• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@isabella_fly jasne, pridi :grinning: a je dobre, ze uz nestresujes, aspon si konecne mozes uzit tehu v plnej krasne :wink:
@luga ved to :angry: ked si uz "zvyknes" tak ta vlastne telo potrapi :frowning2:
10. dec 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja si nie, ze uzivam, ale tesim sa na porod, sak aspon teraz viem, ze to moje stazovanie sa na tazke brucho je uplne opravnene a mozno to uz za mesiac prejde :sweat_smile: :dizzy_face:
10. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mozem sa ta spytat ako sa vlastne pri ivf postupuje? lebo ja ani neviem co ta vlastne caka a chcela by som vediet
10. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , hanba mu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty teda budes mat vyvaraci vikend - hlavne tie lievance zneju uzasne :dizzy_face: - az mi slinky tecu .... juuuj, musim sa aj j prehovorit na tie medovniky - asi sa zajtra po praci zastavim pokupit suroviny - nech mame trosku vianocnu atmosferu :slight_smile:
10. dec 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , na druhy DC zacnem stimulovat (hormony injekcne), aby sa mi vytvorilo co mozno najviac vajiciek , za nejakych 5 dni (tusim) sa ide na kontrolu - folikulometriu a dostanem dalsie hormony v injekcii, aby foliky dozreli ... medzitym si treba urobit predoperacne vysetrenie a na nejaky plus-minus jedenasty den (zalezi ako mas dozrete foliky) sa robi OPU (uspia ma na 10-15 minut a ihlou mi odsaju foliky s vajickami), medzitym manzel odovzda svoj "material"
vajka a spermie nasledne putuju k embryologovi, ktory ich "pomiesa" , potom je vklad embryi , dostanem zase nejake lieky na "udrzanie" a potom uz len tehotniem :slight_smile:
10. dec 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly joj tak to hej, to ti verim, ze uz sa tesis :slight_smile:
@luga hej hej, ja milujem byt v kuchyni za gazdinku, len nie vzdy mam na to cas :slight_smile: dnes si chcem upratat a zajtra budem len v kuchyni :slight_smile:
ja som si vcera urobila 2 cesta a teraz mi lezia v chladnicke :slight_smile: vianocna atmosfera je super :slight_smile: a vonave medovniky ti ju prijemne urobia :dizzy_face:
10. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ako jednoducho to znie... a pritom kolko namahy je to pre toho cloveka...
10. dec 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mmm, niekedy to bavi aj mna - prsne hlavne cez vikend, ked som doma a mm je v praci, tak si to aj uzivam
hej, znie to uplne easy ... a hlavne vysledok stale neisty
10. dec 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose veru, az moc jednoducho to znie na to ako tie zeny nasledne vravia, ze to bolo narocne, ale to je asi hlavne o psychike a ktovie, ono tie hormonalne injekcie urcite budes dost na sebe citit, hormony su svinky, to ja na sebe vidim teraz a to su pritom "normalne" tehotenske stavy
10. dec 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , myslim, ze psychcky je to velmi narocne urcite a musis tomu venovat aj nejaky cas a teda nalady riadne a vacsinou aj brucho dost citis - hlavne ku koncu .... nuz, ale ked to inak nejde :unamused:
10. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , ahoj, tak ako si na tom? mrcha prisla, ci nie?
10. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, konecne piatok :sweat_smile:
10. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte. ako sa mate? u nas zas neskutocne snezi a ideme trochu na darceky :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , @solinkarka, cafte , tehulky :slight_smile:
posli trochu snehu :wink:
10. dec 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:
aj ja chcem sneeeeeeeeem :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga predstav si ze sefka chcela vediet co je so mnou koli appointments tak som jej len povedala o cystach a ona jej chuda a budes moct mat deti? a potom mi hovori, ja som si myslela ze si tehotna. a potom ma zacala utesovat ze neboj sa teraz uz doktori vedia robit zazraky a ja som sa citila uplne sprosto :unamused: ale nepovedala som jej ze som v tom lebo ani otcovi som to este nepovedala tak nebudem hovorit predsa v praci..
10. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose no kludne si pridte nabrat :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat bohovska scena :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat piatok? no ja si to ani nejak neuvedomujem, tak nech uz je aspon pondelok :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no ja viem, keby vedela :grinning: , ale tak snad ak dobojujeme to do 12 tyzdna a scan bude v poriadku tak jej poviem, dufam, ze to pochopi a nenasere sa na mna :grinning:
10. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a preco sa tak tesis na pondelok? :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj, mrcha prisla este stredu :frowning2:
10. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to urcite musi pochopit, ja by som to v praci skorej tiez urcite nepovedala, ja som sa aj ked som otehotnela na mamu nastvala, ze to kazdemu hned vytarala a to som pritom uz v 5tt skoncila v nemocnici... a aj ked to vedela, tak musela vsade kvakat, keby cakam druhe, tak sa o tom urcite tak skoro nedozvie
10. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ak je sefka normalna, tak pochopi, ze si to nechcela hovorit... ved jej povedz, ze ani rodicom si to nepovedala, tak preco jej :wink:
10. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat mm pride z prace domov v pondelok az, tak som sama, asi ked nebude snezit tak behnem v nedelu k nasim na obed
10. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no my sme to len povedali mojej mame a jednej mojaj kamoske ktora potratila asi pred polrokom, ona to zo mna uplne vytiahla ale aj som bola rada, lebo ak by sa nieco prihodilo tak ona tym presla tak by bola jej pomoc dost vhodna, ale inak vobec nikomu sme este nepovedali a ani neplanujeme. Nastastie moja mamina to tiez drzi v tajnosti :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej hej, myslim ze bude v pohode, ona len bola zvedava urcite ale ked uz vie o tych cystach tak urcite pochopi ze sme nic nechceli hovorit. Ale inak bola uplne mila ohladom toho, manzel hned dufam, ze si jej nic nehovorila o babatku :grinning: . mame som povedala ze ani o cystach nebudem ale ona to zo mna nejako vytiahla :unamused:
10. dec 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , no teda, to si sa musela dobre pretvarovat - jasne, ze to nebudes hned vraviet ... a nema sa preco nastvat, s tym musi pocitat
10. dec 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , juuuj, skoda :unamused: ... hore hlavua ide sa dalej - Vianoce to istia, nie :wink:
10. dec 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok