• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@zibi ahoj
so zaujmom si ťa čítam :wink: musi to byť super vzrušujuce teraz :sweat_smile:
aj ja by som take chcela, aspoň na niečo to dobre bolo, že?
a nerozumiem, mužík sa vratil a zas niekde ide?
či prečo len 1 či 2 dni budete spolu?
21. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no on pojde naspat do prace..lebo chodi na tyzdnovky ..a budu sa odovzdavat medajle... :wink: tak idu nacvicovat :grinning: pochod :slight_smile: sluzi inde..nie v nasom meste..a tak musi ist na chvilu do prace..a potom ma dovolenku..
21. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no hej moja..mensie vzrusooo :grinning:
21. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby...aku ste mali noc??ja pocas tejto noci 2 sny.pekny a skaredy :confounded:
22. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj..a co sa ti snivalo?
22. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak prvy sen bol ze som nasla na teste // a druhy nadranom bol ze nam docent oznamil ze som neplodna :cry: :cry:
22. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 petka z tych snov si nic nerob..to len tvoj mozog aj v noci spracovava to, na co cele dni teraz myslis...mne sa raz snivalo ze mi lekar oznamil ze uz nemam vo vajecnikoch ani jedno vajicko :grinning: a vidis ze to nie je pravda :wink: :slight_smile:
a kedy planujes testovat?...alebo neplanujes?, ktory si den po IUI?
22. mar 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he 11 den po iui som. a neviem kedy testnut strach je silnejsi ako ja.takze este netestnem :unamused: chcem verit ze to vyslo este pockam aj ked by som uz aj mohla testnut
22. mar 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@sweat jasne, mala som ip neskor, ale aj tak by som asi pockala, pretoze vacsinou sa na testoch aj tak nieco objavi az na 10dpo a aj to je len slabulinke...
a hej, uz mam 6tt :wink: od nedele :dizzy_face:
@petuska123 ak si nervozna, tak dnes si uz mohla skusit testovat :wink: hadam by uz nieco bolo vidiet... neskusis zajtra?
a na sny nedaj, tam sa ti len motaju tvoje trapenia a tuzby... :wink:
22. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no to ti verim ze mas strach..ale vsetko bude len tak ako ma byt.... :wink: :slight_smile:
22. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj mozno testnem uvidim dnes ma prist jedna pani tak som zvedava co mi povie...minule uz dopredu vedela ze nam prve iui nevyslo tak som zvedava co povie dnes
22. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ona je nejaka vestica??? :confused:
22. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nie len ovlada pracu s kyvadlom.tak kyvadla sa to spytala aj mna to naucila robit .
22. mar 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahaaaa :slight_smile: a ty si to neskusala teraz?
22. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ale ano skusala len som si nie ista ci som to robila spravne
22. mar 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a co ti vyslo?? :confused:
22. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
:confused: tak uz aj kyvadlo sa "zapaja"
22. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , co mas nove?
22. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to je tajomstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj ... ja ani nic .. som na tom stale rovnako..len ten moj cyklus je teraz volajaky rozhadzany..ale ono sa to iste upokoji...a ty na tom ako si? budete pokracovat? alebo ako je to s vami?
22. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:

@blackrose kraaasne, 6tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a za par mesiacov budes mat aj ty takuto dlhu spagetku... ved ani neviem kedy tak narastla :grinning: a vobec, kde sa vzala... po biologickej stranke poznam snad vsetko ohladom pocatia a prenatalneho vyvinu a aj tak nedokazem pochopit, ze je zrazu tu a je iba moja a zo mna, proste zazrak :dizzy_face:
22. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tu dubku co ma pri nosteku, to sa predvcerom v noci skrabla trubka, neviem ci tam mala nejaku potnicku, ze sa jej to takto podarilo :grinning:
22. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 :grinning: takze vyslo, ze to vyslo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :dizzy_face: :dizzy_face: hej hej, tiez to nechapem ako je ten je mozne, je ten pidi cloviecik vo mne a rastie tam :slight_smile:
Martinka je krasna :slight_smile: pekne rastie :slight_smile:
22. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , hej budeme, vidim to tak na jun-jul... ideme bed. tyzden na genetiku, pomaly si dam robit HP a chlamydie kvoli ziadosti a este nejako tu laparku dokopem
@blackrose :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: to vam prezradim neskor okolo 11 budem vediet co mi povie pani ak namna nezabudla
22. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , to som zvedava - ci sa trafi
22. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze uz si sa rozhodla ist na laparku? Podla mna je to dobry napad, ak si dr. nie je isty ci je vsetko ok. A niekedy moze vadit k uhniezdeniu aj nepriechodny vajcovod. :unamused:
pozeram, ze si dnes zmerala a cakas mrchu :frowning2:
@petuska123 ok, tesim sa co povie :wink:
22. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som sa vcera dozvedela, ze moja sesternica ma velke problemy s tehotenstvom... my sme sa uz davnejsie, kvoli jej sprostosti povadili a vobec s nou nekomunikujem, ale babka mi vcera porozpravala, ze co, je nejak okolo 30tt, moze len lezat a len na wc a je uz tak otvorena, ze sa uz ani nedalo jej zasit krcok aby sa neotvarala... ako ja ju rada nemam a uz s nou asi nikdy ani neprehovorim, ale take veci neprajem nikomu :unamused:
22. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok