• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose veru, sak my sme uz 3 mesiace nic take nerobili, som normalne znova panna baby :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ak to vydrzim do toho 38tt, tak potom to musime nejak poriesit :sunglasses:
1. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ako vam dam vediet, keby uz som v porodnici?
1. dec 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , to je fakt skoda ... a co to mate zakazane, ci pre istotu ?
1. dec 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vlastne nikto nam to priamo nezakazal ale myslim, ze ani ziadny lekar uz nepredpoklada, ze by sme boli dalej akcni :grinning: neviem, najprv mal strach mm, co ja som sa najprv hnevala, ale asi po mesiaci to preslo uz aj na mna, ved ma vecne cimsi strasili a momentalne mi je tak nepohodlne, ze na to nemam ani pomyslenie :sweat_smile:
1. dec 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ...tak asi ano ...len ja sa do toho este neviem vzit, tak sa mi to tazko chape :grinning:
1. dec 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ver mi, ze ani ja by som si nikdy nepomyslela, ze mi to naozaj nebude taku dlhu dobu ani chybat :grinning:
1. dec 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky, tak ja som bola vcera v praci a asi som nemala ist lebo stracam hlas :confused: chrapcim ako traktor :grinning: :sweat_smile: ale mam teraz 3 dni aby som sa vyliecila
1. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vidim ze je tu tema a keksiku, no ja tiez som to nemala dobre dlho :sweat_smile: proste si to neviem ani predstavit citim sa hrozne nemotorna :pensive: ale pravdu povedat hrozne mi chyba keksik, ale taky bez velkeho brucha ktore mi zavadza :rolling_eyes: :grinning:
1. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly
@majuska7979 , este par mesiacov musite vydrzat - tak vela sily :wink:
maji, ty sa skoro uzdrav
1. dec 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 presne taky by som chcela aj ja, taky bez brucha a neposednej dcerky v nom, tak sa tesim na obdobie po sestonedeli :grinning:
1. dec 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no nehovor mi :grinning: tiez sa nemozem dockat :grinning: :grinning: :grinning: tie nase deti nam nedaju uzivat si :confused:
1. dec 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 mne dneska aj doktorka povedala, ze ma take tusenie, ze to naozaj bude skorej narodene, tak uvidime, mozno uz na silvestra budem v porodnici :grinning:
1. dec 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly to vazne :grinning: super, takze malu budes mat v naruci coskoro :wink: to si pekne zbal veci moja :sweat_smile: :grinning:
1. dec 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 uz som plus minus zbalena, este nejake veci musim kupit :sweat_smile: len sa k tomu akosi nemam a uz od 15.12. mi zacina MD :sunglasses:
1. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som nasla silne kolajnice :astonished:
1. dec 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak gratulujem
1. dec 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka moja gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka gratulujem!!! to je skvele!!§ konecne sa to tu rozbieha????!!!! :slight_smile:
2. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem...no trebalo to tu uznejako rozhybat...a ty ako a Terezka? :slight_smile:
2. dec 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau solinarka, gratulujem,kraaasne kolajnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam nejaku depku teraz ako som uz v 8 mesiaci, uz sa zacinam obavat, co bude a ako to zvladneme.
9.12. idem na posledny ultrazvuk, dufam, ze babo je v poriadku a podrastlo nam,
2. dec 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ... ja navarene, upratane a tu to stale spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vrabcek154 , klidek, neboj, vsetko dopadne na jednicku :wink:
2. dec 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj mozes prist aj mne :slight_smile:
2. dec 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , noooo, asi ani neeee :grinning: .... ja by som este potrebovala pokracovat, ale sa mi uz nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mno podobne aj u mna ,nic sa mi nechce..vsetko mam rozrobene a nic dokoncene :slight_smile: a ved robota neutecie :grinning:
2. dec 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , asi tak nejako :grinning: ...
2. dec 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som dneska uz od rana taka podrazdena vrr a este je dnes polovicka doma tak sa stale len hasterime :angry: nalada jak pod psa :angry:
2. dec 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , a coze ta tak podrazdilo? a dnes nie si v praci?
2. dec 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie nie som..a neviem to asi tie hormony, vsetko ma vytaca, kazda malickost :angry: a az plakat sa mi z toho potom da :cry:
2. dec 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , fuuuha, tak to by ste si mali zvykat -to je len zaciatok - hormony robia svoje
2. dec 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok