• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
u mna je asi ten problem ze tych lietadiel mam uz pokrk, domov, praca, pocut ich doma v uk jak lietaju nad hlavami,???? proste uz ich mam pokrk :rolling_eyes:
19. nov 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladam, ze az tak za sest dni ... to ak budem mat rovnako dlhu lut. fazu ako minuly cyklus... a tebe?
19. nov 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja uz hafcov pomaly ani vidiet nemozem ... :unamused:
19. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim ze 24,25,26??? u mna je to zakazdym inaksie :slight_smile: ale nic necakam, citim ze z toho nic tento mesiac nebude :frowning2:
19. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to cakame teda spolu :wink: ... a to uz preco myslis? ved ste snazilkovali ostosest, je tam nadej ... :slight_smile:
19. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem luga, ale vies taky zensky instinkt mi hovori ze z toho nic nebude :confounded: proste ja to viem , ale beriem to sportovo :wink: ale tebe drzkam palceky, viem ze ste snazilkovali v spravnom case :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked myslis... instinkt byva dost casto pravdivy, ale snad budes prekvapena, zelam ti to velmi :slight_smile:
dakujem, no tento mesica si ja nadeje robit nebudem... nadejat sa budem az potom, ked mi mangelik ukaze dobre vysledky... inak je to naozaj u mna o zazraku :slight_smile:
19. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste my baby to pozname nie :wink: priznaky na mrchu su :wink: jebaciky uz vychadzaju, cicky vacsie o cislo, proste to je u mna mrcha :wink:
19. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, hoci ja ani tieto priznaky nemam :slight_smile: ... mna vacsinou len brucho den pred boli ...
a nemozu byt tie tvoje priznaky aj priznakmi tehu? ... neviem, len sa pytam...
19. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie moja, urcite to nieje tehu lebo ja to mam kazdy mesiac :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som pochopila, ze asi to mas zakazdym :slight_smile: ... len ci ti musia zmiznut, ked si tehu, vies? tot otazka... :wink:
19. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsimla som si, ze podla merania, ked prebehla ovulka to sa mi vtedy zacinaju prsia troska zvacsovat a robia sa take plnsie :grinning: a ked som nemerala teplotu,to som si myslela ze su to tehotenske priznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: preto ma to tiez zmylilo a myslela som ze ovulka je na 12,13,dc :confused: :sweat_smile: :grinning: ale uz som rozumnejsia :grinning:
19. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako co myslis?? ze sa prsia zmensia, no to az po kramoch :wink: a jebaciky tiez zahadne miznu :grinning:
19. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby ja padam, :wink: idem si uzivat :grinning:
19. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, ta teplota je na nieco predsa len dobra, aspon si clovek vie odsledovat aj ine priznaky ... odsledujes par cyklov a potom uz meriat nebudes musiet a budes presne vediet, kedy mas ovu...
si ma nepochopila ... som myslela, ze mozno aj ked je zena tehotna, tak moze mat rovnake priznaky ako pred mrchou...
uzivat, papa :slight_smile:
uzivaj... som chcela napisat :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to moze byt pravda :wink: a bola by som v siedmom neby keby to bolo u mna :sunglasses: ale ja viem svoje :wink:
no dobre ze som zacala merat :grinning: som o troska mudrejsia :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: pochopila som ta :grinning: :grinning: diki ,
:wink: pa
19. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..konecne piatok :dizzy_face:
20. nov 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....ahoj Kati.....konecne piatok :slight_smile:
ja som dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
len sa obavam, ci nebola ovulka, aj ked by to bolo strasne skoro, co som hadam nikdy nemala.....lebo mm sa vrati az dnes :angry:
20. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
nooooooo doteraz sa so mnou pohravala ovulka teraz si to so mnou rozdava mrcha .....hraje sa :angry: :angry:
20. nov 2009 o 07:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko :grinning: ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
bruško bolí ešte stále, tak večer testnem, či už bude ovu...
20. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dnes takto.... som len druhy den co to pridam do grafu teplotky tak prepacte.... ja sa este len ucim narabat tu s tymi to strankami :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
20. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi myslis ze tak skoro by bola ovulka??
20. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze dufam,ze nie...minule bola 13.DC.... cez vikend sa chystame snazilkovat, lebo pondelok mi zase odide :frowning2:
20. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu neboj stihas to :wink:
20. nov 2009 o 08:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :wink: aj ja si myslim ze cez vikend to bude super...:slight_smile:
20. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titu ..ako sa citis? :wink:
20. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok