• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
@solinkarka ani sa nechystas merat? prve meranie ti aj stastie prinieslo :wink:
10. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ahoj!!! no tak blahozelam k spermiogramu....zazraky sa deju :slight_smile:... takze snazilkujete ostoset, ako aj my :grinning:
@blackrose nepoznam ta sice, ale trosku to tu sledujem a drzim palce, nech je to teraz naozaj konecne "to"....:slight_smile: my sa snazime uz priblizne rovnako dlho ako vy, takze dufam, ze ak sa stal zazrak luge aj tebe, tak sa prihodi aj nam....
darmo, je jar! :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka , dik :slight_smile:
@blackrose , hej beckovu - uz rozmyslam, ako ich zrychlit :grinning: ... a keby ideme na ivf, tak mozeme aj tak az po troch mesiacoch a dovtedy sa ta genetika v poho stihne ... horsie je, ze dr. mi stale opakuje, ze P vajcovod mam isto epriechodny a L s otaznikom - takze sa na domace snazeie radsej spoliehat nebudem
10. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya dakujem :slight_smile: stale som verila, ze hadam by ten zazrak mohol prist, tak ak je naozaj tu, tak na tie zazraky budem verit o to viac :dizzy_face: a dufam, ze ta jar nam vsetkym pomoze! :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose tak to bolo asi nahoda :wink: a nie nechystam sa merat, ani ovu testy uz nejdem robit a tehu test az po meskani :sweat_smile:
10. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga a ako na to prisiel, ked ti nerobili laparoskopiu??? :confused: A ved si cely cas bola ok a az v centre zistili problem? Je to nejake zvlastne... ale snazit sa mozete :wink:
10. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya , no dakujem, skoro mi oci vypadli z jamok, ked som ten vysledok spg videla - dr. nic nepovedal a vlastne som ani nevedela, ze to pri odbere "blizsie" skumali :sweat_smile:
inak som pred ovu - skoda, ze som sa dr. nespytala vcera ako vyzera folik :unamused:
@solinkarka je to istejsie testovat az po meskani, ja som toho bola vzdy zastancom, aj ked som to parkrat porusila a dnes zrovna tak tiez a aj tak neviem na com som :wink: radsej testovat az po meskani a bude to iste :slight_smile:
@blackrose , nebola som oka, tie "cysty" mi tam nasli uz davno (teda najprv jednu, po potrate na oboch stranach - lenze nikto to blizsie neskumal a vraveli, ze su to "neskodne" paraovarialne cysty, tak som sa tym nezatazovala a az dr. v centre, ked to pozeral, tak vravel, ze jemu sa to na "neskodne" cysty nezda - hlavne ta napravo - ze to je skor rozsireny vajcovod, naplneny tekutinou, cize nepriechodny (a jasne, ze na sto percent sa to da zistit az pri laparke)
10. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ale, prosim ta, mne tiez povedali, ze sice mam priechodne vsetko :slight_smile:, ale na lavy vajecnik sa nemam spoliehat.....tak som si to vylozila po svojom a ked mam cyklus s ovulkou nalavo, tak sa ho snazim viac stimulovat....uz tu boli pribehy s obojstranne nepriechodnymi vajcovodmi a zazracnym otehotnenim :wink:
10. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka , uz si trosku vychladla od testovania ?...ono je to podla mna nanervy stale testovat - aj tak ic nezistis
10. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya , ja viem, ale u nas zazraky nefunguju, Leni ... a ja vobec nemam ponatia, z ktorej strany ovulujem, ktory mesiac :unamused:
10. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose a ako dopadol testik?? :slight_smile:
@luga no ved ani ovu nejdem testovat...proste necham tomu volny priebeh....a vsak ono sa raz podari :wink:
10. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga no jo, ty nas pesimista......ale povedz, verila by si, ze este niekedy vo svojom zivote uvidis take hodnoty spermiogramu? :slight_smile: neverila.....no a.....zazrak!....lucka, zazraky sa deju a stastie praje pripravenym......a my budeme tehotne spolu, tak ma nestvi, lebo ja tento mesiac, alebo v maji som v tom, aj keby neviem co.....:slight_smile:
10. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga zazraky funguju u kazdeho....to je ich podstata predsa.....darmo sa branis, raz to pride a budes tehotna.... :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga a nechces preto skusit tu laparku?? Ono mozno bude stacit prefuk vajcovodov
@leya a u vas je kde problem? tiez v spg?
@solinkarka no nasla som asi po 5 minutach ruzovu slabu ciarocku, ale pekne viditelnu, ale je to na teste, ktory je pol roka po zaruke :wink:
10. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya , neverila, jasne - ja uz v podstate nicomu neverim :grinning: ...mozno sa pani, co to ratala, pomylila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
fuuu, tak to aby sme makali, ked chcem ten marec stihnut - mm bud "stastny" :slight_smile: ...Leni, ktory si uz DC?
10. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya paci sa mi tvoj optimizmus :slight_smile: take stimulovanie luga potrebuje :slight_smile:
@luga vidis, ved leya ma pravdu, aj ten vysledok zo spg je zazrak! :dizzy_face: Nemozes sa vzdavat, ja som si tento mesiac uplne vsugerovala (vdaka tym dvoj vajickam), ze proste sa to podari, ved mame o 100% vyssi sancu ako inokedy a vidis, aj testik som oklamala :wink: :grinning:
10. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose jaaaj no teda ale to hadam nevadi ze je po zaruke nie? :grinning: a kedy necakas mrchu?
10. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose , laparku mam "naordinovanu" az po druhom neuspesnom ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ...len neviem, ci by pri takomto naleze stacil prefuk - toto je skor stav pre odstranenie vajcovodu :unamused:
si sikula - dobre "oblbovacie" schopnosti mas
10. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose no, u nas je manzel uplne v poriadku, spermiogram sme si mohli dat aj zaramovat :slight_smile: ja mam zvyseny prolaktin, subklinicku hypotyreozu, anemiu...vsetko substituovane a kompenzovane uz vyse roka.....a v oktobri mi zistili laparkou endometriozu, ale dr. povedal, ze vsetko odstranil a mame sa snazit rychlo otehotniet prirodzene, alebo potom IVF(pri ovulke z pravej strany)...tot v skratke :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka v nedelu necakam :wink: dnes som 11 dpo
@luga a myslis, ze by nebolo lepsie skusit najskor tu laparku? pre istotu? Neviem, aby si sa zbytocne nehnala do ivf... :unamused: aj ked zase ivf je asi istejsie...

inak baby ja mam stale take motyle v bruchu, stale sa klepem, stiahnuty zaludok mam... ja uz chcem vediet na com som! :sweat_smile:
10. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga 7.DC, ale je to nejake divne cele, lebo mi vyskocila teplota, akoby som uz mala ovulku, takze pocitam, ze to este nejako poskoci dole :slight_smile: tento mesiac ovulujeme z pravej strany...takze...:slight_smile: a v maji takisto.....:slight_smile: to skratka musi vyjst...
http://www.fertilityfriend.com/home/1f84ac
10. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose Ahoj :slight_smile: Len Ťa chcem trošku povzbudiť :wink: Na základe mojich bohatých skúseností Ti môžem povedať, že ak nie si tehotná, tak sa tam druhá ružová čiarka (ani tá najslabšia) neobjaví :wink: Takže to bude určite fajn :grinning:
10. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya fuuuha... toto je najhorsie, ked nevies co viac by si mohla spravit... :unamused: ale tak zazraky sa deju a treba na ne verit :dizzy_face: drzim vam palce, nech to konecne vyjde
musime si verit, ze coskoro budeme vsetky tehulky (alebo uz sme) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sunday1 dakujem :wink: ale tak neviem... aj ked je test po zaruke?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: este nikdy som nemala ruzovu ciarocku na teste, len raz ale to bolo po niekolkych hodinach, bola seda... ale tato sa tam fakt objavila do 5 minut
10. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose, vobec nemam momentalne na nejaku laparku chut, mozno sa to zmeni - uvidime ...no, nai to ivf nie je nejake "istejsie" :unamused:
verim, ja by som nai pracovat nemohla :slight_smile:
@leya , aj ja si myslim, ze to este poklesne - P vajecnik nesmie sklamat :wink: ... nooo, tak ja som o tyzden v cykle popredu, takze budem pamatat
10. mar 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leya ty mavas taku kratku LF??? Neskusala si nejake bylinkove kvapky? Femigard, Gynex apod.?
10. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ved ja ani nepracujem :grinning: :grinning: :grinning:
chapem ta, mne sa tiez do tej laparky nechce, ale u mna aspon nie su taketo "dokazy"... myslela som istejsia ako sa prirodzene snazit s mozno nepriechodnymi vajcovodmi aj po zakroku na laparke...
10. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose aaale, ja viem, co este mozem spravit a stale to robim :slight_smile: to mi pripomina, ze musim ist cvicit :slight_smile: ty bud hlavne teraz co najviac v pohode, babatko sa uz babusi do perinky v tvojom brusku, tak sa skus vedome, opakujem vedome (lebo inak to zrejme nepojde) uvolnit, mysli na prijemne veci napr. na vasu svadbu, na prve rande alebo prvy bozk s manzelom, na nejaku peknu dovolenku, na pracovne povinnosti (to bol zart :grinning: ) a vecer spravis druhy test a prides nas sem potesit dobrou spravou :slight_smile:.
10. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok