• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@vrabcek154 pozri sa na navod, tam to musi byt pisane, ja som mala pri vsetkom co som kupila, ze ako treba sterilizovat a co vsetko
11. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze holky , ziadost (asi) schvalena - som objednana na dvadsiateho - tak hadam ten februar vyjde - boli ma z toho brucho uz teraz :sweat_smile:
11. jan 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak , a uz som si tu odsavacku pokazila :frowning2: , neviete kde zozeniem nahradnu pumpicku, nechcem kupovat novu odsavacku
11. jan 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no super, tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

este ziadna nova mamina nepribudla? ...lugaaaa - super, gratulujeeeeem, drzim velmi palce, nech sa Vam to cim skor podari - posielam tehu virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a potom pekne za Tebou pojde black :wink: ...idem hodit fotosku bruchaca z konca 35tt :wink:
12. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrabcek, som sa aj zabudla opytat...pre ktory kocik ste sa nakoniec rozhodli? :slight_smile:
12. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi , ahoj, dakujem za palce aj virusiky :slight_smile: ... gratulovat je este velmi skoro :wink:
ako sa citis?
12. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, verim, ze to teraz u Vas dopadne co najlepsie :slight_smile: ...citim sa celkom fajn, az na tie noci, kedy nemozem spavat, ale to uz je asi v tomto obdobi uplne normalne :sweat_smile: ...inak pohodicka :slight_smile:
12. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi :slight_smile: aj aj sa musim o tom presviedcat a tesit sa na krasny darcek na tridsiatku :sweat_smile:
12. jan 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, sorky ze som sa dlhsie neozvala, ale no mala som mensi problem s pc, ale uz znova funguje :grinning: :grinning:
u mna vsetko ok, vcera som bola na kontrole, maly je ok, akurat nemohli poriadne nahmatat polohu babatka moje brusko je hrozne hrozne tvrde, bola tam jedna studentka co sa zaucala :grinning: to mala prva nahmatat babatko a urcit polohu a zachvilku vola starsiu, ze ci nemam nahodou kontrakcie lebo take tvrde brusko este nevidela :grinning: :grinning: :grinning:
no potom ked sa im po nejakych 5-10min podarilo urcit polohu, samozrejme ze hlavickou dole :grinning: :grinning: sa ma dr pyta ci uz mam zbalenu tasku do nemocky, lebo ze mozem porodit kedykolvek :sunglasses: no a este vcera som mala akurat rano 2 hodinky bolesti podbruska, ale to boli asi tie falosne, lebo poobede uz nic :grinning: takze si viete predstavit mojho manzela, ako dohovara malemu nech uz pride na svet, a ja to este nechcem rodit, chcem si este troska uzit toho ticha a pospinkat si :confused: :sweat_smile:
12. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj, tak to si tu asi jedna jedina z tehuliek, co este nechce rodit :grinning: ... ale mas cas aspon dva tyzdne :wink:
12. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja si tiez hovorim, ze ja mam cas aj 4tyzdne :slight_smile: :dizzy_face: este si chcem oddychnut, pospinkat,
12. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , a tebe sa da spat s bruskom?
12. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi kupili sme tento, ale uz sa mi paci aj modry :grinning: esteze sme ho zaplatili, by som vymyslala
12. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no da sa mi spinkat, su dni ked ma bolelo, ale proste musim sa par krat v noci prekrutit z jednej strany na druhu, ale nieje to take zle :dizzy_face: a ak som fakt unavena tak neviem ani ze mi na zachod treba a spim do 10rana :grinning: :grinning: zalezi ake dni mam
12. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga inak aj ja som rada este, ze je to takto, si to este uzivam, potom to bude o uplne ine :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 aj ty si taky spachtos ? ja som dnes tiez vstala o 10tej, manzel mi len zavidi, ale dlho nebude
12. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 no mm tiez troska zavidi, ale popri tom sa tesi ze uz som domka a nechodim do prace :grinning:
12. jan 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky padam idem si ja asi este troska podrichmat nejako ma vala do postele :grinning:
12. jan 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 aj ja mam take dni , dnes som uz bola vonku, tak sa mi uz spat nechce :sunglasses:
12. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
prave som sa dozvedela, ze mam tehotnu kolegynku... je v 8tt a tiez sa im podarilo na prvy sup. Je z toho riadne vykolajena, kedze z kazdej strany pocuva (aj odo mna) ako dlho to obvykle trva...
neviem sa dnes vobec spamatat z toho... lomcuju so mnou vsetky mozne pocity... velmi sa tesim a zaroven som aj trosinku smutna, ale to sa snazim odhanat, ved o chvilu budem aj ja tehulka, aj ked pomocou IVF :slight_smile:
12. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super, no konecne!! :slight_smile: verim ze vam to vyjde, drzim vam silno palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dakujem :slight_smile:
tvoje pocity su normalne ... som rada, ze pracujem s ludmi, ktori sa tehotni nechystaju byt :sunglasses:
12. jan 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja som si tiez myslela, ze sa zatial nechysta byt, kedze maju velke vydaje s bytom, ale akosi nepredpokladali, ze to bude tak rychlo :wink: no vidis, stava sa... ti co neplanuju, tak im to ide.
Najradsej by som sa vratila o dva roky spat a nechala to len tak a neriesila, ze kedy zacneme a kedy sa nam to "hodi"...

ale uz to viac-menej fakt neriesim... uz sa "tesim" ked pojdeme do CARu riesit IVF :wink: neviem sa dockat, najradsej by som isla uz hned a stihla to este pred statnicami :grinning:
12. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , aha :sweat_smile: .... uz sa to vratit neda spat, ale aj tak myslim, ze keby sa dalo, tak to nic nevyriesi ... este chvilku vydrz, statnice budes mat onedlho za sebou a potom ti uz nic nebude branit stat sa mamou :wink:
utekam, majte sa :slight_smile:
12. jan 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj, ako sa to pekne cita :wink: len aby to tu uz bolo :slight_smile:
pekny den ti prajem :slight_smile: paa
12. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja hore hlavu coskoro budes tehulka aj ty :wink:
12. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja hore hlavu coskoro budes tehulka aj ty :wink:
12. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 uz ma to nebavi sa na to spoliehat, novu a asi uz aj jedinu nadej mi robi IVF, ale som uz s tym ozaj zmierena...
a neboj, nesmutim, len bocas ma to trosku chyti, ale hned to odozeniem :wink:

za to ty sa "nevies dockat" porodu tu citam :wink: :grinning:
12. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: prisla som pozriet tehulky, ci uz nie su mamickami a nic :slight_smile:

@luga jej, aka som rada,ze uz zachvilku budes tehulka!!! :slight_smile:
12. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok