• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@zuzu4444 , a ko ste stari? (alebo mladi?) :wink:
6. dec 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja 23 a priatel 22
6. dec 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , takze mladi :wink: ...aj ja by som brala taky vek :sunglasses:
6. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jeeeej luga ahoj :slight_smile: nejako neskoro si sa dnes ukazala :wink:
a dakujem :wink:
pozerala som tvoj graf a vsimla som si, ze si mal v nedelu na 7 dpo spinenie... kiezby to bolo dobre znamenie a vy by ste zrusili ziadost o IVD :dizzy_face:
6. dec 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj :slight_smile: ...nooo, bola som v praci rano
aj mna to spinenie dost pekvapilo a uz si zacinam nahovarat, ze co ak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - lebo bolo dost silne a okrem toho som mala intenzivne krce v podbrusku tu noc po nom a divne sa citim ...ale tak zase treba sa drzat pri zemi a nenahovarat si tehu priznaky, ze :sunglasses:
6. dec 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
tak zmena sa znova konať nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
7. dec 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ahoj ..... :frowning2: :angry: ...mohla sa
aj ja som si dnes schladila hlavu - t 36,5 - ale do gafu ju davat nejdem, lebo mi chce potom prehodit ovulku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
7. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
juuuuj luga, to by bol teda krasny zazrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim silno paste :dizzy_face:
@kamilkka skoda... :frowning2:
@zuzu4444 ahoj, vitam ta medzi nami :slight_smile:
7. dec 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, nebude opat ziaden zazrak - teplota uz pomaly na ms a to mam este styri dni casu ... cize skor sa bojim, ci nepride skor - aj sa tak nejako uz na nu citim :unamused:
@zuzu4444 , ahoj, este mas v plane testovat ?
7. dec 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ziadne zbytocne stresy... ak pride, pride... a ak nie, tak sa budeme tesit :wink:
7. dec 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja co to citam :wink: :wink: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
baby ja nemam cas na nic, uz sme postavili stromcek, este dnes mi zacinaju 3 popoludnovky :rolling_eyes:
akurat idem do dr na kontrolu :wink: tak si vravim ze vas tu idem pozdravit lebo som dobre dlho uz nekecala :dizzy_face:
7. dec 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj, uvidim podla zajtrajska, zajtra by mala prist MS, noo ale brucho ma boli aj som mala dnes mierny pokles v merani, tak neviem co a ako
7. dec 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose a vy čo mate ešte nove?
@zuzu4444 ahoj, moj mm je taky isty - o spg ani počuť!
7. dec 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka my sme sa uz koli tomu aj pochytili, lebo stale tvrdi ako pojde a ked pride iste k istemu tak zrazu nic, len to odklada
7. dec 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 no ubezpečujem ťa, že po zlom to zrejme nepojde :confounded:
7. dec 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka my nic... stale chodim k dr. na folikulometriu, dr. veri, ze do vianoc budem tehu :grinning: no a po novom roku asi zacneme uz riesit tu genetiku a mozno by som pre istotu skusila aj endokrynologiu...
7. dec 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka to som si ista
7. dec 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate to tazke s tymi chlapmi... nechapem ich postoj... ved ked chcu mat deti, tak by mali pre to urobit aj trosicku viac ako sa bezne ocakava.... :frowning2: a na tom vysetreni nic nie je... rozhodne je to menej ako podstupujeme my...
7. dec 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 tak skus pouzit zenske zbrane... trosku slz, smutok :wink:
7. dec 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja treba verit, ak uz tvoj dr veri to musi vyjst :wink:
dobre ja padam
7. dec 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ten tvoj dr. je teda riadne trpezlivy
iked si myslim že ak dobre ovuluješ, je až zbytočne robiť folikulometrie každy mesiac.
dr. vie aky mam mm spg?
myslim, že ak ti bral hormony, tak bral aj štitnu žlazu a aj prolaktin, ak to bolo dobre, tak endokrinologia v podstate zbytočna....
7. dec 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to som mu hovorila, ze my to mame ovela tazsie, noo ale slubil ze uz pojde, som zvedava,
7. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jasneeee :wink: tak paaa dlho si sa nezdrzala :wink:
7. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...ale vas tu je z rana :slight_smile: ja si pri vas vypijem cajik a napapam sa :slight_smile: a potom idem k doktorovi
7. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no dr. mi povedal, ze ovulujem az paradne :grinning: vraj mam najvyssie hodnoty hormonov a to je dobre, teda co sa ovulacie tyka... no a robi ju hlavne preto, aby si to overil a aj preto, aby nam nacasoval styk...
minule som 2x ovulovala z praveho, tak si chcel aj overit, ze ci ovulujem aj z laveho alebo nie... no a tento krat som ovulovala uz aj z laveho... a podla mna to nie je zbytocne
co sa tyka hormonov, tak v tom sa nevyznam...
7. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahoj :slight_smile: len sa pekne napapaj, aby ti zle nebolo... a zatial ziadne tehu nevolnosti necitis??
7. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 tak drzim palce :slight_smile: ja viem... ja som to tiez zazivala a nakoniec som sa zrutila, rozplakala z tej bezmocnosti a mm slubil, ze pojde... no a na druhy den som ho objednala :wink: Spolu bol uz 3x na spg a od vtedy nema problem ist na vysetrenia, len s tym rozdielom, ze on na to nemysli, ani na vitaminy... vsetko som mu musela pripominat
7. dec 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja nestresujem - to bejvavalo :slight_smile: .... este ides k dr. , aby skontroloval, ci uz je po ovu?
@kamilkka , ja nic nove - akurat hadam posledny tyzden cakania na schvalenie ziadosti - duuuuufam teda, ze posledny
7. dec 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok