• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@blackrose , a muzickovi si este neprezradila stale, ze bol pozitivny? nechas to na zajtra?
10. mar 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose este mi nic neprislo :frowning2:
10. mar 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked sa odmlcim, tak kojim certicu, tak aby ste si nemysleli,ze na vas kaslem :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este vam nic neprislo??? :confused:
mne napisalo, ze je odoslane...
@luga on ma 21. narodeniny, tak neviem, ci nahodou nevydrzim do vtedy, ak by bol testik pozitivny... ale asi nevydrzim :sweat_smile: ale ak, tak mu ho ukazem, az ked bude uplne krasne pozitivny
10. mar 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose este stale nic :( joj, ja som zvedava :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak preco to tak dlho trva??? :confused:
10. mar 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a co sa ta mms po ceste stratila?? :frowning2:
10. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mne tiez nie :unamused: - neva, ved hodis potom do albumu :slight_smile:
jaaaaaj, no tak to podla mna nevydrzis dovtedy, ale darcek to bude dobry, aj ked bude vcasie :wink:
10. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga @aduliak no fakt netusim kde sa ta mms stratila, skusim este raz
ked sa bude dat nenapadne, tak vecer to odfotim fotakom (ak na tom teste este nieco bude) a hodim do albumu, lebo neviem preco, ale nejde mi prepojit pc s mobilom... :frowning2: ako naschval
alebo pockame do zajtrajsieho testu :wink:
10. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , v poho :wink:
10. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga skusam to poslat postupne, kazdej zvlast a pri tebe mi napisalo, ze prijemca nedostupny... asi mam nejaky problem s mobilom, ale so sietou, alebo s cim :(
10. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no a pri tebe mi to odislo... tak nechapem... ak to ani teraz nedostanes, tak uz neviem...
10. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ale ved to je normalna ciarka!!! ziadny duch!!!
10. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ty budes tehu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak takze prislo! :slight_smile: ved ja som ani o duchu nepisala :wink: len, ze mam test pol roka po zaruke :grinning:
10. mar 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: :grinning: :grinning: ja sa fakt neviem dockat zajtrajska... som fakt zvedava :sweat_smile: ale podla mna to na tej fotke nie je dobre vidiet, na zivo som ju videla pekne, ani som ten test nemusela skumat a otacat... videla som ju este z dialky, ked som sa k nemu blizila
10. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som mala taky test den po tom, ako mi mala mrcha prist! a co sa moze na takom teste pokazit???
1. mas pozitivny test
2. mas uzasny tehu graf
3. bola by si v teme novembrovky 2011
4. KONECNE SI TO ZASLUZIS
-------------------------------------------------
MUSI TO BYT TEHU!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si zlaticko, dakujem za vsetky zhrnute body :grinning:
MUSI TO BYT TEHU!!! a ja to zajtra potvrdim krasne pozitivnym novym neposkvrnenym tehu testom :grinning:
Vykupim ich aj celu lekaren!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :dizzy_face:
neviem, aky mam problem so sietou, ale neva - adul to nadherne zhrnula - jupiiiiiii, tesim na rano :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mrzi ma, ze ti to nepreslo, myslela som, ze ja mam problem, ale kedze to adulke preslo, tak mozno nemas nastavene prijimanie mms... neviem... ale je to fuk, ked to tam uvidim aj rano, tak by to uz malo byt iste a to bude hlavne :wink:
10. mar 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to je naozaj pekna ciarka :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga myslis, ze test po zaruke, by mohol urobit takuto falosku ciarocku?? :confused:
ja asi nevydrzim do rana!!!!!!!! :confounded:
10. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vsak vravim, ze to je jasne! :slight_smile: fakt si nespravis test este teraz? :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a akoze na co ine ako na HCG by mohol ten test reagovat? ked aj pol roka po zaruke...
10. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja neviem, ci sa moze test pokazit .... ale myslim, ze si tehu - aj vzhladom na grafik :wink: ... musis to dozajtra vydrzat, uz len par hodin :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, je mozne, ze urobim jeden test este ked pridem domov a ak bude pozitivny, tak to pravdepodobne hned poviem mm :grinning: :grinning: asi to uz nevydrzim :grinning:
tiez neviem na co ine by mohol reagovat... :confused: skor si myslim, ze ak by bol vadny, tak nevyskoci ani kontrolna palicka...
baby, ja sa asi o chvilu zblaznim
10. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: ...pokoj ...ale presne viem, ako sa citis :grinning:
10. mar 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: tak nejako si sa asi aj ty citila, ked si cakala po ivf... fuuuu, ja to mam aspon o nieco kratsie, ale rovnako neznesitelne...
10. mar 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok