• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
@hadassah ja som uz praveze rok nebrala ani listovku... vobec nic... hej problem bol u mm so spg
@petuska123 nezavidim :confounded:
@mykaellle fuuuha, ale ovu na 31dc je veeeelmi neskoro, hlavne ked o 4 dni dostanes mrchu :frowning2:
faza medzi ovulaciou a mrchou by mala byt 12-14 dni aby sa vobec vajko stihlo zahniezdit.
Dr. by mal s tebou nieco robit a asi ta skusit stimulovat, aby si mala skor ovu. Skus zacat uzivat fytosoju. Je tu aj tema o nej a tam ti urcite poradia. Drzim palce.
15. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja asi 4 mesiace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah meriam, meriam, ako besna, no ja koza som nechcela verit, ze by to mohlo byvat tesne pred menzesom, doki vravel, ze to ma len 5 % zien..
@blackrose pozrem si to, urcite, vdaka. :wink:
15. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , si sa najviac priblizila realite :wink: :grinning:
15. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka len ma trosku vytocilo, ze stary doktor, co som ho otravovala s tym skoro dva roky mi nechcel robit ziaadne vysetrenia, ze mam este cas. Som velmi rada, ze sa veci predsa len pohli dopredu
15. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mňa normalne boli brucho ako na mrchu?
a to som 18 DC
čo to do kelu zasa je?
15. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle tú tému o fytosóji si pozri, aj ja na nej fičím, len tento mesiac som si dala pauzu, lebo mám pocit, že som sa prestimulovala. Zajtra idem na ročnú preventívku, tak nech sa do mňa doktorka kukne. Menštruáciu som dostala 4.3. a ešte stále zo mňa kvapká jasnočervená krv. Už sa mi to nezdá, že by ms. bola tak dlho. Možno nejaká cysta, či čo. No nech je to užhocičo, je mi to jedno, všetko sa porieši, len nie pozitívna cytológia prosím, prosím....
15. mar 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či fytosoja je riešenie....
su to estrogeny a potom su vaše vlastne foliky nutene pracovať menej, teda pomalšie rasť,
ked im tie estrogeny dodavate zvonka
15. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tá sója by sa mala užívať len nárazovo ako clostilbegyt, teda 5 dní, aby sa nabudili naječníky. Potom by sa ani sója v žiadnej inej forme veľmi nemala. Ja mám napríklad problém s progesterónom, doktorka to riešila duphastonom. Nepomohol. Málo progesterónu znamená nekvalitné žlté teliesko, ktoré ho produkuje. Nekvalitné teliesko znamená nekvalitný folikul. No a nekvalitný folikul znamená, málo estrogénu v počiatočnej folikulárnej fáze. Na to by mali pomôcť sójové fytoestrogény, nech sa to celé naštartuje.
15. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este sa chcem spytat, mam druhy den taky silnejsi vytok, az mam cele nohavicky mokre, neviete cim by to mohlo byt? Nic ma nesvrbi, ani nepali..
15. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah drzim palce a idem kuknut tu fytosoju. a inak doki ma chce od buduceho cyklu liecit duphastonom
15. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah aj ja mam malo progesteronu
beriem druhy mesiac duphaston
ovu prebehla - potvrdene ultrazvukom
brala som aj clostil
ale fytosoja ma presne opačný učinok ako clostil
pišeš to dobre ale v opačnom poradi....
lebo nekvalitny folik znamena malo estrogenu, lebo folik produkuje estrogeny
kvalitna ovu znamena dobre žlte teliesko a ono produkuje progesteron
15. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle ja som mavala vytok po ovu, ak nesvrbi a nepali, tak je to normalne...
@hadassah a vsimla si si nejaky rozdiel, ked si brala tu fytosoju?
@luga jasneeeee :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka myslela som to tak, že z prasknutého folikulu sa vytvorí žlté teliesko, ktoré má produkovať progesterón
15. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka @hadassah a meriate? Ukazte grafy...
uchylacka na grafy sa ozyva :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , neboj, nic sa nekazi podla mna ... tieto ms bolesti netreba riesit, mna tiez kazdu chvilu pobolieva alebo picha dole brucho a absolutne nic to neznamena ...ci? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka v podstate mi aj doktorka povedala, že sa mi netvoria dostatočne kvalitné vajíčka, to môže byť aj dôvod, že vajíčko nedokáže byť oplodnené a neotehotniem. Nasadila clostil, ale nič extra sa neudialo. Ovulujem tak isto s ním, ako aj bez neho.

@blackrose nejaký rozdiel som si nevšimla. Graf BT vyzeral tak isto, ako aj inokedy. Ovulácia prebehla, teplota bola dostatočne vysoko, akurát krátka LF kvôli tomu progesteronu, ale to vždy. A ja vždy celú LF špiním, čiže sme zase stále pri tom progesteróne. Asi si znovu skúsim vypýtať ten duphaston, ale aspoň na 6 mesiacov.
15. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, ze som na chvilu zmizla, mala bola pokadena, potom chcela jest a potom som si zasa ja bola rozmixovat jahodky, pomaranc, mandarinku a jablcko a som si hned aj trocha dala, to bola chut... mmm... :slight_smile:
15. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka @luga mna tiez vzdy pobolievalo, aj hned po ovu... 2-3 dni... niekdy zase neskor... podla mna to tiez nic neznamena... kym to nie su silne bolesti

@hadassah a mozno brat tu fytosoju s duphastonom spolocne
15. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je graf so sójou

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

ovu 15. DC
LF 11 dní so špinením, ale vzhľadom na vysokú teplotu by to mohlo byť aj krvácanie z presakovania, nakoľko som sa nalievala alchemilkou a sliznica mohla veľmi narásť. Tomu by nasvedčovala aj dlhá menštruácia (ak to do dnešného dňa vôbec je ms)

15. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja v podstate tento cyklus nemeriam :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
15. mar 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka aj ja ešte odmeriam po potvrdenie ovulácie, potom sa mi už nechce.
15. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ake lieky si brala 16 - 20 DC?
a kolko si mala progesteron?
ja som mala na 21 DC raz 36 a potom 22
je to malo
treba aspon 30 - 40
15. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose áno, ešte raz skúsim duphaston, ak mi ho doktorka dá, ale mám aj vitex jahňací - kapsuly, v príbalovom letáku sa píše, že povzbuduje organizmus k tvorbe progesterónu, ešte som ho nezačala brať. 1 alebo 2 mesiace vynechám s vitamínmi, lebo už mám pocit, že ich beriem priveľa.
15. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka myslíš hodnoty progesterónu z HP?
15. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah , UO ta este stale "nelame"?
15. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ano, hodnoty z HP
15. mar 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a mňa sa čo nepýtaš na UO?? :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok