• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@willi joooj moja, momentalne som sa vratila do starych kolaji a vraciam kazde rano :pensive: no na 34tt, alebo teda podla mna tak cca 35-36tt a podla velkosti malej aj viac :sweat_smile: je to uz hruza, ja uz fakt len na porod cakam, ze kedy to prestane, len dufam, ze este silvester budem doma a pokope :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 veru, porod je uz za dverami, uz sa aj tak "predporodne" citim :grinning:
15. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, nejak sa to tu zostrilo :astonished: , ja to neriesim, to je kazdeho vec.. mam dost svojich problemov :grinning: inak chodim uz ako gulka, rychlo sa unavim, a stale by som spala, ale nie v noci, vtedy drobec dava o sebe riadne vediet.
Neviete ako je to s papierovackami okolo marodky ? nastupujem zaciatkom januara, a nechce sa mi to pozerat na internete. majte sa krasne
15. dec 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vsetkym prijemne dobre ranko :slight_smile:
16. dec 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem aj ja :slight_smile:
@katka.he ahoj :slight_smile: ako sa mas?
16. dec 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mam sa celkom dobre..len ma zacalo pobolievat hrdielko a som nachladena, soplim..atd..ale kedze ja trpim celorocnym upchatim nosa..tak take nachladenie ma uz nevyvedie z miery :grinning: ..
a ty? ako sa mas moja?
16. dec 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he takze teraz okrem soplenia ta boli aj hrdielko.... hmm... tak sa rychlo vyliec, aby si bola fit na Vianoce :slight_smile:
no ja sa mam fajn :slight_smile: len som sa vcera trosku vylakala... lebo som trosku cvicila brusaky a potom ma bolelo podbrusko... take krce ako pred mrchou... :frowning2: ale do mrchy mam este 5 dni...
16. dec 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata :slight_smile:
16. dec 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj ty mas pocit, ze teraz pred sviatkami su vsetci tak strasne uponahlani a na nic nemaju cas?
16. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly hej presne tak... je to na nervy... u nas v praci to chapem, ale inde, kde nemusia ukoncovat veci ku koncu roku... nechapem :frowning2: hlavne ti ludia v obchodoch a na cestach!!! Hroza! :confounded:
16. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenke :wink:
16. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko dievcata :slight_smile: , moje je nanic, sefka ma dnes zdrbala :frowning2: , take nervy mi robi, kazdu sprostu malu vec najde a potom sa so mnou rozprava ako keby som bola ziak a ona riaditelka v skole :angry: . Ach tusim teraz nic nemozem urobit spravne :frowning2:
16. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ja som zase nevyspata, ach jaj, uz nechapem co to mala vystrajala v noci, este stikutku mala..
Baby co myslite budu vypredaje v Tesco, co sa tyka oblecka pre babo po Novom roku, vcera sme si tu pisali s kockami, aby som nekupovala, ale pockala este 2tyzdne.
16. dec 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 moja pockaj urcite budu :confused: :grinning:
16. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 niektore pisali , ze su az 80% zlavy, tak by bola skoda nevyuzit. :grinning:
16. dec 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 moja ja tiez cakam na boxing day, to je 26dec , a ide sa do mother care, maju tam krasne perinky a tajne dufam ze budu vo vypredaji :grinning:
16. dec 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :dizzy_face:
@vrabcek154 po sviatkoch budu urcite zlavy vsade, nie len v tesco a oplati sa nakupovat aj inak drahsie oblecenie, kamoska takto ponakupovala veeeela veci za super ceny pred rokom :slight_smile:
@haninkat juj, neprijemne, skus to hodit za hlavu a kasli na nu :wink:
16. dec 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no aj by som tak rada, ale vidiet jej ksicht kazdy den nepomaha :unamused: . Zevraj si hlada novu robotu tak sa neviem dockat kedy vypadne ale urcite si nic nenajde za ten plat co ma tu v tejto klime tak s nou musim bohuzial vydrzat :unamused: . chapem ze moja koncentracia nie je najlepsia momentalne ale ona vie ze mam tie cysty a mam toho dost v hlave a stale je hnusna ku mne. plus keby este vedela ze som tehotna so zapchatym nosom a uz asi 2 tyzdne som sa poriadne nevyspala tak by snad pochopila ale ktovie s nou... asi ani nie :unamused: . a popritom su to take kraviny, nic obrovske :angry:
16. dec 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 aj ja sa pripajam, urcite pockaj, kupis 4 veci za ktore by si teraz kupila len jednu :slight_smile:
16. dec 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat nechapem, preco zeny sefky su take hnusne :frowning2: clovek by povedal, ze skor pochopia, ale prave na opak... :confounded: keby si jej povedala, ze si tehu, tak podla mna to vobec nepochopi a este by ti dala mozno aj viac zabrat :angry:
16. dec 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ved to... ona sa pokusa uz otehotniet cez rok a vobec sa jej nedari a uz chodia aj na nejake liecenia s manzelom, ked sa dozvie ze som v tom (snad vsetko bude v poriadku) tak ma aj zabije :unamused: . Moj manzel ju uplne neznasa lebo vie ake stresy mi robi, aj ju raz stretol ked sme sa nahodou stretli v obchode a musel sa fakt premahat aby k nej bol slusny :grinning: . No ja som mala predtym v praci sefa chlapa a ten bol uplne super. Ja ovela radsej pracujem s chlapmi, ovela prijemnejsi, zenske sefky musia furt nieco dokazovat :unamused: .. jaj nech je vsetko v poriadku a mozem ist na matersku a uz sa sem nevratit, lebo potom si chcem po roku najst nejaku pracu na polovicny uvazok :slight_smile: .drz mi palceky :slight_smile:. a inak netrap sa s tou mrchou, ja ked som zistila ze som tehotna tiez som si vobec nemyslela ze som v tom lebo som mala take pocity dost predbezne pred mrchou ze ju dostanem, takze nikdy nevies :wink:
16. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat tak dufaj, ze si ta sefka najde skor novu robotu, ako jej to budes musiet oznamit :wink:
a neboj, ani sa nenazdas a budes na materskej :slight_smile:
no z mrchy si nic nerobim, ja len som sa zlakla, ze preco ma to zacalo boliet.... skor mi napadlo, ze ci nie som tehu a ze ci to nevadi.... :confounded: zase zacinam mysliet nad sprostostami :wink:
16. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose lakat sa nelakaj. ak si v tehu tak sa deju rozne zmeny v tele takze to by bolo uplne normalne :wink: . ale co ja mam co radit, ked nic necitim tak sa stazujem muzovi ze sa citim ako keby som nebola v tehu a ked citim tak hned myslim na najhorsie, takze clovek asi nikdy nebude kludny, aspom ja asi nie :confounded:, asi sa potrebujem poriadne vyspat :grinning:
16. dec 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja poviem k tomu len jedno..sukromna tema :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je normalne, ze sa tak rychlo unavim, ked umyjem riad tak uz fucim , tak vsetko robim na striedacku, dala som si magnezium, hadam to zaberie.
16. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ozaj a ako sa tebe dari? :slight_smile:
16. dec 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kupila som si pred mesiacom sampon na blond vlasy, to si mozem este dat ? nic nehrozi babu,ze? chceme si dat spravit fotky v pondelok s bruskom :wink: , a chcem behnut este ku kadernicke.
16. dec 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ked len sampon, tak sa neboj :wink:

@haninkat ja som myslela, ze ma rozbolelo brusko po cviceni, ze ci som nejako nemohla ublizit zahniezdeniu... ale neries... uz to neriesim ani ja... co bolo bolo a co bude bude :wink:
a @zibi to myslela ohladom kvetky, vsak zibi? :wink:
16. dec 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok