• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@leya , to hovorim tej "pravej" , ze :sweat_smile:
a co? ustupuje to vacsinou? lebo ja som bola v tom, ze ano ... len niekto musi byt aj vynimka :rolling_eyes: :unamused:
10. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no, u niekoho ustupuje, u niekoho nie.....:slight_smile: je to svinstvo....
ja som myslela, ze uz dnes zavolas a budeme vediet novinky, ze kedy mame drzat palce.....asi ste mali vela robotky, co?
10. jan 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo celkom dost prace,ale aj tak by som z roboty nevolala a ked som prisla domov, uz bolo zbytocne volat (uz by tam nik nebol asi) ... a inak mne sa do toho nechce - ved ma poznas :sweat_smile:
a job hladas, ci?
10. jan 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no poznam :slight_smile: ty si ako ja...mne sa zase nechce do umeleho prechodu :slight_smile:
job nehladam, ale aj tak ma kazdu chvilu niekto otravuje, ci by som nechcela to ci ono, takze skor by sa hodilo, ze praca si ma najde:slight_smile:......mm si nevie vynachvalit, odkedy som doma, tak neviem :slight_smile: rozmyslam, ze zacnem makat vo vlastnom, neprides?...:slight_smile:
10. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya, ved keby sme sa tym proceduram mohli vyhnut - lenze nie a nie a nie, mrchana nas furt chce - mrcha mrchata, hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... juuuj, a dnes sa mi snivalo, ze som porodila chlapceka a taky bol krasny a taka som bola v tom sne neuveritelne stastna :pensive:
vazne ti chodia ponuky :confused: len tak - ty brdo :grinning: ... a nebudem musiet robit nocne a cez vikendy? (moment a co budem vlastne robit - tot otazka :slight_smile: )
10. jan 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pekny sen :slight_smile: urcite si ho coskoro splnite :slight_smile: ved aj ty si niekedy teraz zacinala cyklus, nie? lebo si pocitala, ze by si uz mohla aj stimulovat zaciatkom januara...mozno ale valentin bude stastnejsi datum :slight_smile:
no, ponuky - to vyzera, akoby som si dala cislo do nejakej zoznamky :slight_smile: ono to bolo uplne super, ked som koncila, teraz je to uz menej, lebo som vsetko odmietala, a zrejme aj ti najvytrvalejsi pochopili moje priority: najprv zdravie, potom manzel a rodina, a potom ostatne veci :slight_smile: alebo si zacali mysliet, ze mi nacisto preskocilo :slight_smile: okrem toho, vacsinou by som len otrocila na niekoho ineho.....netvrdim, ze by ma to nebavilo, ale s mierou....ale toto malo byt bez miery :slight_smile: a nocne a vikendy by si nemala :wink:
10. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya , to teda bol :slight_smile: ...a cyklus som zacinala siesteho, takze sme skoro narovnako - nebudeme spolu rodit v oktobri? :wink:
(a vianoce a valentin a tak, to uz neriesim - neuveris, ale nevychadza to :grinning: )
ts, ts ... tak nieco poriesme :wink:
10. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale vychadza, len nie nam :slight_smile: u mna to ale isti rok 2012, kedy mame s mm podla numerologa prvy spolocny zivotny priesecnik, ci ako to nazval....styri roky som vydrzala, tak dva este nevydrzim? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz ani nie cele dva... :wink:
10. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya :sweat_smile: (len tym stastnym) ... fuuu, ja uz nevydrzim - uz teraz zcvokavam pomalicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ktory mesiac v roku to ma byt?
10. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to je to, ze neviem, ktory mesiac.....okrem toho nie je jasne, co je ten spolocny bod.....mozno to bude briliantova suprava sperkov, co mi daruje a co nas nasledne este viac zblizi....:slight_smile:
10. jan 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a nescvoknes, to ti garantujem....ja som toho prikladom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya , len aby to nebol december a koniec sveta - tam budeme mat vsetci spolocny bod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tuzis po briliantovej suprave? :wink:
ja uz som cvok, takze tak
10. jan 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga brilianty? no, urcite by som sa neurazila :slight_smile: ale pacia sa mi aj drevene koralky na kozenej snurke.......:slight_smile:
10. jan 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lucim sa dnes a netrpezlivo cakam na nove spravicky :slight_smile:
10. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hlavne, nech su z lasky :wink:
10. jan 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya , pa, ozvem sa, ked nejake budu :slight_smile:
10. jan 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: zase sa tu spi? :wink:
som volala do Fc a nic im neprislo, vravela, ze kazdym dnom by to uz malo byt - tak uvidim, ci sa dockam :unamused:
11. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dnes oproti vcerajsku v zadku vrtulu, ako to vravi moj manzel :grinning: , ked stale lietam po byte a upratujem, vcera som sa vecer tak napraskala - fasirky a zemiakovy privarok, teraz jem studentsku pecat, :grinning:
11. jan 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 tusim, ze hniezdis :grinning: ja by som teoreticky mohla tiez povedat, ze hniezdim, ale skor mam pocit, ze to robim vsetko len z nudy, lebo sa uz neviem porodu dockat, navyse teraz sa mi zda byt este vzdialenejsi ako na vianoce, kedy som mala pocit, ze sa mi to uz pomaly rozbieha :grinning: :sweat_smile:
11. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :slight_smile: no super, tesim sa s tebou... som normalne v napati, ze ako to bude teraz pokracovat :dizzy_face: juuuuuj, uz budes coskoro tehulkovat :dizzy_face: az toho budes mat plne zuby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, zjedla som celu studenstku pecat, je mi zle :sweat_smile: tak mi treba...
11. jan 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly inak mas uz vsetko do porodnice ? ja este potrebujem vysterilizovat odsavacku,moc sa mi nechce, este som to nerobila, ale uz mam vsetko. Malinka sa sa mi hmyri v brusku, uz nie tak ako predtym, , ale roztahuje sa tam riadne
11. jan 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: zanedbavam vas :sweat_smile:
@isabella_fly takze uz len 22 dní :slight_smile: mozes si spievat :slight_smile:
11. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 malo by tam byt vsetko a ked nie, mm donesie urcite :sunglasses: ja som si odsavacku nekupovala, ja len take musle na zbieranie vytekajuceho mlieka, lebo aj kolostra mam teraz vela a musim ich obcas nosit aby som nebola cela zabrblana od toho :grinning:

@blackrose ja len tajne dufam, ze to nebude az 22 dni :pensive: no, aj ked neviem, lebo posledne dve noci sa mi uz aj dobre spalo, takze sa vobec necitim, ze by sa mal porod rozbehnut :rolling_eyes:
11. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte po dlhej dobe zdravím :wink: :wink: :wink: :wink:
11. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 no aj ja fičim na sladkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 a ty si kde bola doteraz ? :slight_smile: neviete mi poradit, idem sterilizovat odsavacku do porodnice, mam tam dat aj tu pumpicku ? Bojim sa, aby sa tomu nieco nestalo.
11. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja si beriem do nemocnice veci, ktore nam dali na zozname.. bojim sa, ze mi manzel nieco donesie, ten bude oslavovat 4 dni v kuse, a to chce este ist na lyzovacku :grinning: , ale to pochybujem.
11. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ja som bola tu ale píšem aj do temy januárovky. :grinning: :grinning: :grinning: No sledujem vás :grinning: :grinning: :grinning: . A etš mám aj stale niečo do školy robiť . V sobotu mám skušku.
11. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 drzim palceky :slight_smile:
11. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok