• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@isabella_fly no ved by si sa pri najhorsom odviezla sama :grinning: :wink:
ale neboooj, budes mat dost casu ked ta to pochyti, nebudes musiet rychlo stresovat... ale tiez by som nechcela rodit, ked by mm nebol doma... :unamused:
4. jan 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ved pocitam s tym, ze budem mat este aspon 2 hodiny cas, bo sa chcem este oholit, osprsit, skontrolovat ci mam vsetky veci a pokial mozno bez stresu odist :grinning:
4. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly moja no zohnaj si cislo na taxik :wink: ja mam preistotu v telefone ulozene cislo :grinning:
dnes ideme do skoly rodenia :grinning: :grinning: :grinning:
u teba to moze byt kedykolvek :wink: mna kazde rano bolia panvove kosti ked vstanem :confused: a maly po veceroch tak sportuje az si myslim ze ci si neurobil z mojho bruska box vrece :sweat_smile: :sweat_smile: hodinu nonstop, okolo 10to zacina, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly inak tiez mavam obcas take bodave polesti v podbrusku, mozno 3razy do dna od nedele :sweat_smile: ked ma to chyti to sa chytim za podbrusko a az ma prehne, to mm to par krat videl a iba zhodnotil, moja co uz ides rodit :rolling_eyes: ale strach v jeho ociach sa moze vycitat :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 vidis, taxik, to ma ani nenapadlo, to si hned najdem cisla na taxisluzby :grinning: a potom sa rozhodnem, ze komu mi bude najprijemnejsie volat :grinning: ale prvy bude asi aj tak mm :grinning: aj keby bol prec... majus, ja som zacala opuchat v tvari, ze sa az hanbim vyliezt na ulicu :grinning: som sa chvilu bala, ze ci nemam vysoky tlak, ale ee, tlak je stale taky ako cele tehu (mierne nizky)
4. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jj, take som obcas mala predtym aj ja, teraz je to trocha inaksie sa mi zda, len ked ja obcas zacnem aj v posteli fucat (niekedy normalne aj zahu tak predychavam, alebo ked sa otacam sa zadychcim normalne, alebo teda nejaka bolest) a to hned vyplaseny sa budi, ze co sa deje :grinning: :grinning: :grinning: teraz je pri mne ako na ihlach chudacisko moj :grinning:
4. jan 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ako opuchat v tvari??? :confused: mozno sa ti len udrziava voda v tele :confused:
u mna je zatial vsetko ok, az na tu zahu, ta mi dava zabrat kazdy vecer, a ak sa vystriem na zem ze nech si kosti troska oddychnu, nemozem poriadne hybat lavou nohou, ako je panva, mam pocit vies ked ti vyskoci kost a nechce ist spat na miesto :confused: :rolling_eyes: skusala som uz nemozne ale nic :rolling_eyes: tak predpokladam ze kosticky sa pekne roztiahli a z jednej strany viac ako z druhej :rolling_eyes:
4. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly
@majuska7979 no vidim baby ze uz sa neviete dockat kedy sa ti mali bojovnici rozhodnu z bruska vyliest :slight_smile:
4. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 normalne som asi 3 dni dozadu zacala opuchat, asi zadrziavam vodu, ale neviem co s tym, opucham v tvari, na rukach a troska sa mi zdalo vcera aj na nohach, sodoma gomora, uz aby som rodila :pensive:
4. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no moja je to zataz, myslim ze tie posledne mesiace tehu su najhorsie aspon u mna :grinning:
@isabella_fly moja coskoro budes ver mi :wink: a bude to skor nez ja :wink: :wink: :wink:
4. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat a ty ako sa citis??
4. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja sa ju uz snazim aj podplacat aby sla von :grinning: ukecavat, prikazovat... ale to deco je take svojhlave, ze s nou asi nehnem ked ona nechce :confused:
4. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 citim sa ok, cysty ma uz vobec cely tyzden neboleli ale vcera v noci jedna zacala znova :unamused: . inak mam zajtra 12 tyzdnovy ultrazvuk tak mi drz palceky nech je vsetko ok :slight_smile:
4. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly xixixi no to pekne jej dohovaras, vies tvrdohlavost asi ma po niekom z vas :grinning: :grinning: :grinning: tak sa nediv, a cuduj sa jej ak tam ma pekne teplucko, napapa sa kedy chce, ...atd,....tebe by sa tiez na jej mieste nechcelo von :grinning: :grinning:
@isabella_fly he he, no uz ti ukazuje svoju osobnost :grinning:
@haninkat moja budem moc moc moc drzkat palceky :wink: neboj vsetko bude ok, :wink:
4. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979
@haninkat no veru s panom bohom, az je po tatovi :grinning: :grinning: :grinning: to bude pohroma, ked budu take dve povahy mat existovat vedla seba :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ako to bude mm predychavat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :grinning: :grinning: :grinning: budes mu musiet dat kurz predychavania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly he he no treba mu prax, predychavat teraz bude musiet vela veci ako napriklad ziadny nocny spanok :grinning: , ale zase nikdy nevies, mozno budete mat anjelica co prespi celu noc v klude :wink:
4. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jj, naucim ho existovat so samym sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem ja baby off, bezime trocha po nakupoch a vecer ide mm prec, tak sa urcite potom ozvem :wink:
4. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez pomaly padam, idem sa konecne prezliect s pyzama :grinning: a ide sa na prechadzku :dizzy_face:
4. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte, ja som dnes tiez zbita, zobudila som po 10tej, v noci ma bolela zase hlava, a nohy , a palenie zahy mam tiez u vecer, ale nech je tam babo este v brusku. Ked citam tie casopisy, a pisu tam, ze maju narocne babo, stale na rukach nemozu ho utisit,ttak sa modlim, aby nasa taka nebola.
4. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 neboj, tvoja mala bude ok :slight_smile: a uz mate meno vybrate? Joj tak dufam, ze aspom dnes v noci sa dobre vyspis :slight_smile:
4. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame Sofinku, uz par rokov, baby ako casto sa chodi na prietoky, ja som bola pred ca. mesiacom a idem az 18.januara, je to ok ?
4. jan 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej baby ako to ubehlo... ze idete uz rodit a to ste si tu len pred nedavnom porovnavali testiky.... :sweat_smile: :dizzy_face:
4. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: ...veru, ubehlo vam to, dievcata .... inak sa mi zda, ze z tejto temy je uz skor tema tehotenska ako snazilkovska :grinning:
4. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj moja... no vyzera to tak, len nam sa do toho nejako nechce :sweat_smile:
takze zase nic??? (mrkla som na tvoj graf) :frowning2: a uz vam prisli papiere z poistovne??
4. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: ... vies, ze je to aj pravda, niekedy mam uz pocit, ze to chcem vzdat - fakt ma to nebavi :angry:
papiere stale neprisli - a to som dufala, ze uz zacnem teraz cez mrchu stimulovat :frowning2:
a ty uz po ovu teda?
4. jan 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, tehulky a mamicky :slight_smile:

takze zelam Vam krasny, stastny, plodny a radostny rok 2011 a nech sa kazdej z Vas vyplnia vsetky tajne tuzby :wink: ...niektorym sa to uz pekne krati, ze? Isabella, majuska, vrabcek, ako prezivate tieto vrcholove tt? Ja celkom v pohode, ale v noci som skoro stale hore, lebo si neviem najst polohu, ktora by nam obom vyhovovala :grinning: a ked ju aj najdem, tak ma zacne tlacit na WC-ko :sweat_smile: ...ale inak je to este pohoda...s mm sa snazime chodit kazdy den na cerstvy vzduch aj s nasim hafanom :wink: ...zajtra idem do poradne, tak som zvedava akym smerom sa ubral moj krcok a zrejme uz od zajtra budem na materskej "dovolenke" - huraaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
4. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok