• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
pre inspiraciu :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jeeeeeej, ta je krasnucka :slight_smile: krasne ma tie kukadielka :slight_smile: a mihalnicky ma stale take krasne?
dufam, ze sa moje brusko inspiruje :wink:
10. mar 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , boztek :slight_smile: ...krasnucka .... inspiracia velka, vrhnem sa na mm hned, ako sa zjavi vo dverach :grinning:
10. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mihalnice ma stale uzasne! aj ja chcem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@luga tak, tak, len sa na neho vrhni :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak po kom ich teda ma? Po mm??? :slight_smile: Tebe uz ich netreba, ale ona bude este len zvadzat chlapov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@luga tak tak, len sa pekne vrhaj!!
10. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose presne, po mm :slight_smile: ja mam sice huste, ale na T. sa nechytam :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :slight_smile: bude to krasavica, budete sa ohanat, aby ste od nej chlapcov odhanali :wink:
10. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nie ja chodim do iscare v MT
10. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mm uz po brokovnici poskuluje :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: :grinning: tak tomu verim
na fotke je hrdy tato?
10. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej, hrdy tato, keby si ich spolu videla, aki su zlati :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a tato stale casto cestuje? Ci snazi sa byt castejsie doma?
10. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose stale rovnako...ale ked sa da, tak si volno vybavi a je s nami...na tyzdnovke nebol uz dlho, vacsinou dochadzaju... tak som rada....mala ho zboznuje :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mozem byt stale hladna???? Ja som sa naobedovala a uz som hladna... to iste som mala po ranajkach a aj rano som sa citila neskutocne hladna... moze to byt priznak?? :confused:
10. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak to je fajn, lebo by mu urcite chybala a jej by chybal tiez... hlavne teraz, ked sa stale meni a stale vie nieco nove...
10. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose joj, nie si nervozna? lebo ja som aj za teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budem na teba do zajtra mysliet :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ja som straaaaaaaaaasne nervozna :sweat_smile: zaludok mam ako na vode stale, aj s motylmi dokopy :grinning: uz som sa aspon trosku od rana ukludnila, ruky sa mi uz netrasu :wink:
ale prave som telefonovala s mm a vravela mu, ze som hladna a skoro mi vynadal, ze to uz hranici s pazravostou, to nie je normalne, ze som stale hladna, mala by som sa ovladat :grinning:
len ten hlad mi ako priznak pride veeeeelmi skoro, ved este mi ani mrcha nemeska...
10. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jasne, ze to moze byt priznak! mne zas bolo zle od zaludka minimalne 5 dni pred tym, ako mi meskala mrcha!
10. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak heej?? Uz tak skoro??? Lebo ja uz som dva dni vecer velmi unavena, predvcerom som zaspala o 8 vecer! Vcera som sa premahala, zaspala som o 9. A mala som zimnicu. No a uz od vcera sa citim stale hladna...
10. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj, no s tým hladom to bolo aj u mňa od začiatku tehu, najedla som sa a po hodinke-dvoch opäť nálet do chladničky,alebo špajze. Po dvoch týždňoch mi začalo byť zle, ťažký žalúdok a obzvlášť keď som som začala mať prázdnejšie bruško, stupňovalo sa to. Ešte ma to trápi doteraz, ale postupne to ustupuje. Takže môže to byť príznak tehu :wink:
10. mar 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkomatko a fakt este pred tym, nez ti vynechala mrcha?? :sweat_smile:
inak blahozelam k tehu a dufam, ze ta nevolnosti uz uplne prejdu :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ďakujem. no mne mrcha chodila nepravidelne, takže som nikdy poriadne nevedela kedy príde. Ale myslím že na nejaký 33-34DC sa "pažravosť" začala objavovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A čo sa týka tej únavy, tá mi začala zabrať asi tak po týždni čo som mala pozit.test, teraz cez deň je to už lepšie, ale večer niekedy už o siedmej-ôsmej ležím v posteli. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. mar 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , nech uz je zajtra :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkomatko hej, to je normalne, lenze ja som este len pred vynechanim mrchy... :wink: preto mi to pride zvlastne
@luga hej hej, presne tak :wink:
10. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nie je to zvlastne, ved aj podla grafu je uz drobcek uhniezdeny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nemas fotku toho testu z rana?
10. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak joj moja :wink: tolky IP co uz sme tu videli a nic z toho nebolo... mam fotku, ale nejde mi to hodid do pc... ale poslem ti ju na mobil vlastne :wink: ale je to vidiet horsie ako na zivo
10. mar 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga poslala som ju rovno aj tebe :wink:
10. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: dik ... nejako jej to trva :confused:
10. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok