• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@luga no ja si myslim ze nezvysuje ale niesom si tym ista skus si to hodit do googlu ja beriem utrogestan a graf merani od iui je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c
18. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to je fajn, urcite na to budes ovela menej mysliet :slight_smile: a mm ma stale tak vela prace? :pensive:
@ludinka tak ak nemal antibiotika, tak je to fajn... daj vediet, ako dopadnete v CAR, co vam povedia...
@red_kika ved hej :wink: len niekedy nie je dobre sa na to tak dlho pripravovat... z vlastnej skusenosti... kamosky co neplanovali nic, tak zostali neveriaco tehu na prvy sup... :confounded:
18. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no tak toto vyzera veeeeeeeeeeeeelmi nadejne mojaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co tak testik zajtra rano?? :wink: :sweat_smile:
18. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose joj keby to tal len bolo ale vsak vravim ze spolah nieje na teploty lieky o zvysuju vsetko.uvazujem ze testnem rano podla nalady
18. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , veru, pekne ides nahor :dizzy_face: - mooooocne drim palce :wink:
@blackrose , urcite ano, hoci vikend prebehne ako blesk zase .... jo, jo, workoholik - ved ked som bola na OPU, tak tam vsetky zeny mali manzelov cely cas, len moj ma po zakroku "opustil" :rolling_eyes: - dr. sa celkom divil :unamused:
18. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ach jaj :frowning2: je to tazke s workoholikom...
@petuska123 ja verim, ze to nie je duphaston, co ti zvysuje teplotky :wink: daj vediet zajtra, ci si testla
18. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mi hovor - co uz :unamused: ... ale teda dnes ho budem asi trosku "tyrat" telefonatmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak ten crinone asi moze mat "little bit" vplyv na t , lebo sa v malom mnozstve vstrebava do krvi (jasne, ze keby papam duphik, tak je to ine)
@petuska123 , ty ten utros vkladas, alebo jes?
18. feb 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vkladam
18. feb 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a utrogestan je ine ako duphaston??? :confused:
ja som uz z tych vasich hormonov uplne mimo :grinning:
@luga no tak ja mam v tomto stastie, ze mm nie je vobec workoholik a teraz sa mu aj praca zlepsila, tak sa odstranil stres :slight_smile: uz len keby tie spermie na to zareagovali... hmm
inak verim, ze keby mm pracoval na svojom, tak tiez robi od nevidim do nevidim... :unamused:
18. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada .... som sa dozvedela, ze vsetky priznaky, co mam, mozu byt vedlajsimi priznakmi brania crinonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (v podstate to bolo jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , vsetky obsahuju progesteron, len myslim, ze utros vo vyssej davke ... a mozno iny druh , neviem, pozriem, aspon sa zabavim :grinning:
18. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mm nepracuje na svojom (ale je szco) - len sefinko ich takto vyuziva
nooo, ked sa odstranil stres, tak spermosky by sa mohli trochu pochlapit - s pomocou vitaminkov
18. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
@luga @blackrose - progesteron v akejkolvek forme zvyšuje teplotu...
preto dokial sa berie progesteron TT bude hore....
nieje to vypovedna hodnota tehu :unamused:
keby ste žene v menopauze dali progesteron, tiež by mala vyššie teploty...
ved pozrite na moj graf, ake mam krasne dufastonove teploty :wink:
kto poznate moje grafy, viete že toto ja niesom
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
18. feb 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nam sa to uz krati ...uz len 25 dniiii
uz inak saliem :DDD
tesim sa na vas v marci :D
inak tento mesiac som dostala mrchu o 4 dni skor... :wink: som si to tak vyratala ze akurat mi skonci mrcha ked mm dojde akurat okolo 18 by mi mali skoncit a muz karantena 5dni..ale ked sa mi to tak posunulo tak mi mozno vyjdu plodne dni akurat ked dojde.... ale som sa rozhodla sa na to nesustredit :slight_smile: a aj tak sa chcem objednat do martina nech nas vysetria poriadne :slight_smile:
18. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi držim palce :slight_smile:
nech to rychlo zbehne :wink:
18. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka dakujem :slight_smile:
18. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru tie lieky su riadne svinstvo,ked zvysuju BT.spolah na teplotu nieje ziadny.ja som dnes robila test a je negativny. :frowning2:
19. feb 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prajem krasny vikend
@petuska123 to je mi luto, ale vies, ze to este nie je stratene, vsak? Nesmut...
@zibi aj my sa na teba tesime :slight_smile: keby vam to tak vyslo na 1. krat... to sa na seba hned zhurta z lasky vrhnete... to by sa mohlo zadarit :dizzy_face:
19. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , skoda, snad este spozitivneju tie tvoje testy
@kamilkka :slight_smile: jo, jo
19. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj luga, stale na teba myslim, ako to ide dalej? zvladas ten vlecuci sa cas? aj by som sem napisala, ale teraz je mm doma a na konika nemam tolko casu, ale snazim sa aspon raz za den nakuknut, ale mm ide zajtra vecer zasa do prace, takze sa urcite viac ozvem :slight_smile:

@petuska123 petus, ten negativny test neries, nemysli na to a cakaj radsej co sa udeje, kym nie je mrcha tak nie je nic iste :wink:

@zibi verim tomu, ze zo seba budete tak nadseni, ze ani len nebudes mat myslienky na to ci mas, alebo ci nemas plodne dni :wink:
inak sme vsetci v pohode, vsetko stiham a stale sa ucim pri tej malej :slight_smile: a pridavam nejake dnesne fotocky :wink:
19. feb 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopla, zabudla som pripojit pred odoslanim :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , dakujem, zvladam to tazko, naozaj sa to vlecie ...Martinka riadne vyrastla - fesanda :dizzy_face:
dnes som robila test (desiatkovy mamatest) - 11 DPO - negat. :unamused:
20. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj
ešte je skoro, neboj.... 11DPO je prakticky nemožne aby vyšiel test pozitivny,
aj FF odporuča najskor 12 DPO.... poznam baby čo mali aj v den očakavanej mrchy negat a predsa boli tehu,
takže ešte vydrž!
kedy ideš na krv?
a aha na mna http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
priam zazraky sa deju :wink:
20. feb 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ahoj, nemozne to nie je, lebo vychadza pozit. aj desat dpo niektorym - samozrejme nie je to pravidlo , niekomu neukaze ani ked uz je v osmom tyzdni ... na krv idem az v piatok
pekny, grafik, kami :wink:
20. feb 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak do piatka je ešte dosť :unamused:
ale ja som si priam ista tvojim pozitivnym vysledokm :wink:
20. feb 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ved ano, a ja neviem vydrzat :unamused: .... ja si nie som, uz mi ani nic nie je ...ale skoda spekulovat, na nic nepridem do piatku aj tak
20. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj moja... zatial nie je nic stratene.... velmi ti drzim palce... ja hlasim 1dc.....
20. feb 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka velmi ale velmi pekny grafik mas..tfuj tfuj..uz aby ste s lugou spolu tehulkovali :dizzy_face:
20. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nestresuj vopred - nepomože to :unamused:
mysli na svoje bambuľky :sweat_smile: budu to dievčatka :dizzy_face:
a robila si test rano?
a ešte - ak by sa to dalo jednoznačne zistiť už dnes, neťahali by ťa na krv až v piatok,
takže všetko ma svoj čas :wink:
20. feb 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ale ja mam taky graf len preto že beriem dufaston...
ešte nasledujuce 4 dni budu vysoke teploty :grinning:
a potom uvidime :wink:
20. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok