• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@aduliak dakujem, rastie ako z vody, ved uz mal 6 mesiacov, co nevidiet zacne lozit, chodit atd
2. feb 2011 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka krasny je :slight_smile:
pekne sa nam to tu zbabatkovieva :grinning: uz mame ake velke deticky v teme... to sa mi paci :slight_smile: len sa mi nepaci, ze ja tu stale trcim ako snazilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@veronicka33 drzim palce, nech sa testik umudri :wink:
2. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ja dufam, ze uz dojde aj na teba rad
2. feb 2011 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz si vysnorila??? :wink: a chystas sa merat tento cyklus?? Ja by som merala :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no to dufam aj ja :grinning: dakujem :wink:
2. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronicka33, aj ja drzim palce, nech zasvietia dve ciarocky najblizsie :wink:
@blackrose , sme tu dve, ktore tu trcia "roky" ako snazilky - tak hadam pride uz aj na nas ...ano, vysnorila :grinning:
nebudem merat - naco? :confused: ved som "nadopovana" vselicim a vajka mi vezmu a embryjka vlozia, takze podla mna zbytocne merat
2. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty uz budes coskoro tehulka :wink:
2. feb 2011 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka , kiezby :sweat_smile: ... chlapci stale posluchaju?
2. feb 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved jasneeee... ja som taka zavislacka, ja by som chcela viediet ako to ide :wink: :grinning:
tak ako hovori evitka, ty uz budes tehulka o par dni :dizzy_face: a snad sa k tebe tiez co najskor pridam :wink:
2. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga musia co ine im ostava :grinning:
2. feb 2011 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja myslim, ze podla t nebudem aj tak vediet, ako to ide :grinning: ... nooo, budem, len aby som bola aspon osem mesiacov :sunglasses:
@evitkamalicka , fuuuuha, prisna mamina :wink:
2. feb 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no troska veru som, nepaci sa mi ked deti skacu svojim rodicom po hlave ako vidim casto na ulici, v obchode atd
2. feb 2011 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka , ved jasne, poriadok musi byt , deti potrebuju mantinely (rovnako ako aj dospelaci)
2. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2011 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
som tu zase po dlhom case...........@luga super takze ti uz stimulujes pred IVf??
straasne drzim prsty
@blackrose ani mne sa nepaci ze stale trcim ako snazilka ale hadam sa uz veci pohnu.....teraz v piatok cakam mrchu a ak nic tak 14. feb. sme objednany do heliosu a nech uz robia co chcu !! len nech to pomoze :wink:
@evitkamalicka super ze sa malemu aj tebe dari :slight_smile:
2. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj, ano, uz mam styri injekcie za sebou :sweat_smile: ...dakujem pekne :slight_smile:
aj tebe drzim palce, nech sa to vsetko pohne a dockate sa skoro :wink:
2. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tu je nove ? nejake nove tehulky? alebo mamicky? ja som tu bola naposledy hadam v decembri, lebo v robote mi zablokovali kona :cry:
2. feb 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tfuj tfuj nech sa prilepi! drzime palceky
2. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , tehulky ani nie, ale maminky nejake pribudli : fly, aj majuska
@zlata2 :slight_smile: :dizzy_face:
2. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj :slight_smile: som rada, ze si sa znova ukazala :slight_smile:
takze aj vy uz idete do centra... no tak hadam uz budeme v tomto roku tehulky vsetky... :slight_smile:
2. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , prst hore :dizzy_face:
2. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jej, ahoj...ako sa mas? :slight_smile:

@blackrose vsetky budete tehulky!!!
2. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak martinka poslucha, sem tam sice placka, neviem ci je to tym, ze nechce byt sama, alebo co, inak nam v noci len raz nedala spat, takto sa len budi na kojenie, tak kazde 3-4 hodinky a tak nejak aj cez den, ale uz robime pokroky, uz nam aj troska podrastla, teda aspon na pohlad, nemerala som ju :grinning: a dnes sme posledny den aj s tatinom doma, tak odteraz budem na nu par dni sama, ale snad to zvladneme, ved sme mali cas sa zabehnut :slight_smile:
2. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak asi nemate poriadne info o majuske, vcera som s nou chvilu pisala a mala tazky porod, tahalo sa jej to cez dva dni, v noci 27.(okolo polnoci vraj) jej odtiekla voda, potom do hodinky kontrakcie do desiatej rana a potom nic a az o jedenastej v noci zasa a az nejak do dalsieho dna poobedia, nakoniec uz pristupila aj na epi, lebo sa neotvarala a mala strasne casto konrtakcie, tak aby to zvladla a davali jej transfuziu, ale drobec je krasny a uz sa majuska zotavuje :slight_smile:
2. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , zvladnete - lavou zadnou :wink: ...manzelovi bude asi smutno, ze vas neuvidi dlhsie
juuuuj, chuda majuska, to si teda riadne uzila :unamused: :confounded:
2. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte pekny den, papa :slight_smile:
2. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mm bude rad ked nebude musiet ist niekam do zahranicia aj na dlhsie prec, lebo uz zhana novu robotu, tam kde je to ide od 10 k 5, takze uplne onicom :pensive: no hej, majuska to mala tazke, ale teraz sa urcite coskoro postavi na nohy a ked sa trocha zotavi, tak sa nam ozve, predsalen viem co to je a hned po navrate z porodnice treba trocha oddychovat a ked sa k tomu este pridaju navstevy ako v nasom pripade, tak to je internet uz fakt to posledne na co je cas mysliet
2. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasneee :dizzy_face: a ty sa vlastne chystas byt doma? Ci budes normalne chodit do prace? Po vlozeni?
@aduliak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@isabella_fly chudatko nase male... :frowning2: nech sa rychlo zotavi a nech si uz moze Damianka uzivat :slight_smile: a dakujeme za info :wink:
@isabella_fly a ty si mala vlastne aky porod?? S tebou mam pocit, ze sa to cele udialo tak rychlo... jeden den si bola tehulka a druhy si nam uz pomaly pisala, ze je po vsetkom :grinning: mam pocit, ako keby si ani nerodila :wink: (teda len ja, ty ten pocit urcite nemas :wink:)
2. feb 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok