• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@haninkat no duufam ze tam uz nebudu ani tie cysty co mi tam nasiel kedysi pred pol rokom :angry:
30. nov 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he 21 decembra idem ale furt nemam list od toho druheho, mame tu snehu takze posta nie je :frowning2: . Inak sa citim dobre az na to ze mi asi zacinaju nevolnosti, zacina ma mierne naduvat a veci ktore normalne milujem na ne nemam chut, napriklad vcera som mala zemiaky s vajickom na veceru lebo som si nevedela predstavit jest vobec nic ine :grinning:
30. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat zemiaky s vajickom? tak to ja velmi nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he he he, no ja to mam rada, uvidis ked budes tehotna, budes jest aj co ti normalne nechuti :grinning: :wink:
30. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka neboj, nebudu, babo sa s nimi uz vysporiadalo :wink:
30. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no dobre ze ti uz koncia :slight_smile: , tie prve dni su vzdy najhorsie :unamused:
30. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat alebo jej bude nechutit este viac vecin :wink:
dobre rano dievcata, ako sa mate?
30. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly pravda..a ako sa mas ty? :slight_smile:
30. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat celkom to ujde, som vcera konecne zistila co mi je, skoro dva mesiace ma stale zuby bolievali (teda hlavne zuby) a uz na mna zubar pozeral jak na debila ked som mu tam so zdravym chrupom chodila, ale kamaratka co chodi na medicinu mi poradila, ze to moze byt aj z ucha, tak som vcera bola na vysetreni a zahada je odhalena... zapal stredneho ucha, tak sa uz liecim a bolesti ustupuju :slight_smile:
30. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly joj tak to je dobre, no hovori sa ze to je vsetko prepojene spolu tak necudo ze si mala bolest v zuboch :slight_smile: .. hlavne ze sa uz liecis a ako malinke, ani neviem ci cakas dievcatko alebo chlapca?
30. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no ano, prepojene to je, len ja som myslela, ze ma bolia zuby a z toho nasledne aj vsetko naokolo, ale bolo to naopak, zapal bol v uchu a to vyrazalo najma do zubov... budeme mat dievcatko, martinku, v piatok som urobila maly poplach, lebo som sa zlakla ci mi nahodou voda neodteka, ale nastastie sa to nepotvrdilo, tak tehulkujeme pekne dalej ako treba :slight_smile:
30. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly jaj no to si sa urcite zlakla ale hlavne ze je vsetko v poriadku, ved do februara je este casu :wink: , nech sa len babanko neponahla.. jej dievcatko, to bude krasne :slight_smile:
30. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat moja ty si tehu?som nevedela :wink:
30. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hej som, siesty tyzden teraz :slight_smile: , len si to tu bojim este dat lebo mam dve velmi velke cysty takze dufame ze vsetko dobre dopadne , predsa len je to rizikove :unamused: ale verime ze mame maleho bojovnika abo bojovnicku :slight_smile:
30. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat joj moja drzim palce...ani som nevedela..ked teraz zanedbavam tu stranku :D
30. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi joj nic to, to ja chapem ze tazko je tu byt v postrehu so vsetkymi zienkami :slight_smile: a tebe sa ako dari?
30. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to som sa teda zlakla, ale tak do polovice januara sa snad mala u mna ohreje, uz mi sestricka v porodnici davala instrukcie, ze co mozem a co nemozem robit... takze: mozem jest, pit, spat, sediet, lezat, dychat, pocuvat hudbu... no a to bude snad aj vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly he he dobre instrukcie, neboj ohreje sa, urcite jej je v brusku dobre :wink:
30. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ale uz aj ja citim, ze jej zacina byt tesno :grinning:
30. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no veru rastie ti :wink:
30. nov 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ako z vody :dizzy_face:
30. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
ovulka na spravnom mieste vyznacena - prestavam merat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... aby som si nahodou zase nenavykla :sunglasses:
@isabella_fly , neuveritelne, kde vy tie tyzdne beriete :confused:
30. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pekna ovulka :slight_smile: a mne sa zda, ze sa to uz strasne vlecie :grinning: :grinning: :grinning: normalne sa tesim na januar a aj na porod, len nech je to za mnou a ziadne poplachy skor ako treba
30. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ...hlavne na grafe pekne vyzera
mozno preto sa ti to vlecie, ze si doma a hlavne sa asi uz aj clovek horsie citi s bruskom, takze to k tomu tiez prispieva ... :slight_smile: neboj, onedlho to pride .... a co za poplach si mala?
30. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga som sa v piatok zlakla, ze mi odteka voda, ale nastastie sa to nepotvrdilo
30. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ,mmm, to by bolo veru este skoro ... a plodovka nemoze trochu odtekat pocas tehu?
30. nov 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moze, ale nie je to dobre znamenie, hrozia potom infekcie, lebo su poskodene plodove obaly
30. nov 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , aha, jasne, je to logis :sweat_smile: ..ako inak by vytekala
30. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ano, ale teda potom ak by naozaj odtekala by som uz asi do porodu musela byt v nemocnici a po tom veru nejak netuzim
30. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , verim, dva mesiace v nemocnici sa podla mna prezit nedaju :sweat_smile:
30. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok