• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
Ahojte babenky:slight_smile:!!!Mali by sme si napisat poradovnik a poslat ho tam hore, nech vie poradie, aby uz zacal posielat aj nam, co sa tak dlho snazime :grinning: !!!!Lebo niekedy mam pocit, ze na nas zabudol a posiela babatka inym na prvy sup:slight_smile:!! :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Aj aj si jedno prosiiiiiiiimmmmm:slight_smile:!!!!!!!Moja objednavka bola dana uz 2010 :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!!
4. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga, a kolko krat preplaca poistovna IVF ? a kolko vas to cele vyslo? lebo ja mam takeho tusaka ze nas to tiez neminie :pensive: nech viem s cim mame ratat
4. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 , bohuzial, tu poradovnik neplati - je to asi o "stasti" - ja som objednavala uz 2009 a nic :confused:
@ludinka , poistovna preplaca 3 ivfka ... nas to vyslo dost lacno - doplatky za lieky 260 € a PISCI 200 € - suma zalezi od centra a "ukonov" , za ktore si v danom centre doplacas
4. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka 1124 veru mas pravdu na nas sa akosi zabudlo ja som dala v 2009 a nic :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga@sak to,to, niektore objednavky su podane davno a nist:slight_smile:!!!!posleme reklamaciu :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose snazíme sa nejaké 4 mesiace,ale priateľ chodí domov len na víkendy :frowning2:
4. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga, co je PISCI????NEjako som sa stratila :grinning: !!!
Ludinka: no pekne, vidis to :frowning2: !!!Takze ste baby na rade.
Mne kolega pred rokom len tak z brucha povedal, ze moja , ty porodis v septembri 2012 :angry: !To sa este nacakam!Asi ma naozaj uriekol!!! :angry:
4. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak aspon ze tak.... to sa da financne zvladnut , ale co take baby ktore idu na IVF aj 5 krat..... :unamused:
4. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charlotte tak to este nie je tak vela nato ze ste spolu len na vikend....
bazalnu teplotu si skusala merat? mozno by ti to pomohlo aspon zistit ci mavas ovulku a kedy......
4. mar 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 , ja som podavala aj reklamaciu aj dalsiu ziadost a nic :rolling_eyes: - asi tam zajdem osobne (dam sa vystrelit do vesmiru a bude ..... pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
kopcim: PICSI je modifikace mikromanipulačního ICSI oplodnění, při kterém se k oplodnění používají pouze spermie, které jsou specificky selektovány (vybrány) vazbou na gel hyaluronanu. Hyaluronan je látka, která obklopuje vajíčko a podílí se na vazbě vajíčko-spermie. To znamená, že k oplodnění se používají pouze spermie se schopností specifické vazby na oocytární komplex. Tuto vazbu vykazují pouze zralé spermie, u kterých byl prokázán výrazně nižší výskyt chromozomálních anomálií.
@ludinka , nestras :sweat_smile: ...holt, pozicka ...
4. mar 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 ja som bola u jednej vestice co mi povedala ze otehotniem ked budem mat 27 rokov a ze sa nemam ani skor snazit lebo ze potratim.....aj banujem ze som tam sla
4. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga samozrejme ze tebe sa to podari na druhy krat!!!!!!!!!!!!! pozicku nebude treba :wink:
4. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga:slight_smile: dakujem za vysvetlenie:slight_smile:, ak sa nezadari do aprila, mm pojde na spermiogram :wink: a potom uvidime co a ako.Preco musi byt cesta ku babatku taka trnista???Preco nam sa nedari a preco ten hore posiela babatka nasim neprisposobivym obcanom???Kde je ta spravodlivost??? :frowning2:

Ludinka a kolko mas teraz rokov ak mozem vediet????
Moja mamca bola tiez a tiez sa pytala vestici a ta je len povedala, ze budu u nas v rodine 2 a ze segra bude mat deturence az 32 a teraz ma 26 :frowning2: !!!
4. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludinkaa, Luga: uz je nacase aby sa to podarilo, bo dalsia som jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , jeeeezinku, to fakt nemusela taketo veci dristat ...kolko rokov mas teraz? ....jej never
no, take samozrejme to nie je - ja to beriem zase tak, ze asi sa uz nepodari nikdy - ale vyskusame vsetko, na co bude sila :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAby idem kuknut buchty na pare ako sa robia, drahy si dal objednavku , ale ku mneee:slight_smile:
4. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 , spravodlivost neexistuje - to je len slovo - malo by sa vymazat zo slovnika
:rolling_eyes: vestice - nech si to daju za klobuk
4. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 , aj ja si dam teda asi objednavku k tebe, ked tak promptne vybavujes :wink: :grinning:
4. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 v auguste budem mat 27
@luga musis verit (samozrejme ze clovek musi ratat so vsetkym ja tiez niekedy myslim na adopciu ale jedno neuspesne IVF nic neznamena)
4. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka len som trosku provokovala :wink:
@charlottte zatial sa zbytocne nestresuj :wink: skus si merat bazalnu teplotu, alebo si kup ovulacne testy, aby ste vedeli, kedy sa mate snazit a zbytocne nepremarnili sancu :wink:
@zabka1124 joj, poradovnik asi ziadny nie je :frowning2: ale my budeme mat take uzasne deti, na ktorych sa musi robit tak dlho :wink: :grinning:
4. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: , aj ja sa na to "spolieham" :wink:
4. mar 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: co nam zostava, nie? :wink:
4. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , jo :slight_smile: ... neozvali sa ti z procare?
4. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ani mne :unamused: ...mozno buduci tyzden ...je piatok, to je uz vlastne pre niekoho vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je to mozne, ale mohli aspon zavolat, uz ked mi to ta baba slubila... :unamused:
4. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga:slight_smile: jasne vybavim,:slight_smile: budem sa snazit :sunglasses:
Ludinka: 27 prelomis v auguste a potom v septembri budes tehulka aj s dvojkmami :wink:
Blackrose: nase deticky robene tak dlho, budu krasne, stastne, lubiace, inteligentne a velmi kontrolovane :grinning: , teda aspon moje:slight_smile::slight_smile:
4. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , tiez si myslim - hovori to o ich serioznosti :unamused:
@zabka1124 , chuuudence :wink:
4. mar 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved prave, tiez mi to napadlo...
4. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok