• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose a kam idete na dovcu? inak ja som zistila,ze som tehu v tyzden, kedy sme mali ist dovolenku zaplatit...nakoniec sme ju ozeleli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga choood, a kup poriadne drahu dovolenku :grinning: :dizzy_face:
@aduliak v july ideme do Toskanska cela rodina :slight_smile: tak hadam budem moct ist, lebo je to asi 12 hodinova cesta autom...
no vidis, tak to s tou dovolenkou musi fakt nejako fungovat! :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vsak uvidis, ako sa budes citit....v tehu nevies nic povedat a naplanovat az tak dopredu...ale snad ti bude fajn a uzijete si poslednu dovcu bez mimca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak adu ja viem... zubky :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ved jasne, uvidim ako budem... mala by som byt v 5. mesiaci a ten by mal byt vraj taky pohodovy, tak uvidim... a samozrejme sa spytam dr. co mi odporuci...
uz si zacinam zvykat na pocit, ze som tehu :dizzy_face:
11. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no....fakt ta nechcem strasit, ale u vsetkych novembrovciatok, ktore su kojene sa rapidne zhorsil spanok po 3. mesiaci a to este ani zubky nejdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme mali noci, kedy bola kazdu hodinu a pol hore.... :slight_smile: :slight_smile: a to predtym zvladla aj 8 hodin v kuse buvat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz viem isto, ze chodim castejsie na wc-ko... bezne som chodila do obeda 1-2x
a teraz uz idem 3x krat a to este nie je obed
@blackrose ja som isla s mm raz do ciech ako som bola tehu a pocas 2,5hodinovej cesty autom som dvakrat zvracala :grinning: takze 12h ti urcite nezavidim :grinning:
@aduliak hmmm... nie kvoli zubkom? :confused: tak to sa mozem tesit, moja je tiez iba kojena :confounded:
11. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly nestras! :grinning:
@aduliak aj ty?! :grinning:
11. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aspon sa ti bude mimi stale pripominat :wink:
11. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly sa ti teraz sranduje :wink: keby som ti to povedala tak pred 4 mesiacmi, co? :wink: :grinning:
11. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi haja takto v posteli, som ju rano nakojila a ked zaspala, tak som ju uz do postielky neprekladala, kedze ja uz som nespala :dizzy_face:
@blackrose po vojne je kazdy general :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak ja som v tehotenstve doslova znenavidela nemocnice :pensive:
@isabella_fly , krasna je a naozaj ratsie ako z mliecka a neboj, spanok sa nemusi zhorsit :wink: (Vaneska spavala dobre od narodenia - takmer celu noc a vydrzalo jej to doteraz ...dnes ma rocik :dizzy_face:)
@blackrose , no zase taku drahu hadam nemusime :sweat_smile: ... ja dufam, ze budes mat pohodove tehu a uzijes si to :wink:
11. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly krasne spinka :slight_smile: anjelik, je krasne baculata :dizzy_face:
@luga jasne, netreba to prehanat, ale netreba ani setrit :wink: :grinning: dakujem :wink:
11. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem o chvilu na obed, len jogurt mi na ranajky uz zjavne nestaci...
11. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ty budes baculkou :wink: :sunglasses:
11. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahooooj :grinning: :grinning: :grinning:
tak aj ja sa pripajam ku všetkym gratulantom!
no konečne sa to tu pohlo a teraz nasleduje ďalšia vlna tehuliek, však baby?
a ty nam budeš posielať virusiky :wink:
tešíme sa s tebou a ja asi tiež začnem veriť na zazraky :sweat_smile:
11. mar 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jeeeej co to tu citam tak predsa si tehu som ti vravela ze nevadi ked je test po zaruke :grinning: tesim sa s tebou mamina :dizzy_face:
11. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga si rob srandu zo mna :grinning: ved este nikdy som nemala viac ako 55 kg, budem si musiet zacat pomaly zvykat :grinning:
@solinkarka :dizzy_face:
@kamilkka dakujem :slight_smile: musime verit vsetky na zazraky!!! :dizzy_face: jasne ze vas budem vsetkym stale posielat virusy :wink: teraz som poslala zatial len luge take neoficialne, kedze ma ovu, ale ked to budem mat potvrdene, tak zacnem s plnymi davkami :grinning:
11. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ani nevies ako sa tesim konecne aspon nejake povzbudenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to by som si nedovolila :wink: ...napapana? :slight_smile:
inak ja budem mat zachvilku kil sto, bo sa napchavam beckami a malo sa hybem a potom dalsie hormony, ked budu - ajajaaaj :confounded:
11. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja sa tesim ze sa mi podarilo prelomit to netehu obdobie... sice som cakala ze to bude luga, petuska alebo ty... ale ved vy sa vsetky ku mne teraz rychlo pridate :dizzy_face:
11. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga prejedena :grinning: ale o chvilu to odide a budem zase hladna :grinning: uz to vidim, o druhej mi bude skrkat brucho :grinning:
to je jedno, hlavne aby si bola tehu :wink: kila nam teraz mozu byt ukradnute
11. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bodaj by si mala pravdu, ja tomu uz akosi ani neverim ze raz otehotniem
inak dovolenku mame aj my zaplatenu :grinning:
11. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no teda, to je priam vlci hlad ... nezostava ti nic ine, len noist nejake rychlozasycujuce, nizkokaloricke jedlo so sebou .... ved ano, prednejsie je tehu, nie kila
si myslim, ze teraz sa to tu zase po roku trosku rozbehne s tehulkami - asi mame take plodnejsie obdobia
11. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ani ja tomu neverim ...ale u vas teda predpoklad je velky (ked nieco planujete :slight_smile:)
11. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok