• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. marca 2017 
3.februara :frowning2: hej taliani su chaosaci??? dobreeeeeeeeeee to sa mi luuuuuuuuuuuuuubi.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati to je pravda, ani presnost, ci otvaracie hodiny im nic nehovoria...na vsetko maju cas :wink:
19. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska.... ten co vyslovil 1x vetu ze ...."si taky ako talian"... bol velmi mudry clovek...pretoze je to naozaj tak... :grinning: .... puska ja som 24 narodena :slight_smile: takze ty si este vodnar, ze?
bibi ..presne tak :wink:
19. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fešandičky...
ja mám zamilovanú krajinu grécko :grinning: v taliansku som chvíľku pracovala, ale tiež by som si tam nevedela predstaviť žiť, aj keď ich kuchyňu môžem :grinning: ale najlepšie mi je aj tak doma :grinning:

puska, môj mm je zasa nemec a žijeme na slovensku na maďaroch :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavko balambi.... ja tiez mam rada taliansku kuchynu... chuti mi takmer vsetko a jedia hlavne zdravsie jedla ako my:slight_smile:..ale aj na nasu kuchynu nedam dopustit :wink:
19. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka super vodnarka....ale vsimla si si ze vodnarky akosi nemaju velke stastie ani v manzelstve ani na babatka...ja poznam par vodnariek a ani jedna nema babatko....dufam, ze my to tu roztocime :sunglasses: a hned dvojcatka :grinning: :grinning:

balambi....to vazne??? tvoj m je nemec a zijete na sk??? na madaroch?? ako si ho presvedcila??? ja mojho nikdy nepresvedcim na sk prist zit... :grinning: :grinning: :grinning: to pojde hockde ale na sk urcite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, veru katka, také bryndzové halušky mňamka, hneď by som si dala :dizzy_face:
19. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska... ja som uz ryba...ale urcite to roztocime :wink:
balambi... mnamky...tak to veru aj ja mam rada bryndzaky :grinning:
dievcata...poradte mi, co mam dnes navarit doma mm.... ja uz naozaj neviem..dochadza mi fantazia...
19. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo bryndzove halusky bych si ihned dala...boze to mi chyba asi najviac tu u nemcov :angry: a este aj bryndzove pirohy mnaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katka ja som vcera robila cestoviny carbonara...kedze sme uz pri taliansku u teba :wink: a boli rychlo a supis...hodim ti link na jeden recept...fajnovy... :dizzy_face:
19. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20117 tu je ten recept...a vobec tam si mozes cokolvek vybrat je to aj s obrazkovym postupom co je pre mna supis...kucharka zo mna asi nikdy nebude :angry: :wink: :grinning: ale jest sa to da :grinning:
19. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, on sem prišiel nedobrovolne, ešte ked bol malý sa sem presťahovala jeho mamina, takže už tu žije dlho... :grinning: na šťastie, inač by sme sa asi nestretli :wink: a na madaroch sme kúpili domček :grinning: a vy ste sa ako dostali do nemecka?
19. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi...aha...tak to mi bolo ihned divne :wink: jeho rodicia odisli do nemecka ked on bol este maly a tak tu zil celu jeho mladost az doteraz a ja som bola v usa pracovat a on tam ma segru a tak sme sa nahodou stretli a zalubili a zobrali a sme tu :grinning:
19. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau puska, zasa pracujes o dusu??? :grinning:

mne je fajne, ja este vegetim doma, zajtra idem na kontrolu a pak v pondelok do prace...
19. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, to je aké romanticke :slight_smile: takže si tam išla bez toho, aby si vedela po nemecky?

baby, mi robíte chute...už som taka hladna...
19. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby..ja by som cestovinky si aj dala..ale mm ich vobec neje... iba ked pripravim lasagne.. :frowning2:
19. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idemja spinkať, noc bola dlhááááá... :unamused: ale mám dilemu, ráno som nemohla merať a keď budem teraz spať tak 5 hod, mám zmerať? alebo je to blbosť a bude to skreslene?hmmm :confounded:
19. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak sprav kolozvarsku ta je tam tiez dobre... :wink:

balambi....no romantika to bola v usa, ale pak ked som sem dosla bez toho aby som cosi vedela po nemecky....to bola skor realita :grinning: ako romantika....ale zvladla som akosi ani neviem ako :confounded: :wink:

prinzesz hej??? ta co robis doma este??? ja ze uz kasles na robotu....co nove??? ako bolo na sk???
19. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska..noo to je dobry napad...urobim kolozvarsku..davno sme ju nemali... cez vikend chcem uvarit svieckovu na smotane+knedlik :wink: mnam sa tesim
19. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, co by som robila, liecim sa a spim..

na sk bolo vyborne, ani sa mi vratit nechcelo, aj teraz by som uz sla zas prec.. ale ked pojdem do prace tak to uz bude ok zas.. :wink: sak vies..

co inac nove?

balambi, merat mozes, ale musis spat tych 5 hodin, po prebudeni hned meraj
19. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, Ťa obdivujem...takto do cudzej krajiny... :grinning:

katka, nemôžem prísť na obed? :sunglasses: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka prinzesz, tak idem spinkať, teplomer pripravený :grinning:
19. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi... jasnacka.... mm vravi ze som dobra kucharka, tak sa dokonca ani nemusis bat, ze by sa ti nieco stalo :grinning: a co by si si rada dala ty okrem kolozvarskej?
19. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz som taka hladna ze bych zjedla aj muchu co mi tu vokol lieta... :angry: :grinning:
19. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jupiiii katka, prinesiem koláčik? :sweat_smile: čo by som si dala okrem tej koložvárskej? tu sviečkovu, si mi narobila chute, asi urobím aj ja cez víkend :grinning:
19. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja idem vážne už spať, aj ked by som tu radšej s vami kecala, ale to by som po obede odkvecla a hotovo...a dnes je u nás tak krásne, svieti slniečko, tak nechcem prespať celý deň...
ahojte a pekny dník.... :grinning:
19. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi...aj ja idem na obed... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi tu vyhravaju cigani..
19. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: dnes som uz v praci... citim sa zdrava ako ryba, ale boli ma straaaaaaaaaaaaasne chrbat :frowning2: ani spat som nevedela, teraz mam problem so sedenim :frowning2: no hroza!!! :angry:

inak k tomu taliansku :slight_smile: ja taliansko milujem a uplne si viem predstavit tam niekde v Toskansku zit :slight_smile: hmmm bola som aj na juhu aj na severe. Naposledy tento rok v septembri sme pobehlai Liguriu :slight_smile: ako bolo super! U nas je ta vyhoda, ze obaja taliansko a talianske jedlo mozme :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
no co mam ktomu dodat :grinning: :grinning: :grinning: ...mrcha nikde a ak zajtra vyskocim tak rovno odpadnem .... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tituuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahooooooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty kam prosim ta klesaaaaaas???? :grinning:
19. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem na druhu ovu :grinning: :grinning: :grinning: ..no co ti mam povedat ...ovu test II hlien krasne natahovaci ..no co k tomu doodat ...som podivnost :grinning: :grinning: :grinning: ....
ale od buduceho mesiaca mam duphik huraaaaaaaa no som zvedava ci ho nezacnem brat uz o par dni :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok