• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@oknosmas no tak hadam sa aj zabavis :slight_smile:
3. mar 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , teeeda a to uz takto skoro ready? :wink: ...sa tesis asi :slight_smile:
3. mar 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie, to som vyhadzala skrinu a skusam si veci...a kombinujem, co s cim by mohlo ist...samoska, ze este nie som ready :wink:
3. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ahaaaa, ale tak priprava poriadna :wink:
3. mar 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale nie, len som sa rozhodla obliekat viac zensky dakedy..viac elegantne a nie len sportovo a hlavne..po tridsiatke opadnu fakt asi aj vsetky komlexy a rozhodla som sa nosit sukne a kratke sukne...to som nikdy nenosila :slight_smile:
3. mar 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ze by som po tridsiatke zacala nosit sukne aj ja??? mne mm stale vycita, ze ich nosim veeeelm malo :grinning:
3. mar 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, pekne rozhodnutie...ja som pred tridsiatkou a tiez som uz parkrat rozmyslala vymenit satnik ... lebo fakt, ked sa clovek oblieka "ako student", tak potom tak na ludi aj posobi
no a neviem, ake komplexy uz mozes mat, ved si stihlucka .... co sa o mne povedat neda :sunglasses:
3. mar 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tam poslala mail - uvidime :confused:
3. mar 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super, som rada, ze ste vyzili tu moznost...uvidime, ci vas vyberu..dufam, ze hej... no, komplexy su vzdy...neboj...najdu sa ... a nie je vsetko zlato, co sa blysti... :wink:
3. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no, ja som ich nenosila...a ked tak, tak len dlhu po zem... :wink: teraz zacinam skracovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :slight_smile: dakujeme za info .... ja (ako skeptik)tomu velmi neverim, ale mozno ....
sa blystis? :wink: a nemaj komplexy - si kocka :slight_smile:
3. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie, ja sa neblystim..ja som len zlato :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , palec hore :slight_smile:
3. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super :slight_smile: dufam, ze nam pomozu.. mne este nevolali, asi tam skusim este zavolat
3. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ved napis mail, to mas tiez iste :slight_smile:
3. mar 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak uz nezdvihaju, uz im asi padla :slight_smile: poslala som teda mail aj ja... ja mam radsej telefon, lebo aspon mi rovno povedia nejake info... ale nevadi, hadam sa na mail ozvu
3. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ved som myslela, ze "padla" :wink: ...
3. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak aj mne konecne padla :slight_smile: idem ja domov... pekny zvysok dna ti prajem :slight_smile:
3. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , aj tebe, papa :slight_smile:
3. mar 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, normalne sa citim trapne, som dnes bola "nutena" dat tu na bazari negativne hodnotenie, ale citim sa z toho strasne blbo, aj ked viem, ze som musela, aby o nekorektnom jednani predavajuceho vedeli aj ti co budu neskor chciet nakupovat :unamused:
3. mar 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a co sa stalo? take veci treba dat vediet, aj ked sa citis zle, ale aby sa neublizilo aj inym
3. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose co sa tyka financii sa vlastne nic neudialo, len velmi nekorektne jednanie podla mna, napisala som na inzerat ako prvy zaujemca (islo o termoobal) s tym, ze mam o vec jasny zaujem, predavajuci mi aj odpisal a ked som si to na dalsi den nasla s tym, ze mu idem odpisat, tak sa na inzerate uz nedalo, lebo bol zmazany predajcom, sice ja som ho videla kedze som zareagovala, nechapala som ze o co ide, ale myslela som len, ze teda, ked uz ma zaujemcu, tak sa pomylil a namiesto rezervacie to vymazal, tak som mu napisala hned ip aj s mojou adresou a nech mi teda posle cislo uctu a on mi na to uz len odpisal, ze uz to predal, lebo som mu neodpovedala :confused: a to som na inzerat zareagovala jeden den asi o osmej rano, on mi odpisal o jedenastej doobeda a dalsiu uz ip som pisala na dalsi den o osmej... takze ake, ze som sa neozvala??? :angry: no chapes to, to nemas ani toleranciu 24h alebo co? alebo napriklad aspon napisat skor, ze uz som predal, nic... si len tukam na hlavu, ze ake praktiky
3. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som tu nová a mám ďalšiu objednávku, tiež si prosím jedno bábo :slight_smile:)))
3. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
@isabella_fly no rozhodne to je zvlastne... :confounded:
@charlottte objednavka zaregistrovana :wink: ako dlho sa snazite o babatko?
4. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej hej, zvlastne, tak som napisala do hodnotenia, ze ak aj je clovek prvy zaujemca a rozbehne s predavajucim komunikaciu tak mu to nezarucuje, ze vec dostane, zasa som tam nechcela napisat, nieco co nie je konkretne, co by mohlo evokovat pocit, ze asi klame ludi aby prisiel k peniazom, ale aj tak to nie je ok podla mna, take jednanie

@charlottte vitaj medzi nami, tak dufam, ze sa objednavka cim skor vybavi :wink:

inak dnes sme boli na kontrole s klbikmi a este stale musime balit nasiroko a po 4. mesiaci ideme zasa na kontrolu a ja som myslela, ze uz nebudem malu musiet davat do dvoch plienok :unamused: no co uz, prezili sme doteraz, prezijeme aj dalej a dnes sa chystam k dr na kontrolu po sestonedeli, tak drzte palce, tymto uz bude snad nonstop behanie gynekologicke uspesne za mnou a budu stacit preventivky :slight_smile:
4. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly jasne, to treba napisat, aby ludia vedeli...
a ma problem s klbikmi, alebo len pre istotu? Lebo viem, ze v zahranici takto viazat deti vobec nemusia... aj ked ja si myslim, ze pre istotu je to vzdy lepsie a mamicke to neublizi
4. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
black, luga vcera ste si so mna robili srandu ze som si isla kupit test :grinning:
ale namiesto toho mi zablokovalo kona :rolling_eyes: uz som vam spominala ze mi ide iba hodinu od 12 do 13 hod. :cry:
teplotu som merala aj dnes 36,7 trochu klesla ale aj tak je este vysoko
........testovat nejdem-vyhodene peniaze mozno ak by to trvalo nejaky tyzden tak by som rozmyslala :sunglasses:
4. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj ... to black si robila "srandu" :wink: - ona je hlavny pokusitel :sunglasses:
ved t este klesne, len proste musi natahovat cas - tot vsio :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ luga asi ak .....asi som len mala posunutu ovulku kedze som nejedla ziadne hormony :pensive:
a ty si ako dohodnuta teraz v CARE ? ides na druhe IVf alebo musite cakat ?
4. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ved nevadi, hlavne, ze zacnete - ten tyzden hore-dole
ja este dohodnuta nie som nijako - v stredu idem na kontrolu a potom dohodneme, co dalej - viem, ze tri mesiace treba dat pauzu od stimulacie, takze ked ivf, tak az v maji najskor ....medzitym by som chcela absolvovat nejake vysetrenia este (snad)
4. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok