• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
baby co myslite ...muzik dojde asi 22 alebo 23 domov ... a akurat mi vychadzaju plodne dni teda 22. by som mala 13den cyklu a 23 by som bola 14 den cyklu ...ja vacsinou mavam tak ovulku..myslite ze by sme sa mohli trafit..dnes som bola za nim :wink: ale nic sa nedialo :grinning: :grinning: :grinning: boze aj ked po takom case sme mali obaja dost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: by sme sa najradsej na seba vrhli ale nedalo sa ..sme sa smiali ze ako pubisi pojdeme na wecko :grinning: ale tak vsetci by sa o tom dozvedeli tak sme to neriskovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ale vam poviem ze to bolo teda uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
tka ma napadlo ze ked budem ten 13, resp. 14 den tak by to aj mohlo vyjst a potom 25 dojde :dizzy_face: na dovcu...tak to by som bola 16 ale to budde uz asi neskorooo :unamused: si mylsim
nechcem merat teplotu lebo ma to bude zasa obmedzovat a nechcme na to velmi mysliet :wink: tak uvidime...
ttakze tak ..este prezit dva dni a uz bude dobre :slight_smile: sa strasne tesim och je to za namiiiii :dizzy_face:
19. mar 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi,hlavne tie dva dni nemysli len na to ako zarobiť na mimi.a jasné že šanca tam je,a veľká..ale hlavne si to užite.a ten 13ty a 14 DC to je pravdepodobnejšie,ale nezanedbajte ani ten 16ty,náhodou sa ti posunie ovulka,ani nevieš ako,a celé vaše snaženie bude tam.držím palec aby to vyšlo.
20. mar 2011 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pendolino dik moja :slight_smile:
20. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som fotku z letiska aj z tatier do albumu tak kuk.. :wink:
20. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c bre rano a pekny slnecny pondelok zelam :wink:
21. mar 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@zibi urcite to stihate :wink: merias teplotu? Aby si vedela, kedy bola ovu? A snazilkujte o 106 kazdy den, ked bude doma a kludne aj 2x :wink: :dizzy_face: drzim palce :dizzy_face:
@petuska123 zatial to vyzera dobre :wink: ako sa citis?
21. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat takze toto vyzera byt na krasny IP :wink: drziiiiiim silno palce :dizzy_face:
@pendolino dakujeeeem :slight_smile:
21. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj dobre sa citim.spodok brucha pobolieva tak jemne a cecky sa pridavaju tiez takze cakam co z toho vznikne.
21. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dufam, ze babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasne dobre ranko vsetkym... tak dufam, ze sa to tu roztehulkuje o 106:slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj :slight_smile: dufam aj ja :wink:
21. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sme to v sobotu na oslave oznamili rodine.... toooolko slz a radosti co bolo :dizzy_face:
21. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :dizzy_face: bolo to iste nadherne.... inac mas IP :wink: :slight_smile:
21. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky. Vsak vy mate pekne pocasie? Lebo nam sa niekam stratilo,prsi a prsi.
@blackrose si viem predstavit,ako ta vsetci vyobjimali a vybozkavali a spolu ste si poplakali :slight_smile: inak ja som studovala FF a az 14 % grafov ma IP bez tehu,takze ja patrim tam
21. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat a dnes si nepridala graf???pridaj
21. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dik bleky nemeriam..ale som rozmyslala ze zajtra skusim uvidim ako na tomo som...isto este som nemala ovulku .. 12dc ..zajtra 13DC...tak si myslim, ze este nie..no .. :wink: ved aj ked kuknes do grafov tak som mala okolo toho 14 dna..ale co ma byt bude :wink:
21. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nemozem,pisem cez mobil,niesom pri pc. Kukni 2 strany dozadu tusim
21. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat to som si myslela aj ja a vidis :wink:
@zibi ved jasne :wink: skus zmerat, len aby si vedela, ci este nebola :wink:
21. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska nik neprispeje???
21. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,nejak sa to tu zanedbava.
@blackrose ved prave kvoli tebe si robim nadej :wink: no ved uvidime,ale ty si to tak vnutorne citila,ja ten pocit nemam. Este pockam 2 dni a asi testnem,a mozno uz aj zajtra,ak to bol IP,zajtra uz by malo nieco ukazat. Aspon budem vediet,na com som :astonished:
21. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat no ja som mala ten vnutorny pocit aj vdaka tomu IP :wink:
21. mar 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aha,tak ja teda zajtra testnem,a ak bude bielo,tak si poviem,ze je este asi skoro :grinning:. Ty si testova 25-tkou? Ak si dobre pamatam,ukazalo ti pekne ciarocky 11 DPO
21. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat no podla mna je este zajtra na test skoro.. pockaj este aspon dva dni...
ja som testovala sice 20tkovym na 11dpo a ciarocka bola slaba, ale viditelna... no ale desiatkovy na 12dpo bol este slabsi :wink: takze zalezi aj od testu... radsej este pockaj, aby si nebola sklamana :wink:
21. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose asi mas pravdu,len mam pocit,ze aj ked pockam tie 2 dni,aj tak budem sklamana. A som tak myslela,ze ty si mala IP 8 DPO a o 3 dni // tak ze by cosi aj mne ukazalo. Ale sak to je jedno,aj tak sa rano zobudim a testovat nebudem,lebo sa budem bat. :wink:
21. mar 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa tiez bojim testnut :frowning2:
21. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no vyskusaaam :slight_smile:
21. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 petus testuj... :wink:
21. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no ja cim viac nad tym premyslam, realisticky a triezvo,tak ani nemam dovod testovat. :-/ lenze ty si bola na IUI a ty ten dovod mas, tak sup rano testik :wink: ale nie,musis si sama rozmysliet, ci radsej pockas ,ako to dopadne,ci mrchana pride alebo nie, ci radsej chces vediet hned,ako na tom si. Kazdopadne drzim palce :wink:
21. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jeeej, a ty uz tam mas 6 tt :grinning::grinning::grinning: ale ten cas leti
21. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :slight_smile:
nebojte sa, testujte :wink:
ale budte pritom realistky :grinning:
21. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok