• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@solinkarka ja by som tiez bola nerovozna, ale aj v Anglicku napr. Majuske robili utz az po 15. tyzdni myslim... vraj sa tam ani skor nerobi...
a podla coho teda zistil, ze si tehu?
7. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose iba ma vnutorne vysetril no neviem co tam vidiel ze tak konstatoval
7. dec 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat iba prsia trosku a unava :slight_smile:
7. dec 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka asi podla krcku, ze je dolu a uzavrety a mozno citi, ze je maternica vacsia...
7. dec 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jj jedna baba pisala ze asi ze je uzavrety krcok a zvacsena maternica..
7. dec 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@solinkarka utz sa tak skoro nerobi pokial nie je potrebny zo zdravotnych dovodov, maximalne tak v cca 7tt na akciu srdiecka, ale to myslim, ze sa tiez nerobi vzdy a pri vysetreni sa to da zistit na krcku myslim, inak len z krvi
a ahojte, ako sa vam dari? ja som dneska skoro v tescu nervy stratila, asi uz zacnem aj tu prednostnu pokladnu vyuzivat, len teraz ako na priek nebola otvorena, pri nakupemia, mi zacalo tvrdnut brusko a tak mi bolo spatne, ze som nevedela ani co robit a samozrejme idu vianoce a ludom totalne zasibava a robia nakupy ako by mali najblizsie dva roky byt obchody zatvorene... to som teda v poslednych mesiacoch tehu vystihla to "najlepsie" obdobie roka
7. dec 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly noo neviem preco sa kazdy stazuje ze preco tak neskoro ale je to v pohode :slight_smile: pokial nemam ziadne problemy tak som rada :slight_smile: no my sme boli dnes v Kauflande a totalna davova psychoza, hotove sialenstvo co sa robi v tych nakupnych centrach. staly sme pomaly pol hodinu v rade uz som mala take nervy z toho
7. dec 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez to nechapem... tie davove psychozy... kde su ti ludia zvysok roka??? Nenakupuju??? A najradsej mam tu aroganciu a drzost tych ludi :confounded: a ze sviatky radosti a lasky! pche... to by sa najskor mali ludia nad sebou zamysliet :pensive:
7. dec 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose presne tak, inokedy maju take nakupy v pazi, ale pred sviatkami tam este pomaly cloveka udupu aby sa dostali skor z obchodu
7. dec 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , parada :dizzy_face:
7. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
8. dec 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
@blackrose , tak kedy bola ovu? :wink: nejako ti to pomaly stupa ....
8. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :wink:
a ty ako?
8. dec 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ahoj :slight_smile:
nic zvlastne - http://www.fertilityfriend.com/home/lucia a ms pocity mam uz stvrty den - nejaka novinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co ty?
8. dec 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :unamused: fakt super .... a mas teraz v plane to nejako riesit?
8. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ovu bola vraj pred nedavnom podla dr, takze asi vcera vecer, alebo poobede... a dnes to mohlo byt aj vyssie, ale merala som o 40 min. skor ako obvykle... uvidim ako zajtra
a ty si mala aj vcera spinenie?? no som zvedava co sa z toho vyklube...
@kamilkka takze mrchana dorazila :angry:
8. dec 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , aha :slight_smile: ...takze krasny vian. darcek prajem :wink:
hej, mala som spinenie zase ... ja tipujem, ze sa vyklube protivna mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestraste tu s mrchamy :angry: my vas uz chceme tehulky :wink: takze tfuj tfuj tfuj a ziadne mrchy nechceme
8. dec 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj ... aj my by sme si to zelali, ale "prirode" nerozkazes :grinning:
ako sa ti dari?
8. dec 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja no mam sa fajn odpocitavam svoje dni prace :grinning: :grinning: ostali mi iba 4 popoludnovky ktore zo srdca nenavidim :grinning: a ranne to sa da zniest takze na tie sa tesim :wink:
treba tu prirodu nejako prekabatit :angry:
8. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ,cize kedy nastupujes na dovolenku?
a mas nejaky typ, ze ako? :wink:
8. dec 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga od 1 januara uz nepracujem :wink: riadim sa heslom ako na ovy rok tak po cely rok :grinning: :grinning:
typ, opite sa tak ako ciny v case ovu a bude to tam :grinning:
8. dec 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ani my tie mrchy uz nechceme, neboj :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@luga dakujem :slight_smile: aj ja ho tebe prajem :dizzy_face: kiezby sa z toho ta mrcha nevyklubala...
8. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , az januar, ja som myslela, ze uz skor - neviempreco :confused:
mmm, to nepredpokladam, ze pomoze - ked budem opita, tak zadrichmem (si myslim, lebo opita som este nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
8. dec 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola u dr, takze vsetko je v poriadku, akurat zelezo budem musiet brat pravdepodobne aj po porode, a no nas malinky je stale dole hlavickou, v spravnej polohe a dr sa smial ze uz polohu nezmeni lebo uz nema miesto sa hybat :grinning: chudatko moje malinke, preto mi dava take kopance do zaludka :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja no do 1januara mam dovolenku do 29januara, a od 30januara mi zacina materska dovolenka, a no mam este nejake dni volna v decembri, 18,25,26,27 takze koniec decembra uz ako by som ani v praci nebola :grinning:
8. dec 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja teraz mas super dr takze babo je coskoro na ceste :wink:
@luga moja skus, vela bab tak otehu, proste troska viac alkoholu a proste telo je asi troska viac uvolnene :grinning: ale musis overit ze nezaspis a bude keksik predtym nez zaspis :grinning:
8. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 mas malo zeleza?? asi aj preto ti byva tak nevolno, nie?
tak to je fajn, ze uz je dolu hlavkou :slight_smile:

@luga to ja ked si trochu vypijem, tak zaspavam, takze sa ti to kludne moze spat... vzdy sa s mm smejeme, ked mi niekto povie, ze "pi, budes povolna", tak povieme "nie, ja (ona) zaspim" :grinning:
Ja neviem co sa niektore baby z inej temy do mna obuvaju :frowning2: za to ze mi nerobil sono mam ho hned zmenit a pod :frowning2:
@majuska7979 a v anglicku sa nenastupuje na matersku 6-8 tyzdnov pred terminom porodu, tak ako u nas??? :confused:
8. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok