• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@blackrose krása, teším sa :dizzy_face:
11. mar 2011 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mne normalne slzicka vyhrkla! :slight_smile: GRATULUJEM!!! je som to vedela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem pekne adi :slight_smile: ja som si stale nevedela predstavit, ako budem reagovat a na pocudovanie som az velmi kludna... asi zacnem saliet az ked mi mrcha nedorazi...
11. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak prepac ze som ti neodpisala na prvu sms, ale asi mi prisla ked som bola este v aute a nepocula som ju... nechcela som ta napinat :wink:
11. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja pocula som ze mas pozitivny testikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem moja a chcem vidiet foto kde je rychlo sup sup
11. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dobre si pocula moja :wink: je v mojom albume :slight_smile: a dakujeeeeem
11. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...ako naschval som dnes nemohla polhodku nastartovat net :angry: :grinning:
@blackrose :dizzy_face: velke objatie a gratulacia ...davaj na vas pozor a v novembri krasne a zdrave babuliatko v naruci zelam :slight_smile: :dizzy_face: (uz plakam....) ...cmuk :slight_smile:
11. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz sa ti podarilo rozplakat aj mna, moja :slight_smile: dakujem, dakujem, dakujem :dizzy_face: dufam, ze to je naozaj a tie testy ukazuju pravdu!
a kedze si pred ovu, tak ti prajem, aby sa zadarilo aj tebe, veeeeeelmi ti to prajem a posielam zatial nepotvrdene tehu vyrusiky :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
11. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja teraz si ty na rade :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@blackrose videla som ich uz som kukla kraaaaaaaaasne ciarky ;))))))))))))))))) teraz hlavne oddychuj lebo ked sa to male narodi uz nebudes mat cas na nic :grinning: vcera som mala kolegyne u mna a sedeli a sedeli, kurr... uz som myslela ze ich dobrovolne nasilu vyhodim, o pol 8 sa rozhodli ze je cas, maly bol troska priecny, nespal skoro cely den iba papal a kukal, a plakal a kakal, no a ked uz zaspal o 9.30 to spinkal do 5.30rana :grinning: takze maminka sa konecne vyspinkala, a este teraz spinka preto som troska na konikovy :grinning:
11. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dakujem :slight_smile: ...ovu prebehla vcera, takze ideme do fazy cakania na "vysledok"
manzelovi si asi este nepovedala, ze?
11. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blahozelam aj ja! dokaz, ze zazraky sa deju :wink:
@majuska7979 no budem sa snazit oddychovat :wink:
neboj, uz to bude len a len lepsie :slight_smile: a ak navsteva nepochopi, tak im to treba naznacit.... ty budes unavena a Damianko mrzuty, nie oni!
@leya dakujeeeeeem :dizzy_face: ano, ano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a konecne sadli aj na nas!!! :sweat_smile:
11. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ach jo, ja neviem, kedy pride na mna rad - raz snad ano :slight_smile: ...a super, ze uz ti da Damianko trosku vydychnut - asi prvych sest tyzdnov je najhorsich
11. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neboj moja, cochvila pride rad aj na teba :slight_smile: ja tomu verim aj za teba :wink:
11. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale sa tomu bojim verit, ale uz aj priznaky zacinaju...
okolie bradaviek mam tmavsie
asi chodim castejsie na wc-ko ale to neviem velmi porovnat
prsia ma bolia viac ako bezne pred mrchou
a boli ma hlava (ale to som mozno len nevyspana) :wink:
11. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ver a ziadne strachy ... najhorsie je, ked sa zacnes bat - privolas si nieco zle ... takze radost a privitaj bambuliatko (abo dve ) v domceku :wink:
noc bola dlha? :slight_smile:
11. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga juuuj neprovokuj s tymi dvojickami :wink: :grinning: ale nebojim sa, skor sa len nedokazem tak tesit ako by som chcela... snazim si vsetky chmary hned vyhanat z hlavy, ani nepomyslim na nic zle, len verim, ze je to tak ako to vyzera a ze sa mi v novembri na mamickine narodeniny narodi babuliatko :dizzy_face:
11. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: dvojicky sme tu este nemali, tak preco nie :wink: ...bude, bude, mamka sa potesi .. manzelovi kedy povies?
11. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :wink: nemali a popravde by mi ani nevadili, mali by sme to jednym supom... len tie starosti :confused: :sweat_smile:
praveze neviem kedy mu to mam povedat, dnes asi este nie, radsej pockam na krajsie ciarocky, dnes som autom, tak zbehnem do inej lekarne skusit kupit este ten mamatest, zajtra si ho spravim a podla vyslednej ciarocky mu to oznamim :slight_smile:
11. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose viem presne, ako sa citis... :slight_smile: ja som sa citila rovnako, dokym mi to dr na moje narodky nepotvrdila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: novembrove deticky su uzasne, kedy ti vychadza presny termin? :slight_smile:

@luga tak a za dva tyzdne cakame taku spravu od teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja to asi nepredycham, ja sa tesim uplne tak rovnako ako ked som si ja nasla //, kazdopadne ti prajem minimalne lahsie tehotenstvo ako som mala ja, lebo niekedy to vie cloveka dobre vytrapit, ale ak by aj nebolo lahsie, tak neboj, vysledok za to stoji :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
nasa mala sa uz inak usmieva ako najata a dneska u nas vari mm po dlhej dobe, robi palacinky, takze mam trocha relax doobeda :dizzy_face: aj ked ma varit bavi, tak to obcas dobre padne... inak malej som vzorovane postolky kupila, take vselijake aj velkost 2, lebo uz 1 je jej natesno a aj 3, nech mam pripravene dopredu... taku ma v nich peknu rit :grinning: :grinning: :grinning: a uz mi dost vyrastla, najmensie oblecka som uz musela odlozit, ma 57cm a to bude mat len teraz dva mesiace, rastie ako z vody :dizzy_face: a uz aj lepsie spinka, tento tyzden 2x vydrzala spat 6,5 hodiny v kuse v noci :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak 20.11.2011 :slight_smile: mamina ma 16.11. narodeniny... a mm ma o tyzden 21.3. narodeniny :wink: :grinning: bude mat pekny darcek
dr. zavolam asi v az v pondelok, nech sa aj on potesi :slight_smile: inak kolegyne je tehotna v 16. tyzdni a dopadlo to u nas tak ako pred rokov u vas, tiez som otehu az ked ona zostala tehu :wink: a tiez az do nedavna stale neverila ze je tehu, az ked mi priniesla ukazat fotku z utz tak povedala, ze konecne mam nieco, co mi to potvrdzuje :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som hovorila, ze to je o psychike a ked sa na to prestanes sustredit, tak to pride, aj u black sa to teraz potvrdilo... aj u mna predtym a aj u majusky :dizzy_face:
11. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly dakujem velmi pekne :slight_smile: aj ked sa budem rozpravat s toaletou tak s usmevom :grinning: a budem sa tesit na mimi :dizzy_face:
baby vy ste take zlate vsetky :slight_smile: tusim to fakt prezivate viac ako ja :grinning: :sweat_smile:
11. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja som sa sustredila rovnako :wink: neprestala som na to mysliet, len uz som sa pripravovala na IVF, ale stale som dufala, ze hadam by sa mohlo aj do vtedy podarit...

kamoska mi inak hovorila, ze im sa dlho nedarilo aj prve aj druhe a vzdy otehu, ked si zaplatili dovolenku a my sme si zaplatili dovolenku asi pred 4 tyzdnami :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :slight_smile: posnazim sa (teda uz sme sa posnazili) a ano, ma spravdu, novembrove deti su uzasne :grinning:
@blackrose , dvojnasobna starost a aj radost :wink:
11. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to vazne? tak idem do cestovky hned ...
11. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly uzi si tie 6 hodinove spanky :slight_smile: nechcem ta strasit, ale zase sa to zmeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@blackrose jasne,ze to prezivame! ved to spolu tahame uz vyse dvoch rokov, nie? :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok