• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@luga :grinning: :grinning: tak pripadne rob testy kazdy den od 7 dna :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: dobry napad - trochu to pojde do penazi ...ale zase v porovnani s tym, co sme uz za to zaplazili to bude zanedbatelna ciastka - zavolam mm, nech nakupi testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
15. feb 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak vela stastia.......
15. feb 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: prosim ta, nejake tie eura hore dolu :grinning:
15. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to je super, takze to bude uz vsetko... no vraj kedze som bola ako nezamestnana a samoplatca, rak by som na materskej resp. rodicovskej mala spadat pod manzela, ale kedze ten je v inej poistovni, tak by som mala docasne patrit tam, lenze tam je este problem, ze on ma nejake specialnejsie poistenie na celu eu, kedze stale robi vonku, takze neviem ci sa nebude musiet este aj nieco cez cesku poistovnu riesit, no brutus, ale tuna musim povedat, ze v tej poistovni bola pani velmi mila, len je to fakt komplikovane, ako aj s tym rodicovskym prispevkom, asi to nakoniec nechame tak a budeme zatial poberat z ciech ked nam tam nebudu robit velke problemy, bo tu nam to nechcu dovolit ani za svet, aj ked nam pravnicka povedala, ze by tam nemal byt problem, nonsense s tymto tu...
15. feb 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , pri tomto urcite :wink:
@petuska123 , dik ... inak keby toto zahlasim muzovi, tak by na mna pozeral ako na zjavenie a nic by mi nekupil - ani jeden :grinning:
15. feb 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no mne sa to zda uplne pritiahnute za usi... ved ako za studenta aj nezamestnaneho, za teba plati poistne stat, tak co to ma s tym, ze mm robi v Cechach, fakt nechapem... :confused:
no tak vam drzim paste, aby ste to rychlo vyriesili...
15. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose sa tento stat chce len zodpovednosti zbavit... a este mojmu mm povedali, ze keby v tom inom state dostavam menej, ze to mi do tych 190 doplatia, ale ked tam budem dostavat viac, ze to mam vracat nasmu statu :rolling_eyes: tak to uz je ako cisty nonsense :pensive:
15. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak toto uz fakt nechapem :rolling_eyes: hrozneeeee...
15. feb 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :confused: coze? nemyslia vazne - to si z vas utahuju
15. feb 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , to by malo zmysel sa poradit s nejakym pravnikom
15. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme bez mrazacika :frowning2:
15. feb 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ako to?? nevyvyjal sa dalej?? :confused:
15. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@luga čo sa stalo?
toť ja http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
bleky, nie je to čudne?
15. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ,@kamilkka , prestalo rast, zostalo osembunkove :unamused:
@kamilkka , cudne nie, pekne :wink:
15. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten pokles 13 DC ma mätie :unamused:
15. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , stava sa , podla mna nic nezvycajne ... tiez sa mi to niekolkokrat stalo
15. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no tazko povedat kedy bola ovu, ci 13 alebo 15 dc :confused: teoreticky mohla byt aj aj...
@luga tak hadam ho nebudete potrebovat a tie dve v tebe bojuju :dizzy_face:
15. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , potrebovat ani nie, ale chceli sme ho, chceli sme vsetky styri (sme "nanazrati"), no co uz - ved budeme oslavovat aj jedno
15. feb 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej, ja viem, aj do buducna, o dva - tri rocky by sa hodilo... ale jasne, treba sa tesit aj z jedneho :slight_smile:
15. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
Tak ja sa pridávam do vašej témy. S manželom sa snažíme o bábo ani vlastne neviem ako dlho, ale DLHO. Doteraz som podstúpila laparoskopiu, kde mi zisťovali priechodnosť vajíčkovodov, všetko OK. Hormonálne testy boli v poriadku, manžel mal spermiogram tiež v poriadku. Tak mi nasadili na 5 dní Clostilbegyt a včera som dostala injekciu - Pregnyl. Zajtra ideme na IUI, tak neviem, ako to dopadne. Nevyznám sa veľmi v tých rôznych vyšetreniach atd, ale som rada, že som natrafila na tuto stranku, dozviem sa vela vecí :slight_smile:. Je tu niekto z KE a chodí do SPLN-u? Ku Dr. Hredzákovi?
15. feb 2011 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak vela stastia a potom hlavne to cakanie na vysledok to je nieco najhorsie.....pomaly ide cas
15. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ďakujem Petuska123 :slight_smile:... No, kedže chodím do práce, tak si to budem musieť spestriť ... Chcela by som sa opýtať, je potrebné sa držať nejako v klude po IUI? Lebo ja mám treningy, ktoré som tento týžden zrušila, ale čo je potrebné po tom zákroku urobiť pre lepší výsledok?
15. feb 2011 o 14:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: ...som zvedava, co bude z nasej "chcenej" velkej rodiny nakoniec :pensive:
@vikad , vela stastia :slight_smile:
15. feb 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Ďakujem :slight_smile: už mám normálne v žalúdku také šteklenie zo zajtrajška ...
15. feb 2011 o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad , verim a neopusti ta este zo dva tyzdne minimalne :slight_smile:
15. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak urcite vynechaj tie treningy. ja som iui dobre znasala ale ty naopak mozno nie.daktore baby aj pri zakroky plakali..kazda sme ina a co ti odporucia aj v care je sex hned v ten den po zakroku vecerom.my sme to splnili ale zas niektore baby ani nepomysleli na sex z tej bolesti..takze hlavne podla tvojich pocitou ako to budes znasat sa zariad.ale u mna to prebehlo uplne ok len som citila taky tlak v bruchu nic viac
15. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Uff, no, dúfam, že to zmáknem v pohodičke, ved sa tu zajtra možno ukážem po obede a podám správičku. Tak ja sa zatial lúčim, som rada, že som tu natrafila na vás dievčatá. Držte mi palčeky, zajtra sa ozvem, papa :slight_smile:
15. feb 2011 o 14:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Juj, tak to si nezávidím :wink: , ale ked bude výsledok super, tak to šteklenie by za to stálo ....
15. feb 2011 o 14:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok