• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@blackrose nie moja praveze naopak nechcem porodit tak skoro :grinning: nech maly vydrzi este aspon 4tyzdne v brusku :dizzy_face:
a kedy mate IVF???
12. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose kedy planujete IVF? az po skole?
12. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ved tak som to myslela... ironicky moja :wink:

baby zatial to planujeme len tak v duchu :wink: ale rada by som do toho vhupla hned po skole, takze asi v aprili pojdeme do CARu, aby nam zatial schvalovali ziadost, a v juny - v juli by sme podstupili IVF
12. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vsak to je za chvilku!!! ja sa asi opijem, ked budes tehu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja moc moc drzkam palceky aby vam to do toho aprila vyslo prirodzene :wink:
12. jan 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :slight_smile: ja sa asi tiez opijem :grinning: uplne je pre mna uz neprestavitelne, ze by som mohla byt tehu... po tolkych mesiacoch mi to pride skor ako nejake scifi :grinning:
ale verim, ze to bude, ci s alebo bez IVF :wink:
majuska kludne to moze byt aj do juna prirodzene :dizzy_face:
12. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, viete,ze eliaska ma syna? :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jeeeeej, uz aj ona porodila :slight_smile: fiiiiiiiiiiiiha :slight_smile: tak jej odkaz, ze ju pozdravujem a prajem vela zdravicka obom :dizzy_face:
12. jan 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose narodil sa jej 16.12., vola sa Jurko, meral 51cm a vazil 3750 g :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, utekam, ze chvilku sa mi Terezka vrati zvonku :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam krasny zbytok dna
12. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dokonale miery :slight_smile: a Eliaska sa ma ako?? Jurko jej nerobi velmi starosti?
@aduliak paa :slight_smile: a pozdrav Terezku :slight_smile:
@blackrose Jurko ze je ukazkove dobre babatko, spokojni su :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Terezku pozdravim :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga gratulujem k schvaleniu :slight_smile:
12. jan 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dalsie babo je na svete, kocky, treba sa poponahlat, nech je ich viac a viac :wink:
12. jan 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ty si kedy das tt k menu? :wink: este si nebola na 12tt ultrazvuku?
12. jan 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super, prisla som si to tu precitat...tesim sa :wink:
13. jan 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super, prisla som si to tu precitat...tesim sa :wink:
13. jan 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj tak ste sa rozhodli pre ivf???no aspon sa to pohne vpred a nebudete stat na jednom mieste.tak vela stastia a trpezlivosti pri navstevach caru :wink: a uz mas aj vybrate ze kam zacnete chodit??
13. jan 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule, tak nemohla som spat, lebo manzel ma zobudil ked siel do prace, tak sa napchavam siskami s cajikom :grinning:
13. jan 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
@oknosmas ahoj :slight_smile: ako sa mas??? co mas nove???
@petuska123 no my sme sa uz o tom rozpravali davnejsie, ze ked sa do konca skoly nezadari tak pojdeme, ale tak teraz je to uz viac menej na 99% :wink: a rozmyslam nad tym istym co ma luga - ferticent v BA. Rozmyslam este nad Brnom, ale zatial som si ziadne infosky nehladala, tak uvidim.
@majuska7979 dobru chut moja (aj ked uz asi po chuti) :wink: len sa pekne napchavaj :slight_smile:
13. jan 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dakujem vsetkym za drzanie palcov a za to, ze sa (so mnou :sweat_smile: ) tesite ... ja sa budem najviac tesit, ked to uz konecne vyjde
@majuska7979 , ved ty to zase dospis :wink:
13. jan 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dakujem vsetkym za drzanie palcov a za to, ze sa (so mnou :sweat_smile: ) tesite ... ja sa budem najviac tesit, ked to uz konecne vyjde
@majuska7979 , ved ty to zase dospis :wink:
13. jan 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a kedy ides ????na ivf??
13. jan 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , 2O-teho som objednana - vtedy sa uz dohodneme - predpokladam, ze nasledujuci cyklus uz konecne zacnem stimulovat
a vy ako?
13. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej, uz som bola, babanko je krasne, 5.2 cm malo a hybalo rucickami a nozickami :slight_smile: . no cysta mi narastla o dalsie 2cm :angry: takze vobec nevieme na com som, hned po ultrazvuku mi zavolali ze buduci piatok a ten dalsi utorok musim prist do nemocnice a obidve stretnutie su s inym doktorom takze si vies predstavit nase obavy :frowning2: .. asi ma budu musiet operovat :unamused: , no uvidime co povedia. uz som z toho vsetkeho unavena, chcela by som sa uz tak strasne tesit ale ked clovek nevie na com je, ani nemoze :frowning2:
13. jan 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , juuuj :unamused: ... ale zvladnete to s babatkom, uvidis - o to krajsie to potom bude
13. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , juuuj :unamused: ... ale zvladnete to s babatkom, uvidis - o to krajsie to potom bude
13. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dik moja, no aj ja dufam, ze to zvladneme. len keby ta cysta aspom nerastla, potvora jedna :angry: . ta uz je teraz 11cm :confused:
13. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jej 20teho je uz tak skoro :slight_smile: , tak tfuj tfuj, nech sa zadari, mozno budu dvojicky :wink:
13. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa hlasim po dlhsej dobe... moja objednavkado vesmiru na babo bola po roku a pol vypocuta.. raz v septembry... ale neuspesne v novembry nam babo v 10 tt odislo... ale teraz mam opat // na testiku.. tak 18.idem na utz... dufam ze tam bude fazuliatko a bude zdrave .
13. jan 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my este musime zopakovat krve testy a potom sa to uz hadam rozhybe
13. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok