• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
...slanu vodu :wink:
18. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black, spravne si si pamatala, ze by to bol pekny darcek, lebo ak by som bola tehu, tak 23-teho by to bolo uz potvrdene :grinning: , ale ved to nevadi, hlavne, ze si si spomenula :wink:
18. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a na bolest v krku suhlasim Luga, najlepsia je slana voda :wink:
18. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, veru, chod pekne domov a do postele, teply cajik, vitaminy a spanok...to je to najlepsie :wink:

Luga, tak aj vy dost...a je niekde problem? Ja mam inak krcok vysoko a uz zacina aj maknut, takze nicovite nic :angry:
18. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi a hlavne pre tehulky - radsej ziadna chemia ...
bibi,mm ma zly spg - ale to sme len pred tyz. zistili, ja neviem, ako som na tom zatial ... a co vy?
18. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, bibi je na tom podobne ako my :unamused: s tym zlym spg :angry:
18. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dufam, ze v tomto s Tebou dvojicka nebudem Black :unamused:
18. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? :frowning2: ... to mi je luto, takze to vysvetluje tych devat mesiacov ... nejako vela mm ma problem :angry:
18. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už mi je lepšie... Mamina mi dala nejaké zázračné kvapky... :grinning: Ja si myslím,že väčšina mužov má problém s potápačmi, ale keď si vezmete,že stačí jedna jediná, problém by bol až vtedy keby nemali žiadnych...
18. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: som rada, ninka .. mamka je carodejka? :wink: .... no, len kdy sa ta jedna dopracuje k tomu vajku? :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....
ja sa hlasim opat z CZ......ja som 8.DC... :slight_smile: a pridavam sa k babam, ktore maju problem s mm potapacmi :frowning2:
Ninka....mala by si to vylezat......teraz je vsetko dost nebezpecne.... :unamused:
18. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, co v cz? ... ach :frowning2:
18. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co s tym robite, adu?
18. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi to dufam aj ja... vravi sa, ze u mm byva problem tak casto ako na strane zien... ale mam taky pocit, ze je to uz aj castejsie. :frowning2: Je to hrozne... teraz som niekde citala, ze spermiam skodi elektromagneticke pole. A v podstate to aj sedi, pretoze pred 100 rokmi neboli taketo problemy. Vsimli si ubudanie spermii v 50-tych rokoch. Takze to tak moze aj sediet :frowning2:
Ale ako sa tomu vyhnut??? Ved vsade je elektromagneticke ziarenie :unamused: ved ked si to zoberieme, tak elektrickych zariadeni cim dalej tym viac pribuda. Kedysi sme nesedeli cely den pri pc, pri telke a to neratame vysavac, chladnicku, kuchynsky robot apod.
18. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by vymysliet nejaky stit :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž Black, mali by ste ísť na pol roka niekam do lesa do chatky, totálna samotka... :wink:
Máš pravdu samozrejme. Doba je zlá. A my ešte ťaháme do toho ďalších ľudí... (naše deti) Niekedy si pripadám veľmi nezodpovedne,že do tohto sveta prinesiem ďalšieho človeka. Ale to len keď sa príliš nad všetkým zamýšlam... :wink:
18. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radsej sa nad nicim velmi nezamyslat, lebo to su uz dost tazke myslienky :unamused:
18. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luga!!! :grinning: :grinning: :grinning: Mali by muži nosiť ten suspenzor, či ako sa volá tá vec pre hokejistov a mal by byť spravený z nejakého špeci materiálu proti prenikaniu žiarení... tak a dáme to patentovať... :wink: :grinning:
18. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo poviete na koniec sveta 2012??
18. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len vymysliet ten material a hned to dam skusat mm :grinning:
18. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco 2012? to kto zase predpoveda? :unamused:
18. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, nad tou chatkou rozmyslam :wink: uz to aj mne napadlo... len neviem z coho by sme zili :grinning: z korienkov asi :grinning:

no to je nejaky novy film... ale inak neviem o com je... podla mna dalsia kravina.
18. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla dodat "dalsia americka kravina" :grinning: nieco ako den po tom a mnohe ine :wink: kde amerika zachrani cely svet :sunglasses:
18. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luga ty si fakt o tom ešte nepočula? To si dobrá, ja to ,,viem,, už cca 5 rokov. predpovedal to vraj Nostradamus aj máyovia ukončili kalendár v tomto roku a vedci to ututlávajú, aby nebola panika,ale aj oni už majú echo od prírody,že sa niečo udeje...
18. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black ale ten film bol natočný len preto,že sa to fakt ,,povráva,, už niekolko storočí...
18. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina nestras!!! kolko krat uz mnohy prorokovia predpovedali koniec sveta!!! a nic z toho...
18. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je mozne, ze to nakrutili preto, ale aj tak je to americka kravina, v ktorej je americky prezident najvacsi hrdina...
18. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak o takom filme som este nepocula, len som mala pocit, ze o nejakej takej predpovedi som niekde pocula, len uz neviem kde-tych predpovedi uz bolo....
den po tom som tak nejako pozerala, lebo mm so svagrom to chceli - strasna hovadina, neznasam katastroficke filmy, su na jedno kopyto a onicom
18. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja takym veciam neverim .... bala som sa, ked som bola mala a jehovisti nas na ulici tym strasili :unamused:
18. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok