• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@sweat , ma napadlo, ze ci nestaci len zjest zo dva grepy ...
23. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat to je mi luto :frowning2: ale podla mna sa este uplne vzdavat nemusis...
@petuska123 :cry:

baby planujte IVF aj ja som planovala :wink: a ak to nevyjde ako mne, tak cez IVF musi!

@luga odporucam v Bille maju ruzovy grep v chladnickach medzi salatmi. Je vyborny, prirodny a bez konzervantov :slight_smile: ja som ho pila, aj ked nie kvoli ovu hlieniku, ale preto, ze ho lubim. A tiez som mala hlien dobry.
23. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v dvoch grepoch nemas tolko stavy... takze neviem ci by to mohlo byt to iste... ale podla mna aj to zaberie... a niekde pisali, ze staci 2,5 dcl par dni pred ovu a 2 dni pred ovu 5dcl
23. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dakujem, buduci mesiac vyskusam ten
...mmm, nemusi ani cez ivf :rolling_eyes: - ale moze :sunglasses:
23. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja vravim, ze MUSI!!! :wink:
23. mar 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , len ktory pokus :grinning: ... :sunglasses:
idem, papa :slight_smile:
23. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to prave,ze neviem,kolko stavy je v dvoch grepoch,tiez kupujem taky priamo z chladnicky,nemam rada tie krabicove
@blackrose nevzdavam,ale tento cyklus uz je strateny. Aj ked ja sa urcite budem o chvilu utesovat,ze mozno to bolo predsa len skoro :grinning::grinning::grinning:
23. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat podla mna to bolo skoro :wink: niekto ma dusika aj na 14dpo :wink:
23. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hlavne mysli pozitivne :wink: pekny den
23. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat aj ked ja sa sama cudujem, ze som na 11dpo uz nieco videla... nikdy by som neverila, ze tak skoro uvidim dve ciarocky :wink: a ze ich vobec niekedy uvidim :grinning:
23. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a zeby som to bola prave ja??? To uz by bolo prilis nahod :slight_smile: no dobre,nadej tu stale je,aj ked od vcera mam svoj typicky pms :wink:
23. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat Veľa závisí aj od testu, ja som na tom podobne ako Ty, ale 2 dni ma už nezabijú :wink:
23. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat a preco nie? ja som si tiez nechcela pripustat, ze to budem zrovna ja, ktoru stretne ten zazrak, ze pred planovanym ivf zostanem tehu :wink:
23. mar 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 ja som mala 10-ku,tak preto myslim,ze by uz ukazal. A ako podobne? Tiez 10 Dpo a jedna ciarka? Alebo ty si rozumna a cakas? :wink:
23. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja si to kludne pripustim,len ktomu potrebujem // :grinning:
23. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat Tiež 10 DPO a vôbec nie som rozumná, už testujem tretí deň :wink: A budem ďalšie 2 :grinning: Aj keď je to 10-ka, nemusí nič ukazovať, lebo HCG sa zdvojnásobuje cca. každých 48-72 hodín, treba veriť, že ho tam už zajtra bude dosť :wink: Práve som pozerala FF a tam v galérii zase nie je veľa fotiek s pozitívnym testom 10 DPO, tak si držme palce :grinning:
23. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 tak ja si pockam,ked zahlasis // a potom testnem aj ja. :wink: a jasne,palce si drzat budeme. Hod grafik
23. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 pekny grafik,tak som zvedava,ako skonci. Dufam,ze na zeleno :wink:
23. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat Dúfam, že budeme "zelené" obe :wink: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 ja urcite,ked pride mrcha,tak vzdy ozeleniem :grinning: daj zajtra vediet,ako si dopadla
23. mar 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat Tak som to nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: A prečo sa vlastne bojíš testovať?
23. mar 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunday1 ja viem :wink: nie ze sa bojim,ale uz sa mi to zda zbytocne. Nebyt toho poklesu v grafe,ani ma nenapadne testovat. No a nemam chut stale sa pozerat na biele testy :wink:
23. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby
24. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:
nik si dnes test nerobil?
24. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes idem na utz, neviem sa dockat... uz som sa rano budila o piatej, aby som nezaspala k dr. a pritom k nemu idem az na 14. hod. :grinning:
24. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahojki moja tak držkam palčeky :wink: :wink: :wink:
24. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 dakujem :wink: a ty sa mas ako? Ako to vsetko zvladate?
24. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ani nevieš ako sa stebou tešimjuuuuj :wink: :wink: :wink: . no ja sa hram na maminu :grinning: :grinning: :grinning: už pomaličky máme aky , taký režim. prešli sme si kdečim ,ale už sme fit. boli sme moc prechladnuty ale až tak že sme sa dusili so soplikmi a kašlali. Taktiež sme absolvovali preplach slz.kanalika a toto neprajem žiadnemu babetku horor. Ešte behame s obličkami lebo má jednu oblič.panvičku väčšiu a tak . popri tom blazinci by som ešte chcela ukončiť letny semester. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . noja neviem ako toto všetko zvladnem. Inak Nelinka je zlatičko, stale sa usmieva , slniečko naša. Fotečky si videla na fb ci?? mám ich tam
24. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 dakujem :wink:
jeeeej, to je fajn, ze popri tych starostiach ste si aj rezim uz spravili :slight_smile: teraz uz hadam bude lepsie a budete si uzivat :slight_smile: letny semester zvladnes, neboj :wink: a potom uz bude leto a bude vam super...
fotky som nevidela
24. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok