie - ma to nastve trochu
mmm, my takyto "problem" s mnozstvom prace na konci roka nemame, tak si to ani neviem velmi predstavit - dohana sa, co sa zanedbalo za rok (?)
29. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som pozerala, ze titu a kvetka by uz mali mat svoje pokladiky doma - ktovie, ci ano, mohli by sa prist pochvalit :dizzy_face:
29. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko vsetkym, my tu mame v skotsku plno snehu, napadalo cez vikend :slight_smile: @luga take veci neber seriozne, to su len take voloviny :wink:
29. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok