• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
baby, co to tu citam? :frowning2:

@luga nic nie je stratene! 25% je super, uvidis, ze si v nich!

@petuska123 a kolky DPO si?
baby, nasa mala sa vcera zacala pretacat z bruska na chrbatik!
22. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :unamused:
@petuska123, mat tak tvoj optimizmus ... na krv ides zajtra, ci pozajtra?
22. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , sikulka - nooo, bude treba na nu davat vacsi pozor, aby sa niekam nepregulala :dizzy_face: :slight_smile:
22. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to urcite, pozor treba dat :slight_smile:
kazdy den ta chodim kontrolovat...davala si dnes grafik sem? :slight_smile:
22. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 super, ze si tak dobre naladena :slight_smile: drzim palce, aby uz toto druhe iui urcite vyslo... ved musi!
@luga ja ti posielam vela vela sily a energie, aby si toto tazke obdobie zvladala lahsie... treba stale verit, a ja verim aj za teba :wink:
@aduliak super :slight_smile: no ved je to uz velka slecna :wink:
22. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davala som vam sem fotku z krstu? :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale vsak graf je krasny, podla mna este nic nie je stratene :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :dizzy_face:
na grafe vidno, len progesteron, ktory beriem
22. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jasne budeemeee babyyyy :wink:
22. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja pekny grafikkk :slight_smile: neboj a verr
22. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pendolino no tak je toho dost co bereis..ja som brala kadejake vitaminy az som sa na to vykaslala a zacala bratl len ten sarapis... lebo uz nemozem tabletky ani vidiet ale uvidim ked to spinenie bude zasa silne tak skusim aj ja daco brat ...a to 4krat denne ked bereis tak to nezabudnes brat ?boze..tolko tabletiek stale clovek musi pchat do seba je to des...
neznasam nespravodlivost ..na daktore len trenky spadnu a su uzz tehotneeeeee ....boze kde siiiiii ...spravodlivost ziadnaaa a este aj fajcia, piju a stredaju chlapov ako na beziacom pase...nervyyyy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja ti verim :pensive: je to tazke... neviem ako to cakanie zvladnem ja... clovek si nijako nepomoze a to je najhorsie, ta bezmocnost...
@zibi ok, beriem ta za slovo! :wink: :grinning:

kto vie ako je na tom mony
22. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak krasna je :slight_smile: uz je velka... kedy ste mali krst?
22. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pendolino inak ma napadlo, zeee...
kasicka viem preco , vitamin C nie je ho nejako vela viem ze sa prebytocny vyluci mocom ale ked je aj v kasicke aj tak ho bereis tka nie je to nejako vela?
potom rozumiem pupalka na predmensturacny syndrom je dobra... ale ginko? je naco? ved to je na podporu mozgovej cinnosti ..alebo naco sa este berei?
dalej ma zaujima ten betakaroten...nie je to vela 4 krat do dna?ved som citala ze zatazuje pecen ...? ako len sa pytam ze kde si to vycitala a z kade mas davkovanie..ale kazdopadne..je super ze to zabralo na spinenei..si ma navnadila a normalne rozmyslalm ze si kupim aj ja ten vitamin C tu 600ku , vitamin E 200ku, a tu pupalku..
22. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ti si podstupila IFV? lebo nie som v obrazeee :wink:
22. feb 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi :unamused: ... vam sa to uz krasne krati - obdivujem vas, ze ste to vydrzali :slight_smile:
@blackrose, myslim, ze mony sa uz tiez vytesuje z babatenka a zvyka si na "mamickovsky" zivot :dizzy_face:
22. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , ano, ivf
22. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no to s tym betakarotenom ma tiez zaujalo... aj mne sa to zda vela :confused:
22. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga asi hej, lebo ked tu bola na posledy, tak pisala, ze ma na druhy den termin, tak hadam uz je mamicka :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviem ci ste si dnes vsimli niekde v novinach... ale vraj otec dal facku 3-mesacnemu babatku!!!!!! hroza!!!! nechapem a je mi z toho smutno... :pensive:
22. feb 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj luci dakujem ..mam toho uz ako dost .a asi mi uz mierne sibe :sweat_smile: keby ste baby vedeli....aky je clovek obmedzeny co moze co nemoze horovit och..je mi uz fakt tazko na zaludok z toho
22. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mne sa teiz zda ze mony uz ma babo :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka moja ako sa mas..dlho som tu nebola a je mi to luuto.. :frowning2: teraz pozeram v pase :cry: ale drzis sa vsak :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj..no tak to su tu poriadne dlho nebola :pensive: no veru prisli sme o babo :frowning2: ale uz sme zacali znova so snazenim :dizzy_face: som po ovu a uz len cakam co sa bude diat :sweat_smile:
22. feb 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , videla som to vcera v spravach :confounded:
@zibi , zachvilku to vsetko skonci :wink: (ako casto mozu vojaci chodit takto na misie?)
@solinkarka , ahoj, uz po ovu?
kocky..idem ja treba mi vybavit veci v meste ..tak zatal sa majtee
@blackrose moja ako diplomovka..?ja uz len poseldne upravy a hadam v piatok pojdem aj tlacit a zviazat do kedy mate odovzdat?my do 28. 2 :unamused:
@solinkarka neboj moja sa zadari..ved aj vtedy sa zaadarilo hned sa mi vidi..ste sa nepokusali dlho..a co povedal doky..co bola pricina..ze babenko odislo?
pi caj s alchemilky..podporuje steny maternice a spevnuje :wink:
22. feb 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi diplomovku uz takmer mam, len este nejake upravy, uvod a zaver a posielam to veducemu na kontrolu... dufam, ze mi ju nevrati celu prerobit :wink: My do konca marca. Ale povodne som myslela, ze tiez do konca februara, ale to len veducemu.
@luga to je strasne... nechapem :angry:
22. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano ano uz uz :slight_smile:
@zibi no veru nesnazili sme sa dlho na treti mesiac to vyslo a alchcemiku uz pijem mesiac v kuse kazdy den, uz mi ani nechuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mozno kvoli nej mi prisla prva mrcha normlane ako keby som nebola ani po kyretazi, tak sa velmi tesim :dizzy_face: a dnes som bola na gynde a kukala som nejake papiere z karty bo som menila doktora a boli tam nejake vysledky z patologie a vobec som nerozumela tym ich odbornym slovam :angry: a doktora som sa nepytala som mbola rada ze mi dala setricka hned kartu :wink: ale pred tym som spinila a hnedo a na dalsi den uz bola krv..tak som si polezala v nemocnici
22. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok