• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

10. decembra 2016 
@ludinka , to by bol gol :dizzy_face:
3. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi hi alebo som uz v tretom mesiaci a ani neviem o tom :grinning:
3. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka , aj to je mozne :wink:
3. mar 2011 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka jasneeeee :slight_smile:
test si neskusala? :wink:
3. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka stat sa moze hocico :grinning:
3. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose , ale toto by sme jej naozaj nemali robit :wink:
3. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ja viem ale aj mne by to vrtalo v hlave :wink: a podla mna uz si utekala kupit test :grinning:
3. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata. dnes som si kupila casopis zdravie..som si spomenula, ze kedysi davno som si ho kupovala pravidelne a teraz uz dllllho nic...a tak... ho proste zasa mam...a co tam je? je tam daky projekt, ze ak sa snazime o babatko viac ako rok a nedari, mame sa don prihlasit a mozme byt vybrati a nezaplatime ani cent za starostlivost. tych, ktori vyberu, budu chodit na kurz mojzisove (polroka), uzivat antioxidacnu a energeticku terapiu a budu pod dohladom gynekologov a andologov. zrejme by sa to hodilo hlavne pre vas z ba, pretoze to cvicenie bude prebiehat prave v ba...myslim. da sa prihlasit do konca aprila na adrese: doc.RNDr, Anna Gvozdjakova, DrSc., Lekarska fakulta Univerzity Komenskeho, Sasinkova 4, 811 05 Bratislava alebo mailom: anna.gvozdjakova@fmed.uniba.sk
tak sup..poslite tam maily...najma luga a black....ok?
3. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas vyzera to fajn, ale ked mna uz to nebavi :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile:
3. mar 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas no fakt to vyzera dobre!!!! robia tam aj vsetky mozne vysetrenia, ze ktore musime inak prosikat a aj tak ich neurobia!!!
3. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose :grinning: ...si jej dala ...
@oknosmas , mmm, vdaka ...je to tam aj podrobnejsie napisane? ...asi zase kupim Zdravie aj ja (tiez som ho hadam tri-styri roky pravidelne kupovala)
3. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose , hiiiiiii :dizzy_face:
3. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas aka rychlost :grinning: tak uz som tam aj volala, len zial tam nebola ta pani co to vybavuje, tak mi zavolaju :wink:
no som zvedava co to bude zac :slight_smile:
3. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga nie je tam viac, ako na stranke, co tu pripla black..myslim v zdravi...ale mozes si ho kupit..je tam vela ineho :slight_smile:

@blackrose myslim, ze za to nic nedas...a proste budes chodit cvicit..a nic viac...ved to je fajn aj pre tvoje zdravie a dusevnu pohodu...a nesustredit sa na dieta...a hlavne mas to zadara a vsetko, co treba..myslim, ze je to dobra ponuka.
@blackrose to je super...akasi si flexibilna..a pohotova..to sa mi paci...
@blackrose , ty si rychla :confused: :grinning:
3. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga aj ty tam volaaaaj...nech si ta zapisu....a nech vas vyberu..to by bolo super, chodili by ste spolu s black cvicit :wink: a pokecat..
3. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas :grinning: ja musim byt, lebo potom na to zabudnem alebo budem moc premyslat a prepasnem sancu :sweat_smile:
vsimla si si moju prvu reakciu na tvoj prispevok? :wink: a teraz uz som behom par minut uplne navnadana :grinning:
3. mar 2011 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas to cvicenie ma odrazdza :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@blackrose no ved vidim...najskor nedovera a neochota...a potom....prva volas... veru, treba vyuzit, co nam stat nuka zadarmo...
@oknosmas , tak ja sa asi najprv spytam mm, ci tam vobec pojde (aj cvicit), keby nas cistou nahodou vyberu
3. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose to je dobre pre tvoje zdravie...treba daco robit so sebou... :wink: lebo zlenivieme ako take lemricky
3. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas a ohladom toho platenia tam pisali, ze je to zdarma, lebo ta pani do telefonu mi povedala, ze ta druha pani co to ma na starosti mi potom povie aj poplatky a tak... tak neviem, aby som vedela pripadne reagovat, nie ze si budem pytat nieco zadarmo, ak to nie je :grinning: :sweat_smile:
3. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga a to cvicia aj chlapi? pekne vas tam prihlas...a keby vas nahodou vybrali, tak ma cas sa rozhodnut...sup do toho
@oknosmas , mne sa uz stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@blackrose nie, tam bolo napisane, ze nemusime zaplatit ani cent
@oknosmas , tak je to v tom clanku napisane, ze speci cviky aj pre muzov :grinning:
@luga no ja som uz aj mm volala, ze ci tam vobec mozem zavola a on ze jasne, preco sa ma taku vec pytas? :dizzy_face: tak nech aj tvoj tak reaguje :wink: za cvicenie mu nic nehovor, to bude skor len pre nas, pre baby :wink: nech ho to radsej hned neodradi :grinning:
@oknosmas ja viem, ze je to dobre, ale ked ja uz som zlenivela a uz som lemricka :grinning:
3. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok