• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
Ahojte babuľky, ako sa máte? a čo nové?
23. dec 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balambi , ahoooj, ze si sa aj ukazala :wink: .... este dva v jednom stale? :confused:
23. dec 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @luga ahoj, veru, ešte sa guľkám,ale už len do 28 a keď nevykukne z brloška tak ho vyduríme :grinning: a Ty ako? čo nové v centre?
23. dec 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balambi , snad vykukne aj samo - sa mu asi nechce do tej zimy - ani sa necudujem .... a citis sa dobre?
my nic nove, cakame a cakame a cakame..... :rolling_eyes:
a stale viac a viac si myslim, ze sa ani nedockame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga veď uvidíme, už tomu nechávam voľný priebeh...ináč v pohode, som síce už taká nemotorná, dokonca od kedy sa posunulo nižšie tak začínam narážať bruškom, akosi neodhadujem vzdialenosti :grinning: to ani nehovor, že sa nedočkáte!!!! jasné, že áno
23. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to musi byt sranda - len pozor, aby si bambulka neobuchala, nech sa nenarodi s modrinami :wink:
a ako viete byt taki trpezlivi, ze ste nechceli vediet pohlavie? :slight_smile:
23. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....

@balambi jej, ved ty budes mat uz za chvilku babatko :slight_smile:
ako sa mi tu mavate?
23. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..uz nemam ani moc casu tu chodit..stale mam co robit ale hlavne ze uz je poupratane, darceky zabalene, stromcek ozdobeny, kolace napecene ( teda svokra pecie o poschodie nizsie :grinning: ) takze mozme zacat sviatkovat :slight_smile:
23. dec 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahoj, no veru si sa tu chvilku neukazala, to je super ze si tak zorganizovana... ja vobec nie.. :slight_smile:
23. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat este to vsetko stihas :slight_smile: a ako sa citis?
23. dec 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no neviem neviem, bola som chora tak som nic neporobila, akurat stromcek mame ozdobeny a darceky a potraviny pokupene.. dnes upeciem nejake kolace a zajtra vianocnu veceru a v sobotu ideme ku svokrovcom tak tam toho bude plno aj tak :slight_smile: . uz sa citim lepsie a co ty? nejake tehotenske priznaky?
23. dec 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze urcite budete vsetky zaneprazdnene cez Vianocne obdobie, chcela by som Vam zapriat krasne prezitie Vianocnych sviatkov a vsetko len to najkrajsie do Noveho roka, hlavne nech sa Vam v Novorm Roku zadari krasne a urcite velmi vysnivane babanko :slight_smile:
23. dec 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajam sa k zelaniam ... pokojne sviatky v kruhu svojich najblizsich a v novom roku splnenie vsetkych priani :slight_smile:
24. dec 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeju vám holky veselé a klidné Vánoce.Ať je máte hezčí,než já.Mě dneska přímo pod stromeček dorazila mrcha :frowning2:
24. dec 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este krasne sviatky zelam a do noveho roku len same babatka na tejto teme..si to uz zasluzime...v-s-e-t-k-y!! nie? :confounded: :frowning2: :wink:
25. dec 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

prisla som Vam popriat krasne vianocne sviatky, snazilkam plodne obdobie :dizzy_face: , tehulkam prijemne tehulkovanie :dizzy_face: a maminkam radost zo svojich ratolesti :dizzy_face: ...dufam, ze sa mate vsetky dobre a uzivate si sviatky pokoja s tymi, ktorych lubite :slight_smile:
25. dec 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak krasne sviatky prajem, ja neviem kolko to este pokope vydrzim, lebo mam take zvlastne pocity posledne dni, aj zle spavam, aj sem tam nejake bolesti, tak uvidime dokedy budem kinderko, zatial sa majte krasne a pekne sviatky prajem :dizzy_face:
25. dec 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky....aj ja Vam prajem z celeho srdiecka krasne sviatky, plne pohody a nadhernej atmosfery....a do Noveho roka hlavne nech sa Vam vsetkym podari dve ciarky na teste zbadat!
25. dec 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez prajem vsetkym tie najkrajsie vianoce, troska neskoro ale nemala som cas skor sa tu dostat :sweat_smile:
27. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuu....tak tu som nebola uz hodne dlho.... prajem vam vsetkym krasne vianoce, dievcata... zdrave deticky a milujucich manzelov :slight_smile:
28. dec 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vsetky sviatkujeme? :sweat_smile: troska oddychu nam neuskodi, vsak? :slight_smile:
29. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..trosku Vas kuknem po dlhsiej dobe :slight_smile:
29. dec 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
@blackrose , noooo, veru, trochu oddychu by bodlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte, ja som vam este nezapriala krasne sviatky, ale cakala som na fotky, dali sme sa fotit skoro pred 2 tt, a fotky este stale nie su :rolling_eyes: . Inak dnes som bola na poradni, vsetko super, dalsia kontrola az 18.1. , a to uz pojdem aj za chvilu do porodnice :astonished:
30. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...nie je tu nikto? :slight_smile:
vianocna fotka nasej princezny :slight_smile:
30. dec 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...nie je tu nikto? :slight_smile:
vianocna fotka nasej princezny :slight_smile:
30. dec 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty este stale neoodychujes??? :confused: Uz si daj pokoj s pracou aj ty :wink:
@aduliak krasna kocka :slight_smile:
30. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , je chutnucka :dizzy_face: to aj take male satocky existuju? :grinning:
@blackrose , ja az na tom dochodku - snad sa dozijem ... ale pozitivne je, ze mam volny vikend :sunglasses:
30. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:

...este som Vas prisla mrknut v starom roku :sunglasses: ...adu, malicka je skutocne kraaaasna :dizzy_face: , velka paradnica, mate z nej urcite nesmiernu radost :wink: ....my sme cez tyzden absolvovali s manzelikom poslednu dvojhodinovku predporodnej pripravy, takze teoriu uz ovladame :grinning: , uvidime ake to bude v praxi :sweat_smile: ...zelam Vam vsetkym krasneho a pohodoveho Silvestra a uvidime sa na buduci rok :grinning: ....paaaaa :slight_smile:
31. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkym snazilkam, aby sa v novom roku stala ich tuzba po babatku realitou, prajem vam krasne a zdrave deticky lebo zdravie je prvorade. Snazte sa, urcite vam to vyjde, vidi sa mi nefer, ze zeny ktore holduju roznym zlozvykom - napr. alkoholu baba maju, a nevazia si to :frowning2: moj priatel ma mamu alkoholicku....prajem vam splnenie vsetkych vasich snov :slight_smile:
31. dec 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte . Všetkým prajem krasny a šťastný nový rok 2011. Nech sa každej z vás vyplní to , po čom túži. Nech je novy rok plný lásky, zdravička a rodinnej pohodičky. :wink: :wink: :wink:
1. jan 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok