• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose ano ja viem len co by som povedala preco si nechcem pripit..oni nevedia ze cakame mimi :slight_smile:
13. dec 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mmm, to by mohlo fakt fungirovat precistujuco - nasadila si mi chrobaka
aj ja prajem vsetko dobre k meninam a jeden fernet nezaskodi :wink:
13. dec 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej, vsetko som skusala a vsetko pomoze len na nejaku hodinku a potom je to zase hroza :frowning2:
13. dec 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat :unamused: ... uz len pockat, nech to prejde .... asi aj kvoli tomu tehotenstvu sa to tak predlzuje
@blackrose no to hej, ale ja som lezala cely vikend a nie je mi o nic lepsie :unamused: , ako keby to telo sa nemohlo dat vobec dokopy :unamused:
@luga asi hej, po tretom mesiaci uz budem moct brat medicinu ale teraz je to fakt tazke :frowning2: . citala som na forume, ze to ma hodne tehotnych bab lebo organizmus je oslabeny koli babatku a ked clovek ani nemoze ziadnu medicinu brat :unamused:
13. dec 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jeeej pripitkom neublizis... mne povedal doki ked som bola tehu co smiem a co niea pri alkohole povedal ze pohar cerveneho raz za cas neuskodi, praveze pomaha.... v 7 tt este nie je amryo prepojene pupocnou snurou zasobue sa z krvy a ten jeden naozaj neublizi... teda vynimocne, nie ze to niektora vezme doslova akazde rano sid ajeden fernet :grinning: ked sme si my pripijali tak som si dala aj vina aj pivo cierne som pila... ale vzdy len malicko
13. dec 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , ved ano, teraz len nieco prirodne zobrat, aby sa ti aspon trosku ulavilo
13. dec 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ved jasne, ja to chapem, ale musela som ta aj upozornit, aby si si nesupla kazdy den :wink:
13. dec 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga chrobaka som nechcela nasadzovat :wink: len poradit som chcela... kedze idete do toho ivf a podla mna to ma zmysel :wink: aj my sa aspon teraz pred tym IVF pocas pol roka trochu precistime :slight_smile:
@haninkat hlavne papaj vitaminy... C-cko a zinok pomahaju a tehu ich aj tak potrebujes :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no ja budem mat tiez tento problem cez Vianoce, lebo mi nechcem povedat do 12 tyzdna a manzelova rodina si vzdy pripija na Vianoce a ja vzdy s nimi ale tak si vymyslim, ze sa necitim dobre alebo nieco, ze nemam chut pit :grinning: a nech si domyslia co chcu, my im to nepotvrdime do 12 tyzdna :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@blackrose ako to myslis?? pritiahnute za vlasy?? Si proti?? Lebo ja osobne si myslim,ze nieco take by v tomto storoci a obdobi demokracii nemalo byt v ziadnom pripade povinne... Nikoho tym neohrozujeme, ved kto chce a boji sa,ockovat sa da,no nie??
13. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dik moja, aj mama mi takto radila ze cecko ale nejako mi nic nepomaha aj ked clovek nikdy nevie, mozno by som uz lezala v posteli s horuckami keby som nejedla vitaminy a nenaparovala sa :unamused: . hlavne aby som nedostala teplotu lebo to uz bude zle :frowning2:
13. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ale nie pre boha co si to o mne myslis :grinning: a dakujem za gratulaciu :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no na Vianoce si aj mi pripijame a tiez to este nejak uhram a vsak sa potom za dve hod. dozvedia prawdu .)
13. dec 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja viem, dakujem ... premyslime, rozhodneme :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a chceli by ste chlapceka ci dievcatko? :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja chcem jasne ze dievcatko Vivien a chlap chce chlapceka Kristiana :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , chcete to rodine povedat pod vian. stromcekom? :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no jasne :slight_smile: nech je nejaka show :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :grinning: to bude pekne :dizzy_face:
13. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Som tu dlhsie nebola :angry: ...nedovolili mi to rodinne a tiez zdravotne problemy :frowning2: ,ale uz mame po a je nam fajn :dizzy_face:
Prisla som Vas len kuk a snad uz teraz po porode bude viac casu na Vas :dizzy_face: ....
Volam sa Matusko a som najlepsie dieta na svete,rodicom robim velku radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vidim tu vela novych tvari :confused: ....a vy moje zlaticka blackrose a luga ako???
13. dec 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neviem ako svokrovci na to zareaguju ale nevadi :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kv3tka , jeeeeeeej, ahoooooj, blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....nadherny chlapcek - vela zdravia vam prajem :slight_smile:
my ideme do ivf
13. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , prco? myslis, ze nebudu radi? :confused:
13. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat @solinkarka ved odchlipnut si mozete z vinka a dopit ho nemusite... mozete povedat, ze vam nechuti :wink:
@nina88 no myslela som to tak, ze som proti tomu... samozrejme niektore ockavania fajn, ale aby to bolo vsetko povinne, to je blbost... :unamused: podla mna by si rodic mal moznost vybrat... ved aj tie ockovania samotne mozu vazne ublizit babatku!!!

@kv3tka jeeeeeeeeeeeeeeeej kvetinka ty si sa nam ozvala :slight_smile: tesim sa s tebou a blahozelam ti ku krasnemu syncekovi :slight_smile: dufam, ze uz sa u vas vsetko (rodinne i zdravotne) vyriesilo a teraz si uzivate spolocne chvile v trojici :dizzy_face:
13. dec 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kv3tka no a my sme tu stale... uz dlhodobe bojovnice :grinning: my pojdeme do IVF az po statniciach... takze jun - jul :wink: ale zatial poctivo snazilkujeme :slight_smile:
13. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga do IVF???? :confused: ja som verila,ze po tom tvojom nevydarenom tehotenstve to pojde rychlo...ze do pohnojeneho sa dobre orie a teda nic?
Co vam bolo zistene,aky problem,ked idete do IVF?a kedy,uz stimulujes?....DRZIM MOC MOC PALCE :dizzy_face:
a dakujemeeeeee....mna trapilo postupne odchadzanie plodovej vody,hrozil predcasny porod,tak som vela lezala....ale nakoniec sme to zvladli a tesime sa,ze sme uz doma :dizzy_face:
13. dec 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dakujem moja...uz je vsetko v pohodke,Matusko je krasne a velmi poslusne dietatko :dizzy_face: ...skoro vobec neplace,len sa usmieva,dokonca i ked je hladny :dizzy_face:
A vy ako?uz chodite do centra?....u vas je asi jediny problem so spermiami,ci?....DRZIM PALCE...zasluzite si ten vonavy balicek :dizzy_face:
13. dec 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok