• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose , to zvladnes :wink: ....
10. mar 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga inak strasne ma bolia prsia... obvykle ma bolia tiez, ale takto ma asi este neboleli... luga ja budem asi fakt tehu :confused:
10. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , holt, vyzera to tak, anka :wink: ...parada, tesis, vsak :grinning:
10. mar 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga idem na to teda... idem si nenapadne kupit kopu testov a jeden skusim urobit este doma, teda ak vydrzim necikat aspon chvilu
drz mi palce :dizzy_face:
@luga :dizzy_face: jasne, ak to bude pravda, tak sa budem tesit este viac :dizzy_face:
@blackrose , drzim palce, vidim to veeeelmi nadejne a ja sa uz pomalicky tesim od rana :dizzy_face:
jujuuuj :slight_smile:
10. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak cakame na vysledok
10. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja anuška drzim prsteky silno presilnooooooo tfjj tfuj tfuj :sweat_smile: daj vediet :wink:
10. mar 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja vidis ako to je stsresy s diplomovkou nemyslis velmi na to a kukni sa zadari...parada :wink:
10. mar 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja ved to je jasna ciarkaaaa :wink: mrcha meska kolko?
10. mar 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženušky...3 mesiace, 3 roky je nič...my sa trápime už 7.rok!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj ja už chceeeem malého anjelika-nezbedníka!!! :slight_smile: síce jedného už doma mám, ale ten si pýta bračeka už táááák dlhoooo !!!
10. mar 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi zlatusik :slight_smile: no praveze zatial nemeska :wink: ja som mala len nejakeho tusaka :wink: no vidis, stresy z diplomovky robia asi fakt svoje :grinning: tak sa mas na co tesit aj ty :wink:

baby takze som testla aj teraz, ale este tiez tym starym testom, bolo mi luto noveho, kedze netestujem rano a takmer okamzite sa tam objavila taka ista ciarocka ako rano... myslite ze by sa mylili dva testy, aj ked su po zaruke?? :confused: :sweat_smile:
inak mm sa ma uz pytal, ze ked som taka "nenazrana" ci nie som tehotna, som sa zacala hned uskrnat, ale hned mi na to povedal: Nie ze budes hned testovat! :grinning: keby tak vedel :wink: takze vdaka tomuto som aspon odolala mu to povedat
inak mamatest nemali, ani som sa necudovala, kupila som si 10kovy rapiclear a ten novy digitalny clearblue, ale ten si odlozim na neskorsie testovanie radsej :wink:
10. mar 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dva testy sa nebudu takto mylit - si tehu :dizzy_face: - gratulujem, tesim :slight_smile:
10. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :dizzy_face: juuuj, asi uverim az rano, ked uvidim // :wink: ale neviem ci budem spat :grinning:
dakujeeeeem moja :slight_smile: ak budem skutocne tehu, tak ti hned budem posielat virusy :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose drzim silno palec...a uz teraz sa veeeelmi tesim a blahozelam...dva sa nemylia :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas dakujem :slight_smile: ale radsej az zajtra budem oslavovat :wink:
10. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :dizzy_face: ... netrpezlivo cakam s tebou na ranajsi testik a tesim na virusiky :slight_smile:
10. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zajtra rano budem sama doma, lebo mm odchadza skor, tak budem mat viac priestoru :grinning: a ked sa zblaznim, tak ma aspon neuvidi :grinning: hned ti ich niekolko poslem :wink:
tak ja pre dnesok koncim, idem sa pripravovat na zajtra a snazit sa co najskor zaspat, aj ked dnes sa zrovna unavena necitim...
10. mar 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , sladke snicky, nestresuj, bude to dobre :slight_smile:
10. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj tebe sladke snicky :slight_smile: dakujem za podporu :dizzy_face:
10. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose si tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a daj zajtra test na kona :slight_smile: aspon do albumu pre priatelov ked nechces verejne :wink: pls :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose Anička je tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som to vedela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jezisi maria, ja sem pridem po dlhsej dobe a akurat sa dozijem takej uzasnej spravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: waw, gratulujeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zasluzis si to :dizzy_face:
10. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Blackrose:slight_smile:))GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEM:slight_smile:!!!!!!! Konecne zacal panbozko vybavovat objednavky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!! :grinning: !!!
10. mar 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia na rade je Luga a potom hadam sa aj mne nieco ujde a aj ostatnym babam, hadam uz nebudu vycerpane kvooty:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!!! :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka, kde si? kde je testik? :wink: neviem sa dockat!!!
11. mar 2011 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
ja som asi vazne TEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
velmi krasne vam vsetkym dakujem :slight_smile:
testiky davam do albumu :wink: su v poradi ako som ich robila.... no a na rapidcleare bola slabulinka ciarocka, ale nedala sa vyfotit...
drzte mi este silno palce, uplne sa zacnem tesit, az ked mrcha nepride :wink:
a pozrite si moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
11. mar 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko

@blackrose juuuuuuuuuuuuuuuj gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, super :dizzy_face:
11. mar 2011 o 07:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dakujeeeeeeem :dizzy_face:
idem teraz konecne do prace :sweat_smile: z prace sa ozvem :wink:
11. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok