• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@aduliak baby, ale nemam ani moc starsi, ved chodim stale na wc-ko ja radsej vydrzim do rana :grinning:
10. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak inak adi, ved ty si takto pred rokom zistila ze si tehulka :slight_smile:
10. mar 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja som si ho dala kupit sestre spolu s vitaminmi - ona robi vo velkosklade lieciv - prave preto, ze sa da len tazko zohnat ...
10. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved si pamatam, ze ked som si chcela asi pred rokom kupit test, tak mali len tie rapidy a mamtesty nikde nemali... ale kaslem na to, kupim aky budu mat, pre istotu aj dva :grinning: a rovno aj femibion 800 si kupim
10. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mm, ja som zatial mamatest dostala len v jednej lekarni - v Trnavke - komu by sa tam chcelo behat ...ale keby naozaj chces, tak sa s tebou podelim :wink:
10. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uvidim po zajtrajsku :wink: idem na obed, ozvem sa po nom
10. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dobru chut :slight_smile:
10. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem :wink: tak uz som spat, ty uz si prezlecena? :wink:
10. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile:
jasne, uz mam aj navarene a sa napchavam akurat ... a zacala som rozmyslat nad tou laparkou :sweat_smile:
10. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@blackrose dufam ze je to tak ako to vyzera :zipper_mouth: uz by bolo na case :wink:
luga- super ze sa vam zlepsil SPG a nenavrhli vam IUI ? to by mozno pomohlo tej rychlosti....
10. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dobru chut :slight_smile: som ti povrtala s tou laparkou v hlave? :wink:
@ludinka joj, no bolo by na case, aj ja dufam :dizzy_face: a ty kedy zacinas??
10. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj, nie nenavrhli, Dr. totizto tento spg. ani nespomenul - keby nam neda vysledky, tak ani neviem
@blackrose , dakujem - dobre som si navarila :grinning:
..no, nielen ty, aj mony mi pisala ...teraz mi to uz bude vrtat v hlave :sweat_smile:
10. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blacrose ja dem utorok na folikulometriu a podla toho IUI - predpokladam ze niekedy na buduci vikend
10. mar 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no viem, ze mne dr. v gynfive hovoril, ze laparku odporuca aj keby sme isli do IVF, lebo vraj niektore zrasty (ci co) mozu vadit aj uhniezdeniu, takze sa nemusi podarit ani ivf... tak neviem... zalezi od toho, co to tvoje je...
@ludinka a beries aj nejaku stimulku?
10. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano beriem zase clostilbegyt :unamused:
10. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka drzim palce, nech to vyjde na prvy krat, aby ste sa uz nemuseli trapit...
10. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a nepytala si sa dr. ci to nevadi brat tak vela clostil?
10. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak dalsia adeptka na IUI :wink:
10. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :rolling_eyes: kazdy vravi nieco ine - ako sa mam potom z toho vysomarit? ...
10. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj mne povedal doki ze pri IVF nieje potreba laparo..ale ak chces tak si ju daj spravit aspon budes vediet ci si priechodna
10. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved prave :frowning2: kto sa ma v tom vyznat... asi je to rozhodnutie len na tebe... a ja by som to podstupila mozno uz len kvoli tomu, aby zistili zo zdravotneho hladiska, ci som ok a co sa to tam vnutri deje...
10. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , ved jo, je to na mne , ale velka dilema - ked pridem o vajcovody, tak to uz potom len ivf a zase, ked sa ivf nedari kvoli tym vajcovodom.... :frowning2:
10. mar 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :unamused: ...ved asi tam teda pojdem ...skusim sa spytat aj svojej gyn. - az mi vobec nieco o tom bude vediet povedat .... aj tak mam ist na preventivku...
10. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose veru, bola by si v teme novembrovky 2011 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: joj, ja myslim,ze to vyslo! mam taky pocit :slight_smile:

@luga ja by som na tvojom mieste na laparo sla

@ludinka a tebe prajem, aby to vyslo a stretli by ste sa s Black v teme novembrovky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vobec ma to nenepadlo- az doma :frowning2:
opytam sa teraz
@petuska123 a ty si bola na IUI v heliose alebo niekde inde?
.........baby dakujem ze mi vsetky drzite palce ale ja od toho vela necakam uspesnost IUI je minimalna
kazdopadne keby som nedufala tak tam nejdem :grinning:
10. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , dik, uz nad tym vazne uvazujem ....ja som vedela, ze nakoniec podlahnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak joj adi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani nevies, ako by som chcela :slight_smile: pokracovala by som s tvojou temou :slight_smile:
@luga skus sa popytat tvojej dr. budes mat, min. nazor navyse
10. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mhm, aj tak mi musi dat minimalne "papier" (asi) .... juuuj, aj ja som chcela oktober-november, aby som si "dala darcek" k narodkam ... ale tak aspon black mi da darcek :wink: (foteckovy :dizzy_face: )
10. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz idem..... black zajtra cakam na teba :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne ze ti dam darcek :dizzy_face: :dizzy_face: aj mamine, ona je 16. 11. :wink:
@ludinka aj ja na seba cakam :wink:
10. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok