• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@blackrose , ved jo ...tak ja tomu prirodzenemu snazeniu az taku vahu nedavam (aj ked spg. povzbudil trochu) a jasne, ze ani na stopercent neverim tej nepriechodnosti .... pojdem na laparku, ale teraz nie - pekne postupne - najprv genetika ... vies, ze ja nemusim lekarov a casu mam habadej , mozem cakat :rolling_eyes:
10. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nemavam, to bol skor vykyv, asi preto, ze to bola ovulka z lavej strany....idem pozriet, ake som mavala predtym......zvycajne mavam LF 11-13 dni....ale gynex som akurat dnes pozerala, ci s tym nezacnem...
10. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya :slight_smile: babusi sa :dizzy_face: si mila :slight_smile:
snazim sa ukludnit, ale budem asi fakt musiet zacat pracovat, az potom sa uvolnim :grinning:
inak baby, dnes sa mi v noci snivalo, ze sme s mm mali druhu svadbu a ja som mala neoholene nohy :grinning: :grinning: :grinning:
@luga kasli na vsetko :slight_smile: cakaj pekne na genetiku, snazilkujte, ale nesustred sa na to a o chvilku budes tehulka, ci s ivf alebo bez :wink: :dizzy_face:
10. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya ja som ho brala, ale ja nemam ziadne problemy, tak mne jedine upravil teploty v LF... ale niektore baby si ho chvalili, ze im pomohol :slight_smile:
10. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: o svadbe a neoholenych nohach sa mi zvyklo snivat, a este, ze si vyhrniem bielu suknu svadobnych siat a zistim, ze som si neostrihala nechty na nohach a ze mam za nechtami zeminu po praci v zahrade :slight_smile:
10. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , hororovy sen :grinning: :grinning: :grinning:
...ved jo, kaslem najviac, ako mozem :grinning:
10. mar 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya to su sny :grinning: :grinning:
no ja som mala saty pod kolena a tak mi boli vidiet tie neoholene nohy a zistila som to tesne pred obradom :grinning: tak som si povedala, ze po obrade si ich musim ist rychlo oholit :grinning:
@blackrose Šedá je len tá reakčná látka, ale tá bez HCG nezružovie :slight_smile: Ja som si robila už asi milión testov a vždy, keď sa tam aspoň nejaký náznak ružovej farby objavil, som bola tehotná. A to, že je po záruke podľa mňa výsledok neovplyvní, určite si ho neskladovala v nejakých extrémnych podmienkach :grinning:
@leya , dievcata, to ake mavate sny - mna take netrapi :slight_smile:
@luga :grinning: :grinning: ale ta svadba bola pekna :slight_smile: bolo to take mile...
@luga @blackrose no, majte sa pekne, ja sa lucim, idem cvicit, aby mi ta dobra nalada nezmizla :slight_smile:
10. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som si na webe snar a vyslo mi:
vlastný vidiet - Budeš mat dobrý a štastný život
zúcastnit sa ho - Ak si slobodný, uzavrieš manželstvo ak si ženatý - vydatá, budeš mat dieta
len neviem aky je v tom rozdiel... :confounded:
10. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya maj sa krasne :slight_smile:
10. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 :slight_smile: tak to si ma trosinku ukludnila, ale asi tomu na 100% uverim, az ked v nedelu mrcha nepride :sweat_smile:
10. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ste pri snoch tak mne sa snivalo ze som bola upirka a zabijala som len muzou :grinning: v snari nic take nieje :grinning:
10. mar 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze aky sen :grinning:
@blackrose Úplne Ťa chápem, keď sa človeku nedarí, tak sa potom strašne bojí :wink: Raz sa to ale musí podariť a prečo nie teraz? :grinning:
@leya , prijemne cvicenie :wink: .. aj ja by som sa uz mohla rozhybat a aspon sa prezliest :sweat_smile:
@blackrose , obe platia :wink:
10. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dobry vsak.. :grinning: a ako som si to zabijanie uzivala...prva obet bola zabita v kine :grinning: a druha mal byt daky fotograf a skoncilo sa to zvonenim budika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 :grinning: ...brrrrr :wink:
peti, uz si po iui?
10. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jezisimaria, mam ti doniest test????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 hej hej, to si aj ja stale vravim :slight_smile:
@luga myslis z pyzama? :slight_smile: ok, tak sa tym budem riadite :grinning:
@petuska123 ale inak sa citis v poriadku, hej? :wink: :grinning: takze dnes vyhravas so svojim snom :grinning:
10. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja myslim, ze je to tehu, ved aj po zaruke to musi len na hcg reagovat!
@aduliak :grinning: :grinning: :grinning: mojaaaaaa :dizzy_face:
@blackrose ma nestvi, takto nas natahovat, lebo fakt pridem! :grinning:
10. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie zajtra idem a aka je hlavna cena za sen??
@blackrose
10. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no z pyzama :grinning: ... nejako sa mi nechce - pocasie "na zabitie"
@aduliak , vidis, ja by som jej mohla doniest - mam dokonca desiatkovy mamatest v zasobe - to sa nestava ...
@petuska123 , tak tfuj, tfuj, tfuj, cena by mohla byt jedno baby :wink:
10. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak urcite ho kupim az po praci a rano testnem este raz :wink:
@petuska123 hlavna cena??? No vydarene IUI :dizzy_face:
10. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to pocasie je dnes riadne skarede... po tolkych peknych slnecnych dnoch...
ty mas mamatest? No som zvedava, ci ho dnes v tej jednej lekarni co mam po ceste zozeniem
10. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga utekaj, 10 Mamatest to ukaze aj teraz! :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok