• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@luga len ak by to malo prist a ona je uz dost velka, tak neviem ci odmietnut nejake infuzky na zastavenie kontrakcii ako to oni teraz radi robia

@haninkat no len s tym rozdielom, ze ja som to stihla predtym uz zazit, ze som si nasla krv a to sa toho potom este viac bojis ked sa to uz raz stalo, lebo uz vies co je to za priserny pocit a strach
10. dec 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no aj ja moc dufam, ze si povedali ze aj tak ma operovat nebudu koli tomu ze som tehotna tak to moze pockat, no skusam mysliet na to pozitivne :slight_smile:
@luga ano uz sa dal prehovorit, ked videl ze to zasa nevyslo tak som rada co nam doki povie a nasadi liecbu
@isabella_fly , ja mam skor opacne skusenosti - teda s kamoskami s vs napr.(dlho snazili, alebo snazia), takisto moja sestra - jej to trvalo rok ... takze tiez sa mi zda uplne neuveritelne, ked niekto splodi babo na prvy sup (aj ked zase moje sesterky su ako jablone)
10. dec 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , tazko sa v tomto radi, ale mohli by na to "zabudnut" a skor brat v uvahu, ze uz fakt je velka
@haninkat , ved len to myslenie ti dost pomoze, si myslim :wink:
@zuzu4444 , ja drzim palce, nech mu vyjde spg. v poriadku - aby ste nemali zbytocne starosti - lebo to sa veeeeelmi tazko lieci
10. dec 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zvlastny unikat v prirode, clovek tomu obcas ani verit nechce a potom ked sa s tym stretne tak zaaaavidiiii... ale ja si teraz aj trocha zavidim, ze sme si polroka mohli uzivat len tak naostro :grinning: :grinning: :grinning: chapes? teraz si zavidim, aj ked vtedy som si aj poplakala, ze stale nic
10. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , chapem :grinning: ...my teda tiez ako jedinu vyhodu nasej neplodnosti vidime v tom, ze sa nemusime starat o ziadnu antikoncepciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: - clovek na tom aj usetri (hoci cele to "pocatie" nas asi vyjde na par stovak :grinning: )
10. dec 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga clovek ma vzdy to co nechce mam pocit, alebo vzdy vidi skor nevyhodu v tom co ma a v tom co nema nevyhodu nevidi
10. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, moje bruso dneskaj fotene, len nevieme ci 33tt alebo 37tt :grinning:
10. dec 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :grinning: ...napis 35 tt :wink:
10. dec 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga presne tak, kompromis, niekde uprostred :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga viem ze sa to dlho lieci, dufam ze vsetko ok dopadne

vam spg.dopadol ako?
10. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , ale mas krasne brusko a hadam aj na ten 37 tyzden :wink:
@zuzu4444 , nechcem ti brat velmi iluzie, ale na pricinu zhorseneho spg. sa vo vacsine pripadov nepride a tym padom je tento problem "neliecitelny" - vitaminy a doplnky stravy tiez pomahaju len obcas
my mame oligoastenoteratozoospermiu - po roku sa manzelovi spg. trochu zhorsil - hlavne, co sa tyka pohyblivosti spermii - a to aj napriem tomu, ze intenzivne bral vitaminy a pod. - vysledky vysetreni ma vporiadku - cize nikto nevie, preco tie spermie su take ake su (akurat genetiku by sme mali este absolvovat - mozno tam bude problem - aj ked s tym uz aj tak nic neporiesime)
10. dec 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja viem, priatelovi doktor - urolog poradil liek profertil, ten je na mnozstvo a pohyblivost spermii, ale nepomaha na morfologiu spermii , ja nemam iluzie , ja pockam ako to dopadne a potom sa uvidi co a ako.
10. dec 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , mmm, zbytocne to tu dopredu riesit - ja vam prajem, aby ste zistili, ze spg. je oka
profertil bral moj manzel polroka a pohyblivost sa mu zhorsila, takze ono nic nefunguje na stopercent :unamused:
10. dec 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga kolko sa snazite?
10. dec 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , dva roky :unamused:
10. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , netreba to brat tak tragicky - aspon som blizsie k "cielu" :grinning: - snad :rolling_eyes:
10. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga obdivujem tvoj optimizmus, ale tak to ma byt a nevzdavat sa
10. dec 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 , nie je co obdivovat - to je uz optimizmus z letargie - po urcitom case to uz cloveka prestane tolko zranovat a zacne to brat tak nejako normalne - ten rok, rok a pol je najhorsi
10. dec 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved uz teraz by som mala problem tu hlavicku vytlacit, ma priemer skoro 9cm
10. dec 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , ved ano, sestrina mala mala (myslim) tych 2800g, ked sa narodila, takze mozes rodit v pohode (az na to teda, ze by mala byt mala donosena, aby mala aj pluca vyvinute a tak)
10. dec 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to mas pravdu
10. dec 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ak je to tak ako si myslim, tak uz na zaciatku januara by nemal byt problem ani s pluckami, ale podla toho co citam kazdy tyzden, tak uz teraz by to malo byt pomerne v pohode aj s tym
10. dec 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , tak super :slight_smile: ... ja toto este tak presne neovladam, kedy je co dovyvijane - ale aj to bude :slight_smile:
10. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga samozrejme, ja to tiez citam len postupne :slight_smile:
10. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , vsetko ma svoj cas :wink:
pre dnesok sa lucim, krasny vikend, papa :o)
10. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestihla som sa s vami uz rozlucit... uz som doma, prave mi kysne chlebik (nedokazala som vydrzat az do zajtra s mojou kuchtikovskou naladou) a idem upratovat :slight_smile:
majte sa krasne a krasny vikend vam vsetkym prajem :slight_smile:
10. dec 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok