• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose ako ostatne vitaminy sa mi zdaju v pohode...
@pendolino ale ten betakaroten no je to provitamin A ako v podstate sa nim ako neda predavkovat...len on riadi vlastne aj ten vitamin A v tele..a ked je dost acka tak sa aj karoten usadzuje bud v kozi alebo v peceni a taks sa to vyrovnava, ale zbytocne je zatazovat sa...podla mna staci ho brat raz do dna a nie dlhodobo...ved v lete by sme boli ako cernosky:DDD a okrem toho je Acko nebezbpecne brat v tehotenstve a zbytocne je ho mat nadbytok !!! kvoli tehotenstvu..tak radsej opatrne..
iank si myslm ze betakaroten a ginko by sa nemalo dlhodobo brat..kasicka sama o sebe nie je zla lebo obsahuje vela vitaminov....len ked je spolu kombinovana zo zensenom sa nema brat dlhodobo...a ginko zvysuje aj aktivitu srdca a teiz nie je vhodne brat ho dlhodobo.... materska kasicka neposkodi podla mna a aj co som citala
ver moja ja som toho uz tolko prestudovala ze som uz chodiaca encyklopedia a mohla by osm robit aj v lekarni :DDD chcem len dobre..tak si nemysli ze mudrujem :wink:
22. feb 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka si menila dokyho hej? no ono dakedy to priroda alebo panbozko tak zariadi..no :unamused: nevieme preco :unamused: drz sa
kockyyy utekam bo mi vsetko zavruuu :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak rok nemoze ist este nikde ..ako muz ma nastrasil ze sa o rok aj pol prihlasi znova boze... by som sa zblaznila :fearful:
22. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak to mate super ako my do konca febraara ale mozno je to tak dobre aspon mame pokoj ako bakalarku nam pred dvoma rokmi predlzili na 15marec ale teraz nie ze vraj kvoli tej kontorle originality ci co ..tak neviem ale uz na to kaslem
nech to uz mam z krku :wink:
22. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , sa mu tam nejako paci :unamused: ... mat muza vojaka, je vecny strach, fakt :confounded:
22. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga na krv nejdem naco... pekne si pockam kym mi pride mrcha a ide sa do dalsieho kolo a toto bude a musi byt vitazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a basta figel motyka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , uz si vysadila utros?
22. feb 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj lucka, tu lucka :grinning: ako sa mas? :sweat_smile:
22. feb 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :grinning: ...dnes nanic - chcem zaspat a prebudit sa az v piatok
22. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v piatok testujes? :wink:
22. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , idem na krv ...testla som dnes (13.DPO) a nic
22. feb 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to mi je luto...neviem ako prebieha ivf, ako dlho sa ma cakat.ale tiez by malo byt vidiet aspon dusika nie? :unamused:
22. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
luga dufam ze krvne testy dopadnu dobre !!! a drzim palce aj petuske
solinkarka je mi luto co sa stalo :frowning2: - je to nespravodlive.......
22. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj...no co uz asi to tak malo byt, ale ideme dalej :wink:
22. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , tiez si myslim :frowning2:
@ludinka :unamused: ...ahoj ... vy ako?
22. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano uz som ho vysadila
22. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 chcem sa ta spytat ake vysetrenie si podstupovala pred IUI? a kolko ste to vybavovali?
22. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale este neni nic stratene a dufam ze v piatok sa dozvieme pozitivne spravicky :dizzy_face:
22. feb 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale to len tak marchurje teraz podla mna uz nechce ist..no len ked bude rozkaz tak bude musiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded:
22. feb 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka - dobre ze to takto beries, ale aj tak to musi byt tazke zmierit sa s tym :unamused:
luga mi ideme dnes 16:30 na konzultaciu tak uvidim co povedia
....skoda ze sme nesli ovela skor
@ludinka ludi ako sa mas? dlho som o tebe nepocula ... :wink:
@petuska123 petus nic nei je strateneeee :astonished:
@ludinka ano je to tazke a prve tyzdne som bola z toho uplne mimo...nic ma nezaujimalo, nebavilo, bola som mimo reality...ale nejak to rychlo ubehlo a uz tak na to nemyslim...sustredim sa znovu na dalsie snazenie :dizzy_face:
22. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , sama, ci po konzultacii? ci mala si ho brat len desat dni, ci ako?
@ludinka , ved uvidite - ono to uz teraz pojde celkom rychlo ...
@solinkarka :unamused:
@zibi , ved prave - fakt hruza - aspon ze si mozes byt ista, ze rok bude domka
22. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj ......ale da sa skoncili sme u mojho dokyho 6 cyklov clostyl+ pregnyl a akurat dnes ideme prvy krat do caru
- uvidime co povedia v podstate nemam ze sebou ziadne vysetrenia len HP v 3. DC, a test na chlamydie :angry:
a ty sa ako mas?
22. feb 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale no trosku viery.. musis si verit :dizzy_face:
22. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v papieroch to ma tak napisane ak je test negat.tabletky vysadit
22. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , uz sa mi neda, dodnes som velmi verila a aj ked viem, ze nadej je, uz nie je velka
@petuska123 , aha, cize podla testu - vam nekazali teda na krv vobec chodit
22. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka spermio, horm.profil na 2 dc 14 dc 22 dc.. a folikumetriu,inak nic v tych testoch krvnych je zaradene ak alergie na spermie imunologia atd... boli tam sviatky tak som musela cakat kym mi nabehne novy cyklus cca 3 mesiace stym ze HP mi zle vysiel tak sa musel odber opakovat a s tym ze tam boli sviatky cez vianoce a akurat vtedy som chcela sti,ulovat len mali dovolenky takze teraz cakam na mrchu a ked dojde hned zacinam brat lieky a pokrocujem 2 iui
22. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano na krvlen v pripade pozit.testu
22. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok