• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@kamilkka ja tiež neznášam, keď mi niekto fľlochne rovno do ksichtu otázku typu "no na čo čakáááááte, hááá? Mám pocit, ako keby mi vrazili kopiju do zadku :grinning: . Takže na otázku, či nie som tehotná, odpoviem s medovým stodolárovým úsmevom protiotázkou : "prečo to potrebujete vedieť?" Tým ich zaskočím, povedia, že "nooo iba tak, sme zvedaví" a ja im odpoviem: "aha" a veľavýznamne zdvihnem obočie, čím začatú debatu definitívne uhasím v zárodku :grinning: :grinning: :grinning:
Ja fakt nemienim po uliciach vykrikovať o tom, koľko sa snažíme a či vôbec, pretože je to moja najsúkromnejšia vec a práve tým najzvedavejším je to najviac fuk, len potrebujú mať nejakú novú tému na ohováranie a klebetenie.
15. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah no ja viem, len mala smolu, zozaciatku som aj bola nasrana, snad po tom prvom prispevku, ale potom som sa zacala na nej smiat a dnes ma uz netankuje vobec, ze tu bola, typujem, ze ju adminka poriesila a teraz tu budu zasa len ludia co maju rozum na spravnom mieste :dizzy_face: a hlavne srdce

inak baby, co som ja vcera zazila... ideme s matou na prechadzke od lodenice, bolo naaadherne pocko 20°C a hrialo aj slniecko, tak som aj jarnu bundicku zhodila a ideme si po chodnicku popri vahu a pozriem dole dolava je tam taky trocha zraz a tam taky malicky "lesik" a tam chlap a (s prepacenim dievcata) honi si vtaka :confused: teraz som nevedela, ze ci utekat prec, ci sa smiat, ci slzak vytahovat... tak som razne pridala do kroku a povedala som si, ze keby mam pocit, ze sa priblizuje, tak si vytiahnem ten slzak, ale honic ako si vsimol, ze som ho videla, tak zacal zdrhat prec... na jednej strane sa na tom smejem, ale na druhej ma to dost desi co za ludi sa v takom malom mestecku pohybuje, predsalen mam dceru a ta sa raz bude chciet chodit s kamaratkami korculovat, alebo hravat von, to aby som sa o nu stale bala ci nejakeho uchyla nestretne :confounded:
15. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetkym :slight_smile:
@blackrose , beriem Femi a pijem alchemilku - snad postaci
15. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte zvyknem na otázku "Kedy budete mať dieťa" odpovedať "Keď sa rozhodneme". No a tým debata hasne.
15. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah to si kamilke skvele napisala a aj dobre poradila :wink:
15. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ahoj
ano, pekne si to napísala, len pre mňa je to vtedy ťažke
presne ako vravíš - ako keby ti kopiju do zadku dali :grinning:
15. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no tak takého úchyla som stretla aj ja. Bohužiaľ aj keby tam hneď bola nejaká policajná hliadka, tak ho akurát zoberú, nijako extra ho riešiť nebudú, je to len priestupok a na druhý deň to môže robiť znova. Je to však veľmi nebezpečné, ak má aj inú sexuálnu deviáciu, napríklad pedofília, lebo takýto exhibicionizmus ide ruka v ruke aj s inými sexuálnymi poruchami.
ahojte všetky,
vidim že to tu začína žiť :slight_smile: pekne pekne
@kamilkka viem presne o čom hovoríš, nám sa nedarí 2 roky, občas sa vo mne všetko búri, aj keď to navonok nedávam najavo a vždy práve keď mi je najhoršie, tak príde nejaká kamarátka s radostnou správou, že je tehotná, alebo sa ma nejaká "dobrá duša" vypytuje. Nedávno som rátala, že za tie dva roky otehotnelo 12 mojich známych a tú ich radosť som len predýchavala. Neskôr je to fajn, teším sa s nimi.
Práve nedávno som zistila, že tie najzvedavejšie osoby sa už snažia vyťahovať info o mne od celkom cudzích ľudí, lebo vedia, že ja nič nepoviem. Liezlo mi to na nervy, ale zvedavci budú vždy. :grinning:
15. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah joj, ani mi nehovor, brrrr, ved toho sa ja bojim, lebo taki chlapi nie su kompletni, lebo keby to mal v hlave ok a nema to kde urobit, tak minimalne niekde na wc ide a nie niekde, kde ho moze niekto nacapat, okrem toho, co moze takeho cloveka rajcovat na prirode??? by som pochopila, keby to nejaky parik nezvladne a rozdaju si to v krikoch, ale taketo nieco je moc :unamused:
15. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka Ahoj, ja mam presne taku istu skusenost, my sa snazime skoro 2 roky, vsetky susedy, kamaratky a dokonca aj moja sestra otehotnela. A nechcem byt zla, ale najvac ma mrzi zial moja sestra, ktora si furt provokacne hladi brusko.. :frowning2:
15. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle ahoj
tak teba som tu ešte nestretla :slight_smile:
mysliš že sestra to robí naschval? podľa mňa nie
15. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka zial bohu, keby si ju poznala, tak by si videla, ze hej. :wink: Ona mi furt hovori, ake je lahke otehotniet, a co ja riesim. A ake to je uzasnee.. a ked sa jej chcem zdoverit s problemami, ktore mam ohladom tehu tak ma ani nevypocuje, no proste fasa :wink:
15. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly fuuuuuuuuuuha :frowning2: ja som take zazila raz ked som isla na strednej do skoly, tak nieco buchlo, ja som sa obzrela a vo dverach vchodu do bytovky stal uchylak... rychlo som pokracovala dalej. Srdce az v gatach... o nom sme uz vedeli, hovorilo sa o nom po celej skole, ale vzdy sme chodili v hluciku, len vtedy raz som isla sama. :confounded:
@luga tak fajn, podla mna to staci :wink:

ja som vzdy povedala, ze uvidime kedy to pride a dalej som neriesila... a ty najblizsi vedeli ze sa snazime, tak sa nepytali.
15. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly práve exhibicionizmus je sexuálna deviácia, kedy ten dotyčný dosiahne vzrušenie a vyvrcholenie len vtedy, keď je videný inými ľuďmi, väčšinou ženami. Zvyčajne toto konanie nie je pre iných nebezpečné, lebo exhibicionista sa nepokúša o pohlavný styk, lebo tak sa uspokojiť nedokáže.no ako som písala vyššie, môže to byť aj nebezpečný agresor a teda nie "pravý" exhibicionista.
Preto vždy od neho rýchlo preč. No ale hádam stačilo na túto tému. Brrr
15. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle a uz ste to riesili s dr.? Zisitili ste kde je problem?
15. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle keď som ja vysadila antikoncepciu, moja predstava bola, že sa pekne pomilujeme a o 2 týždne budem tehotná. No a ak sa to niektorej aj podarí, tak nikdy, ale naozaj nikdy nebude vedieť pochopiť, aké to je čakať nie 2 týždne, ale 2 roky.
15. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ozaj, chcela som sa spýtať, brala si aj nejaké vitamíny, alebo len klasiku, ako je listovka a tak, pamätám sa, že u teba problém asi nebol, ale skôr u manžela.
15. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ste sa tak rozpisali o uchylakoch tak aj ja mam jednu prihodu este z cias skoly..na prax som chodila mimo bydliska vlakom a tam stale na jednej zastavke nastupoval jeden chalan ,ktory si najprv nahodne sadol oproti mne vo vlaku / oproti mne myslene cez ulicku vo vlaku/ a ked sa vlak pohol tak si zacal honit ked vlak zastal tak prestal. a takto to islo az kym on nevystupil ja som pokracovala v jazde dalej. no a ked som odchadzala s praxe tak vo vlaku uz on sedel ako prvy a som ho zbadala kym som nastupovala do vlaku tak som naschval sla do uplne ineho vagona tak som si kludne sadla vlak sa pohol dvere sa otvorili a zas ten uchyl v nich .kludne si sadol zase oproti a zase pokracoval v honeni ja som sa samozrejme nedivala ale bolo to pocut mal prstene ako udierali do seba a jeho odraz som videla v mojom okne.tak na papier som napisala ze oproti mne je uchylak pre toho pana co chodi kontrolovat listky ale presne v ten den nechodil tak somsi to musela otrpiet.toto sa opakovalo kazdy den :angry: to bola krasna prax vsak???
15. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no to je presne exhibicionista. Funguje mu to len vtedy, keď sa na neho niekto pozerá :unamused:
15. mar 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah aj ja som si myslela po prvom milovani naostro na 12 DC že som tehu-....
a odvtedy už tých milovaní teda boloooooooo
ale ja ťa uplne chapem, ak ťa to poteší :wink:
15. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose az zmena gynekologa mi dala odpovede, mavam cca 30 - 35 DC, a novy doki mi zistil pomocou folikulometrie ovulaciu az na 31 DC. My sme sa s mm vzdycky snazili predovsetkym na 12 - 14 den, ku koncu cyklu sa mi nikdy nechcelo snazilkovat, kvoli tomu, ze uz som podvedome cakala na menzes a bola som nervozna. Minuly stvrtok 10.3 som bola na folikulometrii, kde som mala podla dokiho ukazkou ovulaciu, tak sme sa snazilkovali. Teraz som nervozna, mam 35 DC a bojim sa.. Tod moj pribeh :wink:
15. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah hi hi, presne to som si myslela aj ja :wink:)
15. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah, @kamilkka, ja som mala "triezvejsiu mysel" - otehotneniu som davala dva mesiace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle nemeriaš si bazálnu teplotu? Tak by si pekne videla, kedy ovuluješ a lepšie by ste sa vedeli "trafiť" do správnych dní.
15. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 husteee, my sme to z kamoskou zazili v autobuse smer NR - BA, mala som dost, postavila som sa a s plneho hrdla som zakricala na cely autobus: "Pan sofer, jeden debil si tu honííí" On okamzite na dialnici zastavil autobus, vytiahol ho von, vrazil mu jednu a nechal ho tam stat :slight_smile:
15. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ešte že ťa tu mame !!!
niekoho s triezvou hlavou :grinning:
15. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle nebuď nervozna, to ti nepomože :unamused:
a ak je problem iba v tom že ste sa nestrafili do spravnych dní, tak to maš ešte šťastie :wink:
najľahšie riešiteľný problém :wink:
15. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok